Jump to content

Lucy Heartfilia

Üyeler
  • İçerik sayısı

14
  • Son ziyareti

2 Takipçi

Lucy Heartfilia hakkında

• Doğum günü 03/20/2000

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

1006 profil görütülenme

Lucy Heartfilia üyemizin başarıları

1. eğer hala üye alınıyorsa benide eklermisin?
  2. Lucy Heartfilia

Hi Minnasan

PS: En sevdiğimiz animeyi sormuşsunda,hangi birin sayayım ki :P Gintama ve Steins Gate diyimde gerisine dolu dolu yazarım yoksa :ph34r: tanıştığımıza sevindim :D istersen diyebilirsin :D ama lucy daha iyi olur
  3. Lucy Heartfilia

Hi Minnasan

tanıştığımıza sevindim Misaki tanıştığımıza memnun oldum natsu/yiğit/usui hangisini desem acaba
  4. Lucy Heartfilia

Hi Minnasan

Teşekkür ederim memnun oldum :D
  5. Lucy Heartfilia

Hi Minnasan

teşekkürler
  6. Lucy Heartfilia

Hi Minnasan

Buradaki herkese teşekkür ederim hepinizle tanıştığıma memnun oldum :D siz hangi animelerden hoşlanırsınız :rolleyes:​ sizi tanımak istiyorum sakıncası yoksa :beg-onion-head-emoticon:
  7. Lucy Heartfilia

Hi Minnasan

bende memnun oldum izleyeceğim bende sabırsızlıkla bekliyorum ve bende memnun oldum :)
  8. Lucy Heartfilia

Hi Minnasan

bende memnun oldum şey Adım Açelya ama bana Lucy deyin lütfen :beg-onion-head-emoticon:
  9. Lucy Heartfilia

Hi Minnasan

Bende memnun oldum teşekkür ederim :D
  10. :hi-onion-head-emoticon: Ben Lucy Heartfilia 14 yaşındayım anime izlemeye 12 yaşımda başladım en sevdiğim animeler Fairy Tail(izlediğim en güzel anime hem ağlar hem gülerim) love live school idoll project(müziklerine bayılıyorum) Clannad After Story (yanımda iki kutu mendil vardı) Mahou shoujo madoka (sonu çok ama çok hüzünlü bitti) :crying2-onion-head-emoticon: Mermaid Melody Pichi Pichi Pichi(allahım luchia'daki ses nasıl bir ses ya) :D Kaichou Maid Sama(en çok usui ve misakinin patronuna güldüm) :embarrassed2-onion-head-emotico Shugo Chara(amu ve ikuto'cuyum) Yume-iro Patissiere evet şimdilik bu kadar hepinizle iyi geçineceğimizi umuyorum iyi anlaşalım :beg-onion-head-emoticon: burayı gördüğümde çok ama çok sevinmiştim hemen üye oldum :D :bye1-onion-head-emoticon:
  11. Lucy Heartfilia

Nisan 2014 Animeleri Tanıtımı

Fairy Tail lucy'nin saçları uzamış natsu :7: sesini bile özlemişim galiba herkez artık güçlenmiş olarak karşımıza çıkacak sabırsızlanıyorum :hell-yes-onion-head-emoticon:
  12. Fairy Tail'den Lucy Heartfilia
  13. Lucy Heartfilia

Nasıl bir anime istersiniz?

Selam ben yeni üyeyim ben aşk macera büyü türünde bir anime isterim ama mutlu sonla bitmesini isterim karakterler evlenip çocukları oluncaa falan
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.