Jump to content

lntegral

Üyeler
  • İçerik sayısı

1952
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

23

lntegral kullanıcısının paylaşımları

1. Eskiden tatlı dertlerim varmış.Benden tatlı olmasınlar  :angel2-onion-head-emoticon:

Geldim gördüm bozardım gidiyorum 

2. Olaysız dağılalım o zaman
  3. Sen de doktor konusunda çok ciddisin Ağlama hadi affettim
  4. Tazele o tartışmadan ben galip çıkarım
  5. Bence direkt malı kıymetli diyelim sdfgsdfgf doktor çok değişti çok Mardin bozdu onu Woaw düştüm.Bal ağızlı seni
  6. Ne saklıyor ya istedin de ben mi hatırlamıyorum
  7. Sence? Hı!? Hı!? Edecekti ama satış koydu ona da.Doktor hep satış peşinde ya
  8. Stesteskopunu patlatma cezası verebilirdik ama tatmin olduk. İyi yırttın yine @Pseudohomophylus
  9. Biliyorum bebeğim senin sesinin bi 5 seneye ihtiyacı var sdfgdfg
  10. Ne diyosun savunması bizi tatmin etti mi? @heymely
  11. Savunmasını yapsın ona göre değerlendirelim bence
  12. Okunacak çok şarkı var okuyacak bir kişi yok sdfg
  13. Peki bunu affeder miyiz?
  14. Okucan mı bize bi ara bi ergenekon destanı daha sdfgfdg
  15. Doktor katılmadı şarkıya aynen satış
  16. Aşkının kölesi oldum sevgilimsin sen bilirsin kısımları da dahil sana yazılmış olabilir evet sdfgdfg Ara sıra bazı bazı gelsen bile gönlüm razı Yeter ki görsün gözleriiim aşkın olmaz çoğu azı
  17. Uğramışken şarkı söyleyelim Gözümle gördüüüüüm gönlümle sevdiiiim seni vazgeçemem kiiii Bin zulüm etseeen sevemem deseeen yine git diyemeeeem kiiii
  18. FGşgmsdfşlgmdfşglfdg yok Acun mevzusuna kızmamıştır afyon kaymağım.Onun dertleri daha büyük bill gates felan
  19. Bilemem eleman kaçar gibi gitti.Küsmüştür işte Anarşist ruhlu prensim ya
  20. Bilemem kimmiş yoksa çocuk niye kaybolsun bi anda? Afyon sucuğum başka masalara kahvaltı oalcak şimdi
  21. Cafercim aslan yeleleriyle şenlendirirdi buraları.Biri küstürdü kaçtı gitti oğlan
  22. Ay hadi ordan sana yaparım diyodun geçen gün daha.Kamuya mal et herkes faydalansın bence
  23. Evet o yüzden şaka yap
  24. İşteee hayattaki rolünü yalamış yutmuş,tavanını ve tabanını iyi kavramış aklı başında medeni bir insan
  25. Sen de bizim kulübe katılıcan az kaldı
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.