Jump to content

Pingu

Üyeler
  • İçerik sayısı

612
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

Pingu kullanıcısının paylaşımları

1. Pingu

Coverlarım! ^^

Euterpe cover ını gerçekten beğendim. Başarılar :)
  2. Pingu

Yuri FC (+15)

Mert yani "Msempai" güme giderek ban yemişti grup bu yüzden pasif kaldı. :/ Ama sayenizde yeniden canlanıyor. :)
  3. İç mimarlık okuyan ya da bu sene okuyacak olan var mıydı? :3

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Just Haz�do
    3. Pingu

Pingu

Ben Mimar değilim Eren... Neyse...

4. Just Haz�do

Just Haz�do

Mimar olup olman ile ilgili değil görünce aklıma geldi o kadar

Bu arada ismimi nereden biliyorsun?

4. Japon gruplardan My First Story ve Flow olacaktır. :)
  5. Yeni gitarla daha bi hoş olacak :good-job-onion-head-emoticon:
  6. Ayrıca Encoder ve uploader da aramaktayız. Onun için de; BURAYA Adresine ÖM atabilirsiniz. Şimden başvuran arkadaşlara başarılar dilerim.Yazılmıştı yani bana Pm atabilirsin. :)
  7. Kiss x Sis kavırmasını band cover olarak yaptık afiyet olsun! :)

8. Kiss x Sis kavırması band olarak eklenmiştir iyi dinlemeler. :)
  9. Valla abi o Otaku Lyrics serisini baya beğendiğim için trolledim :D
  10. KanColle Op Band kavırmamız! :) Afiyet olsun https://www.youtube.com/watch?v=XwwNjaMvBI4

11. 3 yeni band kavırmamız eklenmiştir. Afiyet olsun! :)
  12. PSD(Photoshop CS) den anlayan var mı?(Önemli)

1. Dj-Morphosis

Dj-Morphosis

evet yardımcı olayım :D

2. Pingu

Pingu

Formattan sonra elimdeki tasarımları kaybettiğim için yeni basit video kapak tasarımları lazım (Sadece NM Studios-Nevermore Studios gibi yazılar) bkz: https://www.youtube.com/user/nevermorest/videos

Teşekkürler.

13. 3lv üstü (LoL)EUW de oynayan arkadaşları oynayacağımız oyunlarda görmek isteriz. :) Yorum ya da mesaj atabilirsiniz.

1. Nayru

Nayru

benim hesabım var ya euw te gerçi bilmiyom 15 lvl falandı heralde... beni de ekleyin bari .D

14. Pingu

West Server ında Oynayanlar

Sıkıntı yok hatta daha düşük bir acc ile gelebilirsen daha iyi olur ben smurf ile takılıyorum diğer arkadaşlarında gördüğün üzere seviyeleri düşük. :hi-onion-head-emoticon:
  15. Pingu

West Server ında Oynayanlar

Gelmek isteyen varsa akşama doğru normal oyun atabiliriz. :super-onion-head-emoticon:
  16. Kavırmasını yapsak mı? :D

2. Pingu

Pingu

Önceden videolu yapıyorduk ama sonradan tüm her şey bana kalınca ve TR de istenilen desteği bulamadığımız için hep videosuz kayıt yaptım şu an koymadığım 58 tane kavırma oldu. Onları da başka eleman bulursam birleştirip amv ile atıyorum. :/ Video işini Spinning world ve Akame ga kill end 1-2 ler için yapmayı düşünüyorum hayırlısı artık. :)

3. Nayru

Nayru

uu 58 boş durmuyoruz ha O.o millet önceki kavırmaları sindirmeden diğerlerini yayınlamaya niyetin yok heralde :D umarım yeterli desteği bulursun bir şekilde, her şeyin senin üstüne kalması sıkıntılı bir durum gerçi bundan rahatsız değilsen o ayrı

4. Pingu

Pingu

Birde en büyük hatamın birden fazla kavırma koyuyor olmam gibime geliyor. En sonunda kafayı yeyip jparecki95 gibi olup cıkıcam :D

17. Konuyu arkadaşım adına açıyorum. Eğer oynayan varsa arada bende eşlik edebilirim. Nick+Lv ya da Rank ınızı yazmanız yeterlidir. :wub: :wub: Bonus: https://www.youtube.com/watch?v=GpMEPTY2Kh4
  18. Kavırma (Cover) yapılmasını istediğiniz op ya da end varsa lütfen yazın. :D (Kız değiliz diye bizi dışlamayın.)

2. Mileydi
    3. Pingu

Pingu

Tibbers ablamızın istediğini karıştırıp Soul Eater Not! ı yapmıştım ama İtalyan arkadaşımla bugün papermoon parçasını ayarlayı atmış bulunuyorum. :D Darısı Seinepu nun parçasına diyorum. :3

4. Pingu
  19. Pingu

Merhaba Müzisyen arkadaşlar

Kameraya mik bağlayabilirsin ama bağladığın mik nasıl bir kalitede olur bilmem bu kadar uğraşmaktansa videonu çekersin bu arada stüdyo ya "Atak Kayıt" yaptırabilirsin. :good-job-onion-head-emoticon:
  20. Pingu

En sevdiğiniz anime müzikleri

İstek alabiliriz:) http://forum.turkanime.tv/topic/10185-nevermore-studios-anime-müzik-coverları-op-endband-solo/
  21. Highschool of the dead ve Absolute Duo OP. Rusça kavırmaları gelmiştir. Afiyet olsun! :)
  22. 2x Rusça kavırmamız eklenmiştir. İstek parça yapmak isterseniz lütfen mesaj atın. :) :)

1. Nayru

Nayru

recchi-sama wa doko? :D O.o

2. Pingu

Pingu

Yeni kavırmalarda eşlik edecek belki videolu yaparız :)

3. Nayru
  23. bluegrass nerelerde ya bilen var mı?:(

1. Pingu

Pingu

evet özelden yazdı ama bi buraya bi şey yazmadı :D

24. hehe teşekkürler kimin sayesinde olduğunu biliyoruz :) Bu arada akşama ya da yarına 2 adet rusça kavırma gelecek. :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.