Jump to content

Ene

Üyeler
  • İçerik sayısı

130
  • Son ziyareti

4 Takipçi

Ene hakkında

• Doğum günü 02/28/1998

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Life.

Son profil ziyaretçileri

3686 profil görütülenme

Ene üyemizin başarıları

Hakkında

Selam. :13:

Ben Nehir (diğer adım başkaları tarafından çok kullanılmasa da benim çok sevdiğim İlayda : : : :D 16 yaşındayım, Balıkesir' de oturuyorum. Üşengeçliğimden dolayı kayıt olmuyordum. Kısaca:

-Anime izlemeyi,

-Manga okumayı,

-Resim çizmeyi,

-Müzik dinlemeyi,

-Paten sürmeyi, (ya da kaymayı .s)

-Kaykay sürmeyi, (üsttekinin aynısından)

-Bisiklet sürmeyi,

-Noragami' yi,

-Yürümeyi,

-Yüzmeyi,

-Kamp yapmayı,

-Yazı,

-Sonbaharı,

-İç sesimle konuşmayı,

-İç sesimle kavga etmeyi,

-Yemek yemeyi,

-Sohbet etmeyi,

-Her türlü aktiviteye katılmayı,

-Kitap okumayı,

-Uyumayı falan seviyorum.

Çoğu zaman kendine otofırça uygulayan biriyim. Sürekli kendimi eleştiririm. Bazen de kendimi kendi halime bırakırım. İç sesim en yakın arkadaşımdır. -BENİ ANLAYABİLECEK TEK KİŞİ YİNE BENİM. -NEHİRMİNE Özgün bir tipim vardır. Özenti olmayı hiç sevmem. :D FAZLA DUYGUSALIM. ACAYİP HAYALPERESTİM. İnsanların dertlerini dinleyip sorunlarına çözüm bulurum. Sır saklayabilen biriyim. Gözünün önünde adam öldürseniz sırrını vermez, der arkadaşlarım. İçten ve yakınımdır. Turistlerle konuşmayı çok severim. Bu yüzden genellikle insanlar tarafından sevilirim. Avukat olabilecek kadar iyi bir ikna yeteneğim vardır. Fakat iyi yönlerimin yanında kötü yönlerim de var:

-Kıskançlık, (Tanrım al şu özelliği benden)

-Düşündüğünü direk söylemek, (Bunun yüzünden hayatım çöktü)

-İyi yalan söyleyebilmek, (İkna yeteneğinin doğurduğu sonuç, hiç istemesemde mecbur kaldığım zamanlarda kullanıyorum ve işe yarıyor ama LANET LANET LANET)

-Kolay öfkelenmek,

-Çok ağlamak, (DUYGUSALLIK. Çoğu zaman tek başıma ağlamaya çalışırım ama ister istemez insanların gözlerinin önünde ağlayabildiğim durumlar olmuştur. Birinin üzüntü verici bir durumunu görsem kafamda senaryolar uydurur ve kendi uydurduğum senaryoya ağlarım)

-Psikopatlık, (Eve yürürken arkamdan biri yürüse beni öldürmek için geliyor diye korkup çantamda bıçaklı kalem koleksiyonu tutan ve evde bıçakla gezen biriyim, hayalperestliğin getirdiği psikopat senaryo üretme duygusu)

Kısaca (çok kısa olmuş ya (!)) ben buyum.

Sevgili bunu okuyan kişi,

Şu andan itibaren iki seçeneğin var:

1- Benden hoşlanmayacaksın ve konuşmamaya özen göstereceksin,

2- Benim iyi biri olduğumu düşüneceksin ve beni de tanıdığın insanlar grubuna alacaksın.

Eğer ortada kaldıysan ve bu iki seçenekten birini seçemeyecek kadar kararsızsan hemen sağ üst köşedeki çarpıya tıkla ve elinde ki klavyeyi yavaşça bırak. Unutma, kendi düşüncelerinle özgürsün. Unutma, seni kendin olduğun için seviyorum.

GÖRÜŞÜRÜZ. :embarrassed4-onion-head-emotico :happy-onion-head- :happy-onion-head- :happy-onion-head-emoticon:

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.