Jump to content

Park_BoRam

Üyeler
  • İçerik sayısı

131
  • Son ziyareti

Park_BoRam hakkında

• Doğum günü 06/20/1993

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

6097 profil görütülenme

Park_BoRam üyemizin başarıları

1. Dostlarınla; dostluğu, sonuna kadar yaşamak!

1. BerqO

BerqO

Büşraaaaaaaaaaağğğğ al bendende sana 1 tane özlü söz;

Bir insana tamamen güvendiğinizde iki sonuçtan birini elde edeceğiniz kesindir. Ya yaşam boyu dost, ya hayat boyu bir ders…

2. Kedi modu :3 -_-

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. houston

houston

niye çekiniyosun ya minik pisicik onlar seviceksin.~ git yakala.p çok kuzel.~ biri tutsun sende sev alışın birbirinize, ne bu böyle sen çekiniyosun onlar kaçıyo *-*

onuda gördümde siyah beyaz olmaları aralarındaki uyum daha kuzeel-^ evet öyle.p

3. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

yaaa öyle deme anlatma canım çekiyor T^T hıhh sen seviyorsun tabi oh valla ;-; *-* kuzeldir tabi imkansız aşk bizimkisi umg :d ;-;-;-;-;-;

renkleri farklı olaydı da olardı .p tamam iletiyi gönderdikten sonra hatırladım.p -bi ara Tolga işe tartışıyodunuz GS BJK diye pöf- :D

4. houston

houston

çeksin çeksin git sev birini al kucağına sarıll bi tırmalan filan :dd

ben yakalar tutar severun kurtuluş yok^^ imkansız değel sen korkiysun oysaki tutucaksın onu böyle pofuduk pofuduk seviceksin o da sana alışıcak yatıcak kucağına.~ BJK^^

3. Tebrikler!! bu ikinci çalışma 'Fairy Tail Main Theme' parçasına nazaran çok çok başarılı olmuş.İlkini de çok beğenmiştim fakat bu azim farkı gösterdi :) Başarılarının devamıyle birlikte bizede her parçada yaşattığın o Fairy Tail ruhu için teşekkürler. ^_^ /> - amacım hem Animeyi hem de Anime Müziklerini daha geniş kitlelere duyurmak'' muvaffak olman dileklerimle :) />
  4. Burakcım hayalin çok hoş, etkileyici ve güzel, umarım başarılı olursun :D (((O arkandaki elemanı her ne kadar öğrenemiş ve hala merak ediyor olsamda; ailecek arkandayız bunu unutma ;))) Bool boll para kazandığın zamanlar geldiğin de -_- bizi unutmaman dileğiyle ..
  5. Issızlık...

2. Park_BoRam

Park_BoRam

Adamlık nedir ya?? *-*

Kuzu muzu laf etme sen :D

Emin ol yazarken biran için 'işsizlik' yazdım zannettim :D

Ne kelimeymiş be vaytt -.-

3. Milli Midilli

Milli Midilli

Issız Adam -_- :D

4. Park_BoRam

Park_BoRam

bunu sonradan buldun dimi :D -_-

6. Sessizlik...

2. Lucifèr

Lucifèr

Nirvanaaaaaaaa .d.d.d

3. Park_BoRam

Park_BoRam

-.- Kime diyorum? ŞŞŞşşş sessizz :D

4. Lucifèr

Lucifèr

Ommmm ic huzur ommmm yoga yapalim ommmm .d.d.d

7. Park_BoRam

Angel Beats PC'ye çıkıyor

Oynarız valla ^_^ Eminim muhteşem ötesi olur.. Heyecan ve merakla beklemekteyim -_- Bu arada şu Türkçe yama olayı fena olmazdı.
  8. Canınız mı sıkkın? -Yatın uyuyun.. Sinirli misiniz? -Yatın uyuyun.. Hiçbirşey yapasınız yok mu? -Yatın uyuyun.. Yatınca uyuyamıyor musunuz? -Ya kalkıp anime izleyin, yada koyunlar en iyi çözüm..

1. Park_BoRam

Park_BoRam

Yok ya espri havamda değilim :d Yoksa sonuna fena komik bişey bulurdum :P

9. Park_BoRam

Hint filmleri izleyen var mı ?

Ghajini izledim.. İyi ki de izlemişim. Aamir Khan bu işi biliyor ya.Diğer şeylerden fırsat olursa, izleme listem hazır.
  10. Park_BoRam

En Son İzlediğiniz Dizi ?

Hotel King (kore dizi) :)
  11. Park_BoRam

Haddinden fazla rahatsızlık veren detaylar

Berat seni tebrik ederim :D Tamamen benim gıcık alanlarıma değinen bir konu :D Neredeyse hepsi dikkatimi çeken işlerdir.. -_- Ayrıca şunları da eklemeden geçemeyecem; gevşek vida delikleri,musluk başları ve birleştirici unsurların yalama yaparak ne kadar sıkarsan sık eski halinde kalması, *Bir türlü kapanmayan dolap ve çekmece kapakları.(özellikle de şu kızaklı olanlar), *Gideri ters köşeye yapılan balkon delikleri..(o su asla akıp gitmez aslaa), *mekanizması veya mandalı çalışmayan çöp kutuları, *Dolaba hiçbir zaman sığmayacak boyutlarda üretilen enteresan mutfak gereçleri, *eğimi düzgün yapılmamış yer karoları,fayanslar..(Fırına koyduğun şeylerin bir tarafı hep yanar o eğrilikten dolayı), *İki parçayı tutan vidası tek kullanımda kırılan veya çıkan büyük dişli saç tokaları, Çok beğenerek aldığın saç tokasının lastiğinin bir seferde gevşemesi (yol o saçları yol ) Teşekkür ederim.. :lol: bu kadar yeterli yoksa cidden ortalık dağılacak :bled2-onion-head-emoticon:
  12. Ya bu Angel Beats! Harika,muhteşem birşey.. Uzun zamandır bu kadar eğlenmemiştim :D Ağlamak istiyorum..-_- Çok kısa be T.T

13. Park_BoRam

Kedici Mangakanın Kedili Mangası

Kedi-sever biri olaraktan direkt daldım konuya ve değdi doğrusu.Paylaşım için teşekkürler :) hemen manga çizebilecek kediler eğitmeliyim :admire-onion-head-emoticon: :D :lol:
  14. Yorgunluk... -_-

2. Park_BoRam

Park_BoRam

Sen hiç sorma zaten beni -_- Öldükten sonra.. -'Hayırdır'?

3. Sawakaze

Sawakaze

Trip yemişim :D

4. Park_BoRam

Park_BoRam

Daha bu hiç bişey :D (şeytan smile)

15. Park_BoRam

İtiraf Köşesi

uu :D her zamanki gibi enteresansın <_< İtiraf ediyorum kırmızı renge bayılırım -_-> Her zaman ve her yerde :rolleyes:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.