Jump to content

ohmy34

Üyeler
  • İçerik sayısı

906
  • Son ziyareti

ohmy34 hakkında

• Doğum günü 05/03/2000

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

17759 profil görütülenme

ohmy34 üyemizin başarıları

Hakkında

Ben İnci 14 yaşındayım 2012'den beri anime izliyorum arkadaşımın önerisi ile başlamıştım ona hala çok büyük bir teşekkür borçluyum o zamandan beri de sıkı bir fujoshiyimdir ve bundan hiç ama hiç utanmadım, utanmayacağım !! animeyi izlerken 3 temel duyguya bakarım ;

1- Sevgi

2- Özgürlük

3- insanlık

Bunlar varsa bir anime de benim için bu "mükemmel" dir. Açıklayacak olur isem sevgi nasıl olursa olsun, hangi şekilde olursa olsun bize izlerken o mutluluk duygusunu bize hissettiren şey "sevgi" dir. Diğer ikisine gelirsek çok uzun süreceğinden ufak örneklerle anlatacağım

Diabolik Lovers'dan nefret etmememin nedeni bir kızın zorla kanını içmeleri hoş değil. Bir düşünün empati kurun kız başınıza vampirlerle dolu bir yerde kilitli kaldınız ve sizin kanınızı zorla içiyorlar. İĞRENÇ !!!

*yapılan zulümler karşısında bol bol kendi haline şükür etti*

Accel World bölüm 17 iki insan özgürlüğü için savaşıyor ve bu bence savaşların en güzeli birbirlerine inanıyor inançlarıyla güç kazanıyorlar bundan daha güzel bir şey olabilir mi ?  

*bu bölümde oldukça sandalye başında tepindi*

Kill la kill bölüm 24 Final bir giysi ile bir insan bu kadar anlaşmak için savaş veriyorken biz insanlar neden hala aynı türden olmamıza rağmen birbirimizi anlayamıyoruz ?

*kendi insanlığını bol bol sorguladı*

Anime sizi düşünmeye teşvik eder ileriyi görmeyi ve hipotezler atmanıza aşırı şekilde yardımcı olur bu yüzden anime izleyen insanların her zaman zeki olduğunu düşünmüşümdür. Aslında düşünen insanları severim ama bu sadece bir şekli daha yazarım da işte tadı kaçsın istemiyorum yazının

Anime benim için budur kendimden ufak ufak bahsedeceğim lütfen buradan sonrasını okurken dikkatli olun !

Ben aşırı kısa boylu pembe gözlükleri olan ve bu gözlükler olmadan yürüyemeyen daha yeni liseye geçmiş bir öğrenciyim normalde sakinimdir ve aşırı sabırlı olduğuma inanırım ama insanlar sinir limitlerimi aştıkları zaman shizuo gibi oluyorum hayır gerçekten abartmıyorum bir keresinde sıra fırlatmıştım daha küçükken daha boyutu ufak şeyleri fırlatırdım tabi o ayrı neyse konuyu saptırmayayım genelde macera ve korku türlerinde kitaplar okurum dinlediğim çoğu müzikte metal-rock dır genelde şort - bluz takılan bir insanım ama bazen birden bire siyah elbisemi giyip bad girl olabilirim yani ruhum biraz dengesizdir örneğin ben yaoi fanfic okurken psikopat çığlıkları atar ve bol bol manyakça gülerim bu yüzden kendimden korktuğum zamanlar çok oldu hatta ailem bu yüzden beni psikoloğa göndermeye kalktı tabii ki kabul etmedim ama bu ciddi bir sorun ben bir sadistim birazcık da mazoşistlik var ama şu ana kadar hiç bir yakın arkadaşım bunu bilmedi çünkü adam gibi arkadaşım da yoktu olanlar satıp gitmişti bu yüzden yalnız takılıyorum şu zamanlar ama kötü dostum olacağına hiç olmasın daha iyi diyorum doğuştan bir laf sokma yeteneğim vardır biriyle kavgaya tutuştuğum an birden bire lafları çakmaya başlarım aklıma birden bire geliveriyor işte aşırı ön yargılı bir insanımdır eğer birini bir kere sevmediysem sonsuza kadar sevmem ve düşman kesilirim uzun süre bu şekilde hayatta kaldım ve psikolojimi korudum diyebilirim son olarak sinirlenip de bir şey yapamadığım da ağlar veya gülerim dediğim gibi psikolojimi korusam da çok da dengeli olduğunu söyleyemeyeceğim

______________________eğer benle adam akıllı arkadaş olacaksan bunları bil ____________________

>>>>>>>>>>>> FANFİCTİONIMI BU LİNKTEN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ  http://ohmy34.blogcu.com/

orjianl_msn_ifadeleri%20(5).gif   orjianl_msn_ifadeleri%20(18).giforjianl_msn_ifadeleri%20(29).giforjianl_msn_ifadeleri%20(28).gif

http://www.youtube.com/watch?v=MKC0VtlwBn4

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.