Jump to content

brkee.jp「えげ」

Banlı Üye
  • İçerik sayısı

127
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

brkee.jp「えげ」 kullanıcısının son zaferi 28 Ağustos 2014

brkee.jp「えげ」 en beğenilen içeriğe sahiptir

brkee.jp「えげ」 hakkında

• Doğum günü 01/15/1997

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Sword Art Online

Kişisel Bilgiler

Son profil ziyaretçileri

3521 profil görütülenme

brkee.jp「えげ」 üyemizin başarıları

1. .gfx formatını düzenlemekten anlayanlar var mı ? UI düzenlemek için yardım istiyorum...

2. Daha dün Discovery Science izlerken kalp krizi geçiriyordum ve siz bunu üstüne... 1977 yılında, 72 saniye süren ve uzayın derinliklerinden gelen esrarengiz sinyalin kaynağı ve nasıl geldiği bilinmemektedir. Diye birşey düyorsunuz ne olacak benim bu halim... :C
  3. EDIT: Asuna'ya laf söyletmem... :D. @Noas: aynn ya Inori güzel fikir aklımdan çıkmış İlla アニメ karakteri ismi olmak zorunda değil :P Erkek: Yama (dağ demek - sağlam, sakin, sessiz, huzurlu ;die) Kız: Nikkõ (Güneş ışığı demek - Parlak, Mutlu, Sıcak ;die)
  4. Tabletim gitti tabletim... Ben şimdi Osu!'yu nerede oynayacağım, Nereden アニメ seyredeceğim ? Hayat çok acımasız >.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. kawaii kereste

kawaii kereste

3. mü olmuşum bıraktığımda 5ti nasıl 3e çıkabiliyor :O

elimde bitek bu replay var: http://puu.sh/j0nHS/ec6f871f29.osr

3. brkee.jp「えげ」

brkee.jp「えげ」

İnsanlık sınırların dışında...

Bide aklıma geldi sen Osu! modunu grafik tablet ile mi oynuyorsun ?

4. kawaii kereste

kawaii kereste

fareyle oynuyodum da bayadır oynamıyorum. klasik modda zaten pek de iyi değilim.

5. Evet güzel ama zahmetliydi... Ama malesef benim Face hesabım yok :/ Yok kırılmaz 2 gündür etrafta sallıyorum daha birşey olmadı :D masraf mı ? toplasan 15₺ yada 20₺ buna maket biçağı ve Yapıştırıcılar dahil ! Tek sorun 2günümü yedi :? Tabiki bittiğinde SÜPER olacak! :D Ama hani gidip duvara yada birşeye savurmadığım takdirde xD
  6. bende Kirito'nun kılıcını Abeslank ve kağıttan yapıyordum :D sadece kaplama ve boyaması kaldı üstelik... Not: Aşağıda ki resim acaip büyüktür! Açmadan önce uyarmadı demeyin! daha sırada Kirito'nun Alfheim'de ki kıyafeti var üstelik sadece ucuz kumaş arıyorum :/
  7. Ramazan-ı Şerif'iniz hayırlı olsun. Oruç tutan, tutmayan herkesin...

2. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

£ɱŔ£Қה¥Ŕ

Nasıl bir haldeysem Sanada yı okuyunca aklıma direk Yukimura geldi. :D

3. brkee.jp「えげ」

brkee.jp「えげ」

Teşekkürler herkese

8. Sürekli Romantik, Romantik-Komedi, Harem, Dram アニメ'si izliyorum. ve en sonunda şu sonuca vardım... ben tam bir M imişim .c

2. brkee.jp「えげ」

brkee.jp「えげ」

@Shinzõ M = Mazoşist (kendinin acı çekmesinden zevk alan kişi)

@Evanture "M'ler derneği"ne hoş geldiniz... Ben bide bunun üstüne "Kimi no Iru Machi" izledim

Şu anda ben koptum 1-2 gün yokum. .c

3. OrangeBox

OrangeBox

Onun animesi mi var!? Hemen izliyorum...

9. Yeniden ben... Biliyorum uzun zamandır ortada yokum ama bir takım işlerim vardı, onları halletmem gerekti (Japonca kursu, 3Ds Animasyon eğitimleri vs...). Eğer oyunun durumunu merak eden olursa şu dx11 sorununu çözmeye çalışıyorum. (Crysis 3, Watch Dogs, COD: Ghost oynamayı isteyip oynayamayanlar bilir...)

2. brkee.jp「えげ」

brkee.jp「えげ」

Kesin bir tarih verip kimseyi ümitlendiremem. şu anda benim durumum biraz karışık...

3. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

£ɱŔ£Қה¥Ŕ

tahmini dedim kesin değil . :D

1. brkee.jp「えげ」

brkee.jp「えげ」

Uzun süredir duygulanmamıştım :s

2. Leath

Leath

Oo güzelmiş. Ama daha güzelini biliyodum, adresi uçtu aklımdan -_-

10. Abi zaten İnternet Broadcast olacak. Yani TürkAnime gibi olacak. Sadece izlemek için yayın saaatlerini bekliyeceksin. Siz okumamışsınız. Sanki TürkAnime telif hakları için para veriyor. Hee ama bir konu doğru TV'de yayınlanmaz. Sonuçta karşılanamz. O doğru işte. Bide o logo pek iyi durmuyor. Biraz değiştir. Ve logo her zaman büyük yapılmalı ki sonradan kullanım için hazır olmalı. Çünkü İstediğin zaman küçültebilirsin ama istediğin zaman büyültemezsin... Örneğin: Birde icon lazım olur... Bu örnekler biraz kötü olabilir 30sn yapınca bu çıkıyor ortaya. Düşünmeye vakitte olmadı zaten... Bide üstüne ben uygulamasını bile yapıyordum zaten. Ama vaktim yoktu askıya aldım. Yapmam gerek oyun var çünkü...
  11. Maalesef ben Facebook, Twitter gibi siteleri kullanmıyorum. Gizlilik hakkı diye bir şey yok. Gereksiz buluyorum. Zaten pek te vaktim kaldığını söyliyemem zaten. Eve git Anime izle, Tasarla (aklına ne gelirse), ye-iç vakit yok. Ödevleri bile okulda yapıyorum :D
  12. Sana bir şey söyliyeyim mi ? Ben tüm hazırlıkları yaptım sadece yayına koymak kaldı. Ama kararsız kaldığım için yayınlamadım. Site açık, Altyapı var. Video'ları VK'dan .mp4 dosyası üzerinden çekiyor. Yayın saatleri hazır. Ama yayınlamadım :D Pzt: 00:02.00:13 -R- 00:17.00.28 | Naruto (Tekrar) 00:32.00:43 -R- 00:47.00.58 | Bleach (Tekrar) 01:02.01:13 -R- 01:17.01.28 | One Piece (Tekrar) 01:32.01:43 -R- 01:47.01.58 | Naruto Shippuuden (Tekrar) 02:02.02:13 -R- 02:17.02.28 | Sword Art Online (Tekrar) 02:32.02:43 -R- 02:47.02.58 | Darker than Black (Tekrar) 03:02.03:13 -R- 03:17.03.28 | Full Metal Alchemist (Tekrar) 03:32.03:43 -R- 03:47.03.58 | D. Gray Man (Tekrar) 04:02.04:13 -R- 04:17.04.28 | Sword Art Online II (Tekrar) 04:32.04:43 -R- 04:47.04.58 | Full Metal Alchemist Brotherhood (Tekrar) gibi... Sonracıma: Pazartesi; Akame ga Kill! (Yeni) Salı; ... Çarşamba; ... Perşembe; Daitoshokan no Hitsujikai (Yeni) Cuma; ... Cumartesi; Sword Art Online II (Yeni) Pazar; ... Hee bazı şeyleri kendiliğinden yayınlıyor. Ben sadece Programa linkleri veriyorum, Video'nun kaçıncı dk'da reklam yapacağını ayarlıyorum, gerisini kendi hallediyor :D Fazla uğraştırmıyor. Ama Yeni bölümlerin linklerini yüklemezsen onun yerine tekrar bölümleri yayınlıyor :/ Bide 4 saatte bir Japonca şarkı klipleri yayınlıyor. (2ne1 - V6 - LİSA - Ikimono - Koike vs...)
  13. Gittim gideceğime pişman oldum. :/ Görüp görebildiğim. Katana gösterisi ve Cosplay yarışmasıydı. Bide Cosplay yarışması sırasında hep aynı şarkıyı çaldırdılar... (http://youtu.be/neuxm7_fMYY?t=1m Şarkı sözleri bu ama söyliyenler farklı.) Video'da bir şey buldum :D (3.dk 6.sn) Sushi tükenmiş. Ama önemli olanlardan birisi. Çay seromonisini kaçırdım :C Geçtim Su akıntısının başına oturdum sakin sakin Su sesini dinledim. Sonra gittim kulübenin yanına çimlere uzandım. Ben gittiğimde hiçbirşey kalmamıştı ama, benim için çok şey vardı ... Etrafta Japonlar var. Japon bahçesindesin. Japonya'da gibiydim Kendimi mutlu hissettim resmen :D Artık 2 hafta da bir gidicem böyle. Oturcam Japonca alfabelerine çalışcam :) 1-2 saat. (ÖRNK: 08.11.2014)
  14. brkee.jp「えげ」

Japonya'dan Yeni bir Meme Akımı

Bende geçen gün Sinon ile ilgili görmüştüm süperdi ama ne olduğunu anlayamamıştım :D Durun resmini atayım xD
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.