Jump to content

lntegral

Üyeler
  • İçerik sayısı

1952
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

23

İtibar Etkinliği

1. Üzgün
    lntegral reacted to heymely in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Sayfanın altında süper üçlünün isimlerini görmeyeli uzun zaman olmuş
  2. Teşekkür
    lntegral got a reaction from Pseudohomophylus in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Ya sen ne şekersin  Teşekkür ederim içten sözlerin için.Benim için dilediklerinden çok daha fazlası senin olsun inşallah 
  3. Harika
    lntegral got a reaction from FeyoChama in En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri   
    -Dinleyin eğer üç saniye içinde yolumu açmazsanız kapıları bombalarım.Bir... (Bombalar)
    -İki ve üç noldu?
    -Erkek adamın hayatında 1'den başka sayı yoktur 

Matsudaira/Gintama
  4. Harika
    lntegral got a reaction from Baykus in Karakter Gelişimi Güzel Olan Anime Önerileri   
    Naruto yazmayın Allah’ınızı seviyosanız
  5. Beğen
  6. Beğen
    lntegral reacted to Pseudohomophylus in Üsteki Üyenin Avatarını ve İmzasını Puanla   
    Artık o yazı yok  
    Daha uygun bir şeyler karaladım.
    Görkem ppni kendin yaptığın için 8.9 diyorum.
    İmza 7 
    Spoiler içi 6
    İmza: 5
  7. Üzgün
    lntegral reacted to Beytize in Üsteki Üyenin Avatarını ve İmzasını Puanla   
    İmza -
    Spoiler 3
  8. Üzgün
    lntegral got a reaction from Pseudohomophylus in En nefret ettiğiniz şeyler ?   
    Özlem.Bazen kusturuyor bile beni 
  9. Üzgün
    lntegral got a reaction from BURUN in En nefret ettiğiniz şeyler ?   
    Özlem.Bazen kusturuyor bile beni 
  10. Teşekkür
    lntegral got a reaction from yumulonely in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Ah sen ne kibarsın yahu  Teşekkür ediyorum 
  11. Teşekkür
    lntegral reacted to yumulonely in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    @Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik
    @pegasusejder Yine mekanın kuruluşunda büyük önemi olan pegasus Clannad savaşlarıyla uzun bir mücadelenin başlangıcını yapmış ve kendi tarafını güçlü şekilde savunarak Burun'un  bize ihanet etmesini sağlayabilmiştirNeyse şaka şaka sjsjsj Şimdiye kadarki sohbetin ve bana her anlamda yardımcı olduğun için teşekkürlerr. Matematikten psikolojiye her sorunumda yardımcı oldun. Başını biraz ağrıttım ama olacak o kadar sjsjsjs

@Pseudohomophylus abla sen de gerek japonca gerek sağlık olsun her zaman yanımızda oldun çok teşekkürlerr. Senin söylediklerin motivasyonumu, özgüvenimi arttırdı. Tabii hala özgüven eksikliğim var ama olsun
    @BURUN Mekanın ana kurucusu Ayrıca Clannad savaşlarında ilk başta bizim tarafta olup sonra karşı tarafa geçti unutmadık. Ama tabii ki de şaka jdfhfgdfh
    Burun'a çalışmalarında kolaylıklar diliyorum. Umarım ingilizceyi yapabilirsinHepimizin bugün bir araya gelmiş olmasında ilk adımı atmış olduğun tekrardan büyük teşekkürlerr
    @heymelyAbla moderatörlüğe kadar yükseldin tebrik ediyorum Bu grubu discord'a taşıdın ve bu şekilde her ne kadar forumdaki etkinlik biraz daha azalmış olsada aramızdaki bağların daha da güçlenmiş olduğunu düşünüyorum. Aslında bu discord işi konuşulduğunda hiç açılmayacak zannettim ama açtın sjhdhsjdh. Tekrardan tüm taptıkların için teşekkürler
    @mustafalrsm Çevirmenliğe başlamayı çok düşünsemde üniye gidince başlarım diyordum ama seninle geçen birkaç konuşmadan sonra şimdi başladım ve hiç pişman değili. Tüm stresimi alıyor çevirmenlik. Sana da çevirmenlikte başarılar bu arada
    @lntegral forumda her zaman konuşmak istediğim ama asla zamanı denk getiremediğim kişi sjhshsjshsj
    Açıkçası ben sohbetini gayet seviyorum. Şu ana kadarki sohbetin için de sana teşekkür ediyorum 
    @YatonunYenSisesi Benden hemen sonra gelmiştin lakap anası olarak  Ayrıca bir çok ortak yanımız olması da ayrı bir şey.  Normalde konuşamadığım konularda seninle gayet normal bir şekilde konuşabiliyorum ve bu beni çok rahatlatıyor. Sohbet ve muhabbettin ayrıca da taktığın lakaplar için teşekkürlerr
    @MrTeddyTeddddyyyy Birçok konuda sen bana ben de sana yardım ettim. Umarım istediğin yere gidebilirsin sjsjsjsj
    Ayrıca bana bu ai ayıklama işinde olan yardımların için de ayrıca çok çok teşekkürlerr. 
    @ChYRoNseri stalker lakabıyla chyorn'a sohbeti ve muhabbeti için teşekkürlerSeninle olan muhabbettimiz daha çok discord'da gelişti. O yüzden buradan mel ablaya tekrardan teşekkürler

