Jump to content

Ene

Üyeler
  • İçerik sayısı

130
  • Son ziyareti

4 Takipçi

Ene hakkında

• Doğum günü 02/28/1998

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Life.

Son profil ziyaretçileri

3728 profil görütülenme

Ene üyemizin başarıları

1. Happy Birthday Killua. :3

2. Ene

Sword Art Online 'WORLD' |FC|

Alın beni. Beni de alın. Alın beni de.
  3. Ene

Herkese Merhaba!

Hoş geldin. :D Umarım forumda kalıcı olursun. ^^
  4. Yui (Diabolik Lovers) - Bana acayip saf ve sinir bozucu geliyor. Hele ki son bölümlerde kendisini bıçaklaması falan. Neden Ayato gibi vampirler böyle saf kızları bulur ki. Alluka (Hunter x Hunter) - Nedeni acayip bariz. :Dd Erkek kardeşi olmasına rağmen Killua' yı sevmesi falan. :D - Azcık kıskandım desemde olur. :D Sakura (Naruto) - Açıklamama gerek yok? :D Sasuke (Naruto) - Kısaca itici. Yukiteru (Mirai Nikki) - Bunun kadar gereksiz bir karakter daha görmedim. :D Yuno olmasa hayatta Tanrı falan olamazdı. İlk seferinde öğretmeni (4 numaraydı galiba) tarafından öldürülürdü. -_- İllumi ve Kikyo (Hunter x Hunter) - Geberin pls. -Gerçi Kikyo ve Yukiteru fazla sevilmiyor ama-
  5. Ene

İsminizin Japonca karşılığı :)

Tokukirishi. :D Kitakafuteka. ._____. Okurken garip oldum. :D
  6. 1 hafta boyunca internetsiz bırakılan Nehir' in dramı.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. eXt

eXt

Hll be :D

3. ♠Misaki♠

♠Misaki♠

1 aya yakın internetsiz kaldığımı bilirim ben :D O zaman anime ile tanışmamıştım ama -_-

4. Ene

Ene

Okunuşu bile korkunç. :/

7. Ene

Selam herkese

Hoş geldin. ^^
  8. Ene

MekakuCity Actors FanClub (Kagerou Project)

O değilde ben şu kraliçenin vücut bulmuş halinin Ene olmasını falan anlamadım. Ayrıca kraliçe önceden kimdi ki? VE KRALİÇE KİM? Ne kraliçesi ya. :D Mangayı yarım yamalak takip ettiğimden dolayı ve son zamanlarda animeye olan ilgim baya düştüğünden dolayı anlamadım. :D Yılanlar neden Azami' nin kontrolünde değil? Shion' un kocası kim? Marry son kısımda gösterildiğinde olaylar hala geçmişte mi geçiyor yoksa 2 bölüm öncesinde olduğu zamanda mı? Konoha' yı ekip mi getirdi oraya? Eğer Marry son kısımda gösterildiğinde olay normal zamanda geçiyorsa neden Seto' ya bu çocuk nerede dedi? Neden herkes Momo' nun etrafında toplanmıştı yine? .s Ve eğer ünlü olduğu için toplandıysa haber spikeri neden garip bir şeymiş gibi bahsetti? SON OLARAK ÇİZİMLER BAZEN ÇOK SİNİRİME DOKUNUYOR. :d -Ne soru sormuşum ama be. :d
  9. Başlar başlamaz su gibi akıp gittiğini düşündüğüm yaz tatili... Daha fazla konuşamayacağım.

10. Ene

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Diabolik Lovers. ^^
  11. Ene

2014 Çizimlerim

Oha Edward ve Grell. *-* Harika ya. :D
  12. Ene

Merhaba

Hoşgeldin. ^^
  13. Ene

30 saniyede Hyouka

:( Videonun üstünde nasıl oynuyorlar aklım almıyor.
  14. Ene

En Zeki Anime Karakterleri

Lelouch Shiro L Shikamaru Oreki -Az da olsa Killua zekidir yani. :d
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.