Jump to content

Megumi

Üyeler
  • İçerik sayısı

100
  • Son ziyareti

2 Takipçi

Megumi hakkında

• Doğum günü 06/15/1997

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

1282 profil görütülenme

Megumi üyemizin başarıları

1. Megumi

'Paint' çizimlerim

teşekkürler grafik tabletim var şuan çizimlerimi onda deniyorum ne çıkacağı artık hayırlısı ^^
  2. Megumi

'Paint' çizimlerim

+2 çizim eklenmiştir ^^
  3. Megumi

'Paint' çizimlerim

1. çalışmama yarım saatten fazla uğraştım ve gölge aydınkatmaları ileri götürdüğüm için ben bile güzel buldum açıkcası :D Teşekkürler
  4. Megumi

'Paint' çizimlerim

Kağıtta çizimlerim var ama iyi boya olmayınca anlamı kalmıyor bende atmıyorum haliyle :D
  5. Megumi

'Paint' çizimlerim

Hepsi fare ile çizilmiştir :D
  6. Merhaba! Paintten çizmeye başladım ve henüz acemiyim :D (Paint , evet hani şu windowsunuzda boş boş duran arada canınız sıkıldığında boş boş karalamak için kullandığınız alet .) Bu gün bir kaç çizimi mi yayınlamak istiyorum eğer kendimi daha da geliştirirsem devamını da atmayı planlıyorum :D Bu arada yanılmıyorsam paint çizimlerini atan ilk kişi benim B) Genelde kendi hayal gücümle bir şeyler yapmaya çalıştım. Animeden alıp çizmek hoşuma gitmiyor nedenini sonradan söyleyeceğim. Bu kendi hayal ürünüm olan karakterlerden biri. Buda Buda Buda kendimce göz çizimlerim . Sakura Haruno - Naruto Öncelikle bu karakteri atıp atmamak arasında çok gelip gittim , nedeni çizim farkları aşırı derece de belli oluyor. Buda benim hoşuma gitmeyince kendi hayal ürünlerime bırakıyorum elimi :D YENİ Miku'suz olmaz tabi u.u ( Resim biraz fazla büyük oldu, sorun olmaz umarım. Küçültemedim, küçültünce abuk subuk bir şeye dönüşüyor o.o) Ve buda.. yine kendi hayal gücüme bağladığım bir karakter Farkındayım genelde çizimlerim hep aynı duruş ya da benzer bir şekli oluyor, çizdiğim alan sınırlı olunca maalesef ki bu kadar olmak zorunda ^^ Kötü veya iyi yorumlarınızı saklamayın ^_^
  7. Megumi

Ocak 2015 Animeleri

romantik olsun yeterki ben hepsini izlerim :D tokyo ghoul ve kamisama dışında ilgimi çeken pek bişi olmadı bi romantik olanları izleyeceklerime ekliycem diğerleri sönük animeler gibi
  8. Megumi

Yaşadığın En Korkunç Olay?

ne desem bilemedim... azım açık oduyguyu sanki yaşıyabilecekmişim gibi okuyorum iki saattir..
  9. Megumi

Yaşadığın En Korkunç Olay?

yemek yaparken telefona dalıp nerdeyse perdeler tutuşup ev yanıyordu allahtan alt tenncere dolabında yangın sönndürücü vardı... bu olaydan sonra artık elime zar zor yemek malzemeleri almaya başladığım bir gerçektir
  10. romanrizm konusunda iyi değilim demiş 700 sayıdaki bazı çiftleri ve cocuklarını görünce hak verdim ._.
  11. Megumi

Naruto Last Battle ( Manga Spolier )

üstte ''özel bbCode'' diye bir tuş var oraya bas seçeneklerden spoiler çıkıcak bas ve kutucuğa istediğini yaz saten anlatmışlardı kaç kere bulabilirdin rahatlıkla yada ''[spoiler(brda parantez olmayacaka -,-)]*** '' yapabilirsin
  12. sinir olmuyorum pek nedeni anime bir çizgi film kıtasında yani normal olarak bir çizgi film benim zoruma giden asıl şey naruto gibi animeleri pepe clliou gibi bebekçe diye kıyaslamaları çizgi filmde her yaşa hitap edenleri var ama malesef çizgi filmler sadece çocuklar içindir diyen bir ülkede de yaşıyoruz.. anime =japonca kökenli bir kelime ing :catoon tr= çizgi film bu kadar japonlar sadece çizimlerini ve konu bakımından dahada ilerletmişler
  13. Megumi

Naruto (Spoiler İçerir)

aburame nın gözleri ne öle dijital robot gibi ._.
  14. Megumi

Sakura Haruno-Naruto

eski ama yazmadan geçemeyeceğim şahsen narutoya sakura için başlamıştım ki hareketlerini iyi inceledikçe işe yaramazlığın tam tersi ortaya çıkıyor bence genellikle yaptıkları değilde daha çok ağlaması ve ya bağırması konuşuldu ki sakuranın yaptıklarını başkası yapsa ne kadar övülürdü özellikle pain savaşında hinata hayatını riske atarken sakura otorup ağladı denmesi de ayrı canımı sıkıyor orda belki narutoya yardım edemedi ama bayağ iş yaptı ama sadece ağlaması dikkat çekti ... garip
  15. Megumi

Türk Kanallarında Yayınlanan Animeler

LES MİSERABLES - SHOUJO COSETTE bi ara yumurcak tvde bu oynuyordu 2, 3 sene evvel filan heralde hoşuma gitmişti bayağ türk animeye gelse fena da olmaz aslında :D o listedekilerin çoğuna tanıklık ettim ve kesinlikle animelerin dublajı cıkmasın -_- star tv de yayınlanan o.p de sanjiye şanji denmesi .. yeterince dublajı çıkmaması istenmenin nedenini açıklıyor :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.