Jump to content

Viracocha

Üyeler
  • İçerik sayısı

50
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Viracocha got a reaction from Fumi in ''Tekrar Tekrar İzleyebilirim!'' dediğiniz Animeler   
    ao no exorcist, fma , tokyou ghoul , yugioh aç aç izle
  2. Beğen
    Viracocha got a reaction from superisi100 in Birini animeye başlatırken ilk hangi anime izletilmelidir ?   
    işte bu bir hata birini animeye başlatmak istiyorsanız sizin değil onun seçtiği bir şey izlemeli. sürekli  A animesini izle bak A çok güzel  derseniz seveceği varsada sevmez gitsin A-B-C-D-E-F... kendi seçsin siz sadece kardeş anime diye bir şey var ben seviyorum bi bak falan olmalı
  3. Beğen
    Viracocha got a reaction from Onesan in En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri   
    Acı olmadan öğrenilen ders anlamsızdır. Bunun nedeni fedakarlık etmeden birşey kazanamayacak olmadır ama acıya dayanip ustesinden geldiğin an...herşeyden daha güçlü bir kalbe sahip olursun.evet tamamen demir bir kalbe... :) (soo haganeno yona kokoro...)
    "Full Metal Alchemist Brotherhood""...
  4. Beğen
    Viracocha reacted to orewakimida in çizik çizik çizimler :)) 05 (Güncellendiii)   
    Evde çizdiğim resimler inşallah beyenirsiniz...
    hiçbirini aklımdan çizmedim nedense aklımdan çizemiyorum bi şeye benzemiyor :( ama ilerki bir zaman aklımdan güzel bişi çizersem büyük harflerlen altına yazıcam :D çoook çalışıyorum inşallah olur ...
    YENİLER :D

BU nu gecenin 02:33 ünde yaptıp tablet işiğinda yukardakiler kadar güzel olmadı haliyle zaten olamazda uzun bi süre öyle resim çimem ay da bi kere falan heveslenip 1 günümü ayırıyorum :D kafayı yedim heralde :)

Not: gece karanlıkda resim çizmeye kalkışmayın gözlerim ericekti :D

Tabletten çizmeye çalıştığım resimler ...

Bu baya yamuk oldu :D

(Kırmızıyla üstü çizilmişleri ben yapmadım)
    Resimler dolabımın üstünde olduğu için tek tek çekemedim :D

baKMADAN ÇİZDİKlerim ilk defa :) :) :) :) :D :D

5. Beğen
    Viracocha reacted to orewakimida in Anime Olmasa ?   
    Hiç birşey olmazdı animenin varlığını bilmediğimiz için hiç bir sıkıntı olmazdı normalce yaşayıp ölürdük .Belki sosyal aktivitelerimiz artardı başka bişi farklı olmazdı ...ama şu an animeler kalksa kafayı yerdim heralde :D
  6. Beğen
    Viracocha got a reaction from ♥Lydia♥ in Animelerden aldığımız dersler :)   
    Arkadaşlarıma daha çoook değer vermeyi öğrendim ..
  7. Beğen
    Viracocha reacted to BynMubo in Animelerden aldığımız dersler :)   
    Merhaba :)
    Konudan var mı , bir fikrim yok ancak açmak istedim. Eğer varsa çok özür dilerim . Açıkçası benim için anime çok şeyi değiştirdi,izlemeseydim ne olurdu bilmiyorum.Ondan çok hemde çok büyük dersler aldım,beni olgunlaştıran şeydi anime.Hayata bakış açımı 360 derece döndürdü.Ciddi benim için inanılmaz büyük bir motive kaynağıydı.Başlamadan önce aile meseleler falan filan diye,özellikle önceki yaz değil animeye başladığım yaz ben artık ruhen çökmüş gibi bir şeydim.Ciddi çok sıkıntı çekiyordum.Hatta saç kıranım başlamıştı (strese bağlı psikolojik saç dökülmesi. ) Ancak ben animeye başlayınca,özellikle dram animelerinde ben çok daha kötü hayatları gördüm.Halime şükür ettim o şekilde toparladım ve her şeye güler oldum.Ancak bende kötü yanlarıda oldu,kaç yıldır ağlamıyorum hatırlamıyorum artık.Ciddi en kötü durumlarda bile ağlamadığım için kötü karşılandım,duygusuz olarak.Ağlamaktan korkmaya başladım bir nevi,kafamı sertte vursam veya manevi bir acıda yaşasam korkuyorum ağlamaktan.Bu yönünü saymazsak anime beni hayatımda güldürdü. Gerek gintama olsun gerek beelzebub acılarımı unutturdu,ve gerekte dramla ibret aldım şükür ettim . Hayta bağlandım.Benim aldığım hayat dersleri çok büyük.Umarım sizdede büyük şeyler kazandırmışdır :)
  8. Beğen
    Viracocha got a reaction from ♥Lydia♥ in Anime Olmasa ?   
    Hayta bakış açım şimdiki gibi olmazdı
    Hayatım çoook sıkıcı olurdu rüyalarım boyle fantastik olmazdı
    Kisac.a hayattan bezerdim...
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.