Jump to content

denizakkas13

Üyeler
  • İçerik sayısı

247
  • Son ziyareti

2 Takipçi

denizakkas13 hakkında

• Doğum günü 12/18/1997

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

1627 profil görütülenme

denizakkas13 üyemizin başarıları

1. denizakkas13

( 06 / 13 ) Jinsei

böyle bi anime vardı fakir ama gururlu çevirilmeyi bekleyen fln?
  2. denizakkas13

Sanji fc

yaz reyiz yaz
  3. denizakkas13

BEYAZ SAKAL KORSANLARI FC

hala alım varsa yaz reyiz yaz
  4. denizakkas13

Ana karakterleri kötü olan animeler

school days ve yosuga no sora tabisi :D
  5. onepiece de 3-4 tane dedektif luffy fiileri hariç milleti fiiler dediği hiç bir şey ana konudan alakasız deil. O yüzden ben atlamıyorum. Öyle olsaydı bile gerçekten zevk aldığım için atlamazdım. Naruto yu bilmem izlemedim daha söylendiği kadarsa ben de atlardım :D
  6. uyelere yaz kardes ilkini kacirdim ama bundan sonra gelmeye calisicam
  7. bu yine kimin anketiyse pek olmamış gibi :D başka bi ankette 1. olan anime burda 10. falan ; ama diğer ankete de güvendiğimden deil.
  8. onepiece nerde len her ar in boss u ile yapilan ws girebilir buraya o kadar guzel.
  9. clannad izlese annem hungur hungur aglar la heralde ama bitekte onu izler ... babami karistirmiyorum , izlemez.
  10. pokemon yazmışsın ama o gifteki şey pokemon deil. Gerçek pokemon da taso biriktirerek bizi koleksiyona, oyun oynayarakta kumara yönlendirdirmişti. AAAhhh ahhhh.
  11. denizakkas13

No Game No Life FC

ekle fc ye beni de
  12. clannad en doğru karar çunku benim o anki durumumu aynsıtıyor ama son gün ağlayarak geçirmek istemem diyenler için gintama da iyi bir seçenek.
  13. denizakkas13

En Sevdiğiniz "Final Yapmamış" Animeler

one piece, dahada bitmiycek :D luffynin olduğu yerde tartışma olmaz.
  14. hikigaya olabilir diycem ama hikigaya bana benziyo o yokken bn zaten boyleydim; umursamaz, usengec, baaaaazi insanlardan nefret eden...
  15. denizakkas13

Gol d Roger - Luffy.

ben rogerın hiç meyve kullanmadığını düşünüyorum, yada umudum bu çünkü böyle çok havalı gözüküyor. Ama bir meyvesi varsa bile gomu gomu deildir bence.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.