Jump to content

Tachibana Tetsuya

Üyeler
  • İçerik sayısı

43
  • Son ziyareti

Tachibana Tetsuya hakkında

• Doğum günü 12/14/1998

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

952 profil görütülenme

Tachibana Tetsuya üyemizin başarıları

1. vayyy çok hoşuma gitti bu anime benm :wub: _ :wub: zaten önceden izlediğim yemekle ilgili bir anime vardı tadi damağımda kalmıştı :wub: neyse ki bu geliyor bekliyoruz bakalım :D :D
  2. nasıl desem bitmesi bana o kadar koydu hala kendime gelemedim :( anime izlemeye ft ile başlamıştım ama naruto beni en derinden etkileyen animeydi *-* animeye bağlanma sebebim bile diyebiliriz .3 ama kishi-sensei de hak vermiyor değilim :D tamam hak vermiyorum lütfen 2 senemin acısını geri ver :( açıkçası ne the last naruto movieyi ne de devam mangası şuanda ilgimi çekiyor tek istediğim birinin çıkıp "HEY BU BİR KAMERA ŞAKASI HADİ EL SALLAYIN!!" demesini bekliyorum T_T
  3. jenerasyonu reddediyorum -.- ben sarada x bolt görmeyi kaldıramam -.- bebnim nardom bi tane :( anime izlemeyi bırakmayı bile düşündüm onun yüzünden be T_T şimdi yeni nesil olacakmış peh
  4. Tachibana Tetsuya

Mangakalardan Naruto’ya Övgüler

duygulandım *-* cidden ne kadar manga okusamda anime izlesemde narutonun benim kalbimde çok özel bir yeri vardı *-* bütün mangalardan böyle övgü almak ben bile duygulandım hani *-* heşe oda-senseiin son çizimi kishi-sensein ona verdiği cevap *-* hayallerimdeki rakipsiniz >_> keşke naruto mangası devam etseydi ama 15 sene daha okurdum ben >_< Masashi-sense otsukaresama *-*
  5. ya ben burda ağlamakan öleyşm sonra bu haberi göreyim sevinçten kudurayım sonra yorumları göreyim ve kendimi asmak için bahçeye çıkayım T_T oluyor mu ya ova da neymiş *-* naruto merkezli olmayacak mı yok daha neler >_>
  6. Tachibana Tetsuya

The Last: Naruto the Movie Videosu

hala inanamıyorum naruto bitiyor NARUTOO Narutodan bahesdiyoruz yaa T_T kafayı yiyeceğim burda T_T
  7. ağağağağağa TOMOOOOEEE ve seksi sesiğğğğ >_< kyyaaa kyaaa kyaaa :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: Ahhh hemen gelse de izlesek ve o siyah saçlı olan kesinn tomoe'nin abisiiiiğğğğ :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:
  8. Allahımm çookk mutlu oldum şuan Urashii urashiii >_< biraz uzak ama neyse Bekleyeceğiz ama bu sezon bomba gibi gelecek :13: :13:
  9. değilim vücudum kaldırmaz bunu >_< hayır lütfen olamazzzzz :angry: :angry: :angry: :angry: Naruto the bessttt Animee :( :( Ya hayırrr YADAAAAA KOTOWARİİİİİİ :o :angry: Hayır yaaaa
  10. Tachibana Tetsuya

Ekim 2014 Animeleri Tanıtımı

Shingeki, Kuroshitsuji, ookami ,Sekaichi, WATEMOTE Allahım daha ne istiyim ben <3 _ <3 birde Kurokodan bir sezon kapsaydım iyi olurdu ama kışa artık >_< :wub: :wub: :wub: :wub:
  11. Oley oley OLEEEEYYYY levi-samamın ne kadar gakkoiii olduğunu bi kere daha fark ettim :D Çok güzel olacak ama ova az olmaz mı ya 20 bölümlük (en az ) anime istiyorum ben >_<
  12. çıkıyor çıkıyor çıkıyorr >_< ahh merakla beklediğim kara prensim sonunda çıkıyor :wub: :wub: :wub: :wub: mangada o kadar tatlı ve cool ki acaba animede nasıl olacak merak konusu yanii :o :o heyecanla bekliyorum ;) ;) ;) ;)
  13. tabii ki de ookami shoujo to kuro oiji yani wolf girl and black prince >_< :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: Ama kuroko no basketi göremedim bu sonbaharda çıkmıyor mu yoksa :(
  14. waaooowww sugeee *-* gambatte onegaii :3 :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
  15. en sevdiğim serilerin tek tek animesi çıkıyor veya devam ediyor <3 _ <3 önce Ao haru ride sonra kamisama ve ookami :3 benden mutlusu olur mu :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: okullar açılmasın diye zamanı durdurmak sırf ookamiyi izlemek içinde zamanı ileri almak istiyorum :3 Ahh başlasa da izlesek :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.