Jump to content

Megane-san

Üyeler
  • İçerik sayısı

192
  • Son ziyareti

4 Takipçi

Megane-san hakkında

• Doğum günü 08/31/2000

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Uyumak ve izlemek

Son profil ziyaretçileri

3293 profil görütülenme

Megane-san üyemizin başarıları

1. Kadın sanatçılar: Kumaki Anri, Abe Mao ve Yui Erkek Sanatçılar: Takahiro Nishijima(Nissy), TK ve Ono Kensho Grup: SPYAİR, Flumpool ve WEAVER Gruplar için baya kararsız kaldım. Hiç olmazsa 5 tane ekleyebilseydik keşke, 3 çok az. v_v
  2. Megane-san

Anime İstek ve Önerileri

Fantastik-Romantizm veya Tarihi-Romantizm türlerinden seriler önerebilir misiniz?
  3. İkimizde mayonez seviyoruz birbirimiz için yaratıldığımız çok aşikar. :D Sougo senin olsun kimseye bırakmam Mayora'yı. :D Sayende aklıma geldi, Gekkan Shoujo Nozaki-kun'dan Kashima ile Hori'nin ana karakterler olduğu bir manga olsaydı normal hikayeden daha çok severdim. Ayrıca Magi'den Sinbad da fena olmazdı her ne kadar onunla ilgili ovaları çıksa bile.
  4. Gintama izlemeden önce bile severdim ben mayonezi ama artık 'Mayonez evrenseldir' felsefesini benimsemiş bulunmaktayım. :D Madem çikolata seviyorsun sen Gintoki'yi al, Hijikata bana kalsın. (onu kötü emellerime falan alet edecek halim yok sonuçta ^_^)
  5. Anime bittikten sonra jump kapağında Gintoki'yle çizilecek karakter için yapılan oylamada da 1. olan Hijikata'ydı :D. Alakasız olacak ama mayonezin tadı bence iyi. :D
  6. Kesinlikle Hijikata'nın ana karakter olduğu bir anime veya manga olsaydı çok güzel olurdu. Bol mayonezli, Kondo'lu çok harika bir anime olurdu. Anime veya mangası olmasa bile son arcta sanırım Hijikata ön planda olacağı için mutluyum. Gene de Yorozuya'nın yeri apayrı. :D
  7. Megane-san

Buraya yeni katıldım

Hoş geldin :D sana tavsiyem hiç bir uzun animeyi ilk 50 bölümüne göre yargılama. One Piece ve Gintama'yı tavsiye ederim. Birde Gintama'yı izlemeyi düşünürsen 3. bölümden başla ilk 2 bölüm fill ve spoi veriyor eğer ilk 2 bölümü izlersen animeden soğursun.
  8. Megane-san

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

One Piece 410-420
  9. Megane-san

Aldnoah.Zero [FC] (Spoiler İçerir)

Merhaba bende katılabilir miyim :D ?
  10. Megane-san

Anime Filmleri - öneriler

Çok fazla film izleyen biri değilim ama bence filmleri bir kaç açıdan daha puan verebileceğinizi veya bilgilendirebileceğinizi düşünüyorum. Bunların dışında en azından benim için yararlı bir site. Bir şeyler izlemeden göz atacağım yerlerden biri oldu ^^.
  11. Megane-san

Sarılmanın cezası olur mu?

Doğru sarılmak kötüdür ama kafa göz kavga etmek normaldir.
  12. En azından ilk 4'te benim için doğru düzgün olan seriler var. Ne diyebilirim ki liste harem-romantizm üzerine kurulmuş gibi bir şey.
  13. Megane-san

( 11 / 11 ) Karen Senki

Konusu ilginçmiş, hoşuma gitti. Şimdiden kolay gelsin.
  14. Megane-san

Anime İstek ve Önerileri

Shin Sekai Yori Rainbow
  15. Megane-san

En Sevdiğiniz 10 Havalı Anime Karakteri

1-)Kagura/ Gintama 2-)Hijikata Toushirou/ Gintama 3-)Sakata Gintoki Gintama 4-)Tony Tony Chopper/ One Piece 5-)Kageyama Tobio/Haikyuu 6-)Roronoa Zoro/ One Piece 7-)Okabe Rintarou/ Steins Gate 8-)Sakuragi Rokurouto/ Rainbow 9-)Naru/ Barakamon 10-)Twelve ve Nine/ Zankyou no Terror
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.