@KRHerusaizu Sapık'a geldi sıraDiscord'u geliştirme ve diğer konularda olan katkıların için teşekkürler. Ayrıca beni en çok güldüren de sensin diyebilirim shsdghsgdsh Umarım istediğin yere gidebilirsin sen de 
    @MikasaWithInTheFire Mikasa çalışmalar yüzünden fazla gelemiyorsun ama konuştuğumuz bu kısa süre için çok teşekkürler Umarım istediğin yerlere gelebilir ve en önemlisi hem buraya hem discord'a sıklıkla gelebilirsin

@Veiykas Seninle daha çok discord'a konuştuk sanırım. Burada pek konuştuğumuzu hatırlayamadım. Konuşmuşsak da kusura bakma T^T^T
    Arada gidip gelmeler yaşansa da şu ana kadar bizimle olduğun ve sohbetin için teşekkürler
    @Akamine Seninle de yine discord'a konuşmaya başladık. Birçok farklı konuda tartışmalar oldu ama bu tartışmaların bana oldukça yararlı geldiğini söylemeliyim. Buraya gelip sohbet ettiğin için teşekkürler. Sapıktan sonra en eğlenceli bulduğum kişi olabilirsinAma bunu iyi anlamda söylüyorum. Moralimi yükselttin oldukça.

@KaladinStormblessedabi sana ayrıca çok teşekkürler. Gerek tecrüben, gerek konuşmaların, her şeyinle bana oldukça yardımın dokundu. Ayrıca öz güvenimi arttıran insanlardan biri de sensinUmarım discord'a da tekrardan gelirsin
    @explorer seninle de discord üzerinden konuşma fırsatımız oldu. Kabul etmeliyim ki senin fikirlerin her ne kadar benimkilerle uyuşmasa da bunu pek önemsemiyorum. Şu ana kadarki sohbetlerimiz beni gerek güldürdü gerek düşündürdü. Özellikle faklı bakış açılarıyla bakmayı öğrendim ki bunu oldukça değerli buluyorum. Umarım discord'a da tekrardan gelirsin

@ZorojuroSeninle çok fazla sohbete giremedik sanırım. Sadece başlarda konuşmalarımız oldu. Etkinliklere katılımın için teşekkürler. Ayrıca her ne kadar az konuşmuş olsak da seni unutmadım. Yani konuşmalarımız benim için gayet değerliydi
    @AraharaFoxPilot abiyi unutmayalımİlk başta pilot var falan denildiğinde inanamamıştım ama görünce şok oldum shgshgss
    Gerek verdiğin bilgiler gerek muhabbetin olsun hepsi için teşekkürler. Keşke gelsen de konuşmaya devam etsek. Sapık da bekliyor bak

@NagisaShiota ve @nagito_komaeda Sizi daha çok oyun kısmından hatırlıyorum. Muhabbet anlamında nagisa ile konuşmalarımız oldu ama nagito konuşmuşsak da hatırlayamadımHer neyse, ikinize de gerek muhabbetiniz gerek oyun mekanındaki ara ara eğlendiğimiz anlar için teşekkür etmek istiyorum

@Real-Men-Frrranky @Lycaenidae @Perfectum @Judgment @Kemankech @ChaneLaforet

Sizinle çok fazla derin şekilde konuşmadık. Ama yine de konuştuğum kişiler diye düşündüğümde sizleri unutmadım. Sohbet ve muhabbettiniz için teşekkürler. 

