Jump to content

Despair_X

Üyeler
  • İçerik sayısı

27
  • Son ziyareti

Despair_X hakkında

• Doğum günü 03/17/1997

Profil Bilgileri

Despair_X üyemizin başarıları

1. Bu anime tek kelime ile muhteşemdir daha önce izlemiştim çok komik izlemeyenler hemen izlesin !
  2. Despair_X

Merhaba ! (Yeniden)

Daha önce görmüştüm çok iyiydi :D
  3. Despair_X

Merhaba ! (Yeniden)

Vayy resimlerimiz aynı :D Sende mi Danganronpacısın?
  4. Despair_X

Merhaba ! (Yeniden)

Ecchi ler çok çok şaçma olduğundan izlemiyorum. SAO nun 1. Bölümünü izlemiştim ama sonradan başka animelere daldım belki birgün onuda izlerim :D
  5. Despair_X

Merhaba ! (Yeniden)

Bende SAO demek istediğini thamin etmiştim sorun yok :D
  6. Despair_X

Merhaba ! (Yeniden)

Sağol ! SAD nedemek ?
  7. Herkese Selam ! Ben geçen sene falan kaydolmuştum ama sonradan siteye girmeyi bırakmıştım ama bu sefer kesin olarak geri döndüm ! : D Bu siteye ilk anime konuşup tartışacak birilerini bulmaya gelmiştim ( çünkü benim çevremde anime seven yok -_- ) Ecchi dışında her türlü anime,manga takip ederim (tabi konusu iyi ise ) En sevdiğim anime ve mangalar : Akame ga kill, Mirai Nikki , Tokyo Ghoul , Gintama,Psycho-Pass ve daha birsürü var Ve son olarak en sevdiğim seriler : Danganronpa ( kaç zamandır bu seriyi seven tek bir türk bile bulamıyorum -_- ) Persona Attack on Titan Bayağı uzun yazdım ama kusura bakmayın :D Birde Tumblr olan varsa yazsın takip edeyim :D
  8. Despair_X

Persona 5’in İlk Videosu

Boyle bir oyun olamaz . Bu videoyu belkide birgünde 10-15 kere izlemişimdir :) Grafik,Müzik herşey muhteşem !
  9. Despair_X

Einstein'ın Zeka Sorusu

Dayanamayıp internetten baktım :(
  10. Despair_X

En Sevdiğiniz "Final Yapmamış" Animeler

Berserkde süper ama animesini hiç izlemedim sadece mangasını okudum
  11. Despair_X

Merhaba!

Bende köpeğimin adını Sadaharu koyucam
  12. Bana göre Kill la Kill Dövüş sahneleri Karakterler Müzik Herşeyi ile müthiş bir anime
  13. Despair_X

Merhaba!

Gönyeli
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.