Jump to content
Türk Anime TV Forum

lntegral

Üyeler
  • İçerik sayısı

1.775
  • Son ziyaret

• Başarı

16

lntegral kullanıcısının son zaferi 14 Nisan 2017

lntegral en beğenilen içeriğe sahiptir

lntegral Hakkında

• Derece
    The World İs Mine
  • Doğum Günü 24-05-1993

Profil Bilgileri

Güncel Profil Ziyaretleri

120.295 profil görüntüleme
  1. Daha mantıklı bi final yapma şansını itip ben ille de patates bi final peşindeyim diye direten zalım mangakamız son arcla değerini gözümde 2-3 tık aşağı çekmiştir Kendisine çok güzel laflar hazırladım fakkat velakin gençlerin gelişimini olumsuz yönde etkilemek istemiyorum o yüzden içimde kalsın ama şunlar kalmasın... Allah cezanı versin Hiro,kız isterken erkek çocuğun olsun,merdivene ters bin,suratında lastik ayağında cam patlasın,inşallah tüm japonyadaki kediler suratını tırmıklar da o tipini bi daha görmeyiz,inşallah çorbandan kıl çıkar da tadı damağında kalır,inşallah tuttuğun takım düşer de depresyona girersin,kuru çorapla ıslak banyo terliğine basacısa lanet herif seni Bu konuya son bi yorum yazmak içimde vardı hortlattıysam özür
  2. Bul Getir!

Daha iyisi çıkana kadar en iyisi bu!!! Küt kızıl saç bi hatun hanım kişisi alıyım
  3. İtiraf Köşesi

İyi hadi başlığı görünce utanç verici bi tanesini yazıyım Sevdiğim bi kız vardı ilkokulda.Onu sevdiğimi anlamasını istemiyordum çünkü çok utanç vericiydi.Bunun içinde ne yapıcağımı bilmiyorum tabi o zamanlar.Arkadaşlarıma bile söyleyemiyorum.Neyse kız aynı zamanda sınıf başkanı.Bana takılıyor sürekli ama ben uzak duruyorum durum gereği.Kızla beden eğitimi dersinde ikimiz kaldık sınıfta.Kimse yok başka herkes sıraya girdi dışarda.Bana yasin sıranın altındaki çöpleri at sonra ben uğraşıyorum dedi.Bende ben pisletmiyorum yanımdaki yapıyor dedim.O da senin yaptığını söyledi falan felan derken tartışma büyüdü.Koridordan izleyenler oldu durumu hatta.Neyse ben şimdi kavga büyümüşken sakinleşirsem sevdiğimi anlıycak diye bi salakça düşünceye kapıldım.O yüzden olayı büyüttüm :D Olayı sakinleştiren taraf olmadıkça olay büyüdü.Benim küçükken atlatamadığım sinir harplerim olurdu onlardan birine girdim.Kıza osmanlı yumruğunu geçirmişim.Buda böyle bi kepazeliğimdir.Kızlara el kaldırmayı tasvip etmiyoruz tabiki evde denemeyin
  4. Ne Yapıyorsun? (ne yapmıyorum ki...)

Yeni kalktım net cortlamış bi saat onla ilgilendim.Modem bozulmuş olaydı çok sağlam bi kazık yiyecektim allahıma yarebbime şukürler olsun ki bi halt olmamış
  5. Miku^^ Burada

Ben 3 yaşında sünnet olmuştum onu hatırlamıyorum sen hatırlıyosun helal olsun be Hojgeldin
  6. ( 12 / 12 ) Gintama (2017)

:/ Gelsin bu sonbahar işte ya
  7. Haftaya 2 bölümse END yüzde 213423536456546 haftaya gelir
  8. dragon force yazıyor orda görmüyor musunuz ya :D