Jump to content

Pingu

Üyeler
  • İçerik sayısı

612
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

Pingu kullanıcısının paylaşımları

1. Gençler istediğiniz parça varsa lütfen yazın.. Bu arada şarkı söylemek isteyenler pm atabilir. https://www.youtube.com/user/nevermorest

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Nayru

Nayru

recchinin sesine bayıldım ama...tmm unutmazsam bakarım yeni covera

3. Pingu

Pingu

artık beni takmıyor ocak dışı oldu :D

2. Bugün İstanbul içi stüdyoya gelmek isteyen var mı? Solist öncelikli :) Lütfen pm atın. https://www.youtube.com/user/nevermorest

3. Pingu

Hyouka 1. Bölüm (Türkçe Dublaj)

Ses için yardım edebilirim diyecektim ama izlediğim yere kadar iyi olmuş tebrikler ;) :)
  4. Yarın notlar açıklanacak bakalım ortalama kaç gelecek :)

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Yuki-chan

Yuki-chan

Bak bak bu dönem çok kötü diyo sonra BA lar çıkıyo ortaya -.- ben döverim valla.

3. jans09

jans09

Ben ne ile karşılaşacağımı biliyordum zaten Yuki :D Eleman zeki yapcak bi' şey yok...

4. Yuki-chan

Yuki-chan

Yüksek almasına diyecek bir şeyim yok. Hak ediyo aliyoda ama lan kötü diye aģliyodu üstteki yorumlarda bari bunu yapmayın :( ortalamada baya yüksektir şimdi -.-

5. After Effects programını çok iyi bilen birisi mesaj atabilir mi? teşekkürler.

6. bluegrass a ulaşmam lazım onu yakından tanıyan varsa bi yardım etsin... Teşekkürler.

7. Acil uploader lazım lütfen mesaj atın...

8. Pingu

Barakamon FC

Ben de katılmak istiyorum daha sonra opening ve end kavırmalarını yapacağım. ^^
  9. Shokugeki no Soma Op söyleyebilecek var mı?

10. Tokyo Ghoul opening kavırmamız eklenmiştir :)

11. Tokyo Ghoul opening kavırmamız eklenmiştir. :)
  12. Rusça Shingeki no Kyojin end kavırmamız eklenmiştir :)
  13. Rusça Shingeki no Kyojin end cover :)

@jans09 ^^
    1. jans09

jans09

Kadının sesi inanılmaz güzel ama ardından Japoncasını dinledim, Rusçada lafları müziğe uydurmak için çok hızlı hızlı söylemiş ya, işte o olayı sevmiyorum. Orjinal olan daima en iyi olandır. Şerkı da güzelmiş ha... İlk defa dinledim -.-

2. Pingu

Pingu

Teşekkürler sensei ^.^

14. Pingu

Duo arıyorum

Bi aralar bi caps vardı ona atıfta bulundum. :D :D
  15. Pingu

Duo arıyorum

:P :P yoksa silerim ^-^ yoksa silerim ^-^ yoksa silerim ^-^
  16. Teşekkürler:) Sağ ol :) Bu arada istek parçalarınızı da bekleriz. :) Not: Video kapak resimleri değişmiştir buradan "bluegrass" a Teşekkürlerimi sunuyorum. :):)
  17. Arkadaşlar Fansub için uploader arıyoruz lütfen pc ve netiniz iyiyse bana mesaj atın. Teşekkürler. :)

18. Yorumun için teşekkürler :) Unravel zaten hali hazırda vardı bi vokal arıyorum vokal eklenince atacağım :)
  19. İngilizce dışı İtalyanca ve İsvecce orta, Rusca giriş :( (Jans bilir. Okulda 2.yabancı dil olarak almaktayım.), tek tükte Polonyaca(Lehce), Korece ve Japonca ^.^
  20. Pingu

Anikeyf Fansub

DNS ayarlarını değiştirebilir ya da Zenmate adlı programı kullanabilirsin. :)
  21. İkinci kavırmamı aslında Diana Karnet ile yaptığımı öğrenince ben :'( http://media0.giphy.com/media/4NuAILyDbmD16/giphy.gif

22. Pingu

HÜCON Ankara 2015

Hiç video resim çeken yok mu? Sayfasına baktım fakat baya az resim vardı.
  23. Pingu

En Beğendiğiniz 2015 Anime Opening'i...

Shokugeki no soma opening idir bu arada şarkıyı söylemek isteyen varsa öğleden sonra kavırmasını yapabiliriz! :) Not: Bu arada başka istediğiniz 2015 parçaları varsa kavırlayabiliriz. :)
  24. Pingu

HÜCON Ankara 2015

Lütfen bol bol fotoğraf çekin :22: :27:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.