12. Beğen
    lntegral reacted to Pseudohomophylus in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    @heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutaika @KaladinStormblessed @explorer @Ryosuke @ChaneLaforet @Real-Men-Frrranky @Judgment @mustafalrsm @Lycaenidae @PelikanFaruk @eskiçeviri @kEDRA @Promacherr @Takoyakisama @canatan @Gorjek @908@Ucanbirkedi @tutturuuu @rimmuru @Akame777 @lostlonginus @Asperatus @Beytize @bluegrass @Gallardo @Adige @Amygirl @Toprakezgi @Vega @Eolo-sama  @Zorojuro @Kadir- @1456ha  @Strix.
    Sohbet ettiğim, etmediğim herkese teşekkürler
    İyi ki varsınız
    Yeni yılınız kutlu olsun sağlık mutluluk ve huzur getirsin
    Umarım yeni yılda da sizlerle konuşup eğlenip güzel bir forum yoldaşlığı geçiririz

13. Üzgün
    lntegral got a reaction from Gorkito in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Çok güzel gereken bütün özelliklere sahipmişim 
    Tarihleri takip ediyim seni bulıyım da bi ifşa ediyim 
  14. Beğen
    lntegral got a reaction from Gorkito in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Neyse ki her kötü hissettiğinde yalnız hissetmene izin vermeyecek arkadaşların var  
    :D Ege şivenin hatrına söylüyorum baş harfi ''T''  Bi de köy olduğunu söylediğin için 
  15. Üzgün
    lntegral got a reaction from BURUN in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Uzun zamandır göremiyorum seni zaten sen nerdesin ya 
  16. Beğen
    lntegral reacted to BURUN in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Bende öyle hasret gideriyorum 
    Hiç öyle pisliğine adsasdasdadasd
  17. Beğen
    lntegral got a reaction from KRHerusaizu in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Herkes herkesle konuşmak zorunda değil çünkü.Sevmiyor veya gıcık oluyor değilim sadece tercih etmiyorum.Bir şey söylemiştin diye hatırlıyorum bozulmuştum ama tek bir sebebi olmaz hiçbir şeyin yani takılma onlara 
  18. Beğen
    lntegral got a reaction from Nones in ( 13 / 16 ) Shingeki no Kyojin: The Final Season   
    :) Emeğiniz için teşekkür ediyorum 
  19. Beğen
    Merhaba Z kuşağı 
  20. Beğen
    lntegral got a reaction from SoredemoDodo in En çok hangi anime eşyasını istersiniz   
    Gözlüğün Shinpachi’sini
  21. Beğen
    lntegral got a reaction from Yavuz_zzY in 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü   
    Ulusal vefa günümüz.Tekrar ve tekrar saygıyla ve özlemle anıyoruz.
  22. Beğen
    lntegral got a reaction from Pika-sama in 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü   
  23. Beğen
    lntegral got a reaction from Dpholyday in 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü   
  24. Beğen
    lntegral got a reaction from heymely in 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü   
  25. Üzgün
    lntegral reacted to heymely in 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü   
    10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü, 10 Kasım 1938 günü saat 09.05'te yaşamını yitiren, Türkiye'nin kurucusu ve ilk Cumhurbaşkanı Mustafa Kemal Atatürk anısına her yıl tutulan ulusal yastır.

10 KASIM 1938’DE NE OLDU?

Sağlık durumu kötüye gitmekte olan Atatürk’e 1938 yılı başlarında siroz teşhisi konuldu ve Avrupa’dan doktorlar getirilmiş olundu. Fakat tedaviler sonuç vermedi. Bunun devamında ise Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu olan ulu önder Atatürk, 10 Kasım 1938 Perşembe sabahı saat 09:05’te İstanbul Dolmabahçe Sarayı’nda hayata gözlerini yumdu.

‘’Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu kafidir.’’

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.