Jump to content

sensenibilsensei

Üyeler
  • İçerik sayısı

44
  • Son ziyareti

3 Takipçi

sensenibilsensei hakkında

• Doğum günü 3 Temmuz

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

2824 profil görütülenme

sensenibilsensei üyemizin başarıları

1. Foruma bir girdim ki arkadaşlarım gitmiş:dying-onion-head-emoticon: Dame yone dameyo dame nanayo (baka mitai zihnimde çalıyor), hayırlısı olsun.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. sensenibilsensei

sensenibilsensei

Ya kıyamam :info-onion-head-emoticon:Umarım hepiniz iyi hissedersiniz daima. Zaten Resident Evil gibi bir kurgu yaşıyoruz, zombilerin gelmesine az kaldı. DİRENİN!

3. pegasusejder

pegasusejder

Yeni arkadaşlar edinmek istersen buralardayız haberin olsun :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

4. sensenibilsensei
  2. Veletler ve toksik insanlar lol oynamayın gına geldi artık.:stress-onion-head-emoticon:

3. https://www.youtube.com/watch?v=SG2-tN3-EFI

Animedeki en iyi sahnelerden biri tartışma teklif edilemez teklif edilmesi dahi düşünülemez.

4. kawaiisenseidesu nickim lol oynayanlar eklesin:super-onion-head-emoticon:

5. Lol oynayan varsa kawaiisenseidesu nickim ekleyin:relax1-onion-head-emoticon:

6. Herkese iyi bayramlar(en son 2014'te aktiftim artık 19 Mayıs'ı bile kutlamaya hakkım yok gibi, ESKİLER TOPLANIN)
  7. sensenibilsensei

(Anket) En Sevdiğiniz Anime Türleri?

Shounen, Death note izledikten sonra başka bi tür diyemem(aslında süper güçler ya da komedi de olur).
  8. Suicide squad pek bi beklentiniz yoksa beğenirsiniz bayağı.
  9. sensenibilsensei

Noragami Aragoto Haberleri

Yato çok komik ama Bishamon favorim güçlü kadın umarım seri boyunca kendisini görürüz acaba yatoyla aralarında bi şey çıkacak mı mangada durumlar nasıl ufak bir spoiler alabilirim:)
  10. Zavallı pikachu hep gönlümüzde yaşayacaksın! Ash'in kel çıkması komikti, çok beğendim.
  11. Aynen 3D izlemek ayrı bir keyifti. Keşke düşmanları biraz daha güçlü çıksaydı. Sonunda Spiderman'ın kız arkadaşının ölmesi beni çok üzdü:(
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.