Jump to content

Biskuit07

Üyeler
  • İçerik sayısı

7
  • Son ziyareti

Biskuit07 üyemizin başarıları

1. işallah zaichii'yi kastetmiyorlardır adamlar aldıda baştan başladı ayda 2 bölüm gelse şükür diyoruz 10 bölüm çevirdiler sadece onlara kalırsak ömrümüz yetmez sonunu görmeye:S
  2. ha gayret 73e kadar geldik inuyashada işallah birisi alırda cevirisini bitirir ya izledigim en iyi animelerden kesinlikle ama bir türlü dogru dürüst cevrilmedi şu anime.İnuyasha icin ingilizce ögrenmeye bile calıştımda olmadı ama birisi cevirisini alıpta deseki şu işleri yapcak biri lazım ne istiyorsa ögrenir yaparım valla.
  3. inuyasha cok güzel seridir ama cevirisi yok 74e kadar var ingiliizce ögrenirsem ilk cevircem seri eyeshield-21 cocuk animesi 0-12yaş arası icin yapmışlar inazuma eleven go mu ne vardı bu ikisinin yazarları büyük ihtimal aynıdır ikiside 0-12 yaş arası icin toriko fena degildi ama bir tane eleman vardı aşcı olan nefret ettirdi kendinden seriyi bıraktım hic bir anime karekterinden onun kadar nefret etmiyorum one outs fena degildir sao ben sevmedim oyun bagımlısı arkadaş vardı oda delisi heralde onl. oyun oynayanlar seviyor bu animeyi,konusu fena deil mantık iyide karekterler filan olmamış sarmadı tirigun beş para etmez desem yeridir uzak durmanız tavsiye olunur Kaichou Wa Maid-Sama cok süper seri genelde başroldeki karekterleri sevmemde usui manyaktı Fruits Basket mangası cok güzel seridir animesi o şekilde deil zaten animeye uyulmamış beelzebub mangası okuncak serilerden zıppy zıgy animesi yok ama mangası cok harika acayip komedi bir seri şimdilik aklıma gelenler bunlar
  4. inuyasha eklenmemiş listeye cok güzel bir seri olmasına ragmen hep cevirmenler yarıda bıraktı lütden biri el atsın 74de kaldı seri
  5. Biskuit07

Fairy Tail'de Favori Karakteriniz Kim?

fairy tail karekterleri hepsi cok iyi ya hepsini seviyorum ayrım bile yapamıyorum:D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.