Jump to content

4Respect

Emektar
  • İçerik sayısı

79
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

4Respect kullanıcısının paylaşımları

1. 4Respect

Selam tekrar ben :3

hoş bulduk arkadaşlar, severek ve heyecan ile beklediğimiz güncel bölümleriniz bol olsun inşallah
  2. Merhaba arkadaşlar, ben Göker ya da Görkem olarak tanınan otakulardan birisiyim Sevdiğim türler ise aksiyon ve komedi animeleridir, hoşuma gitmeyen ve hiç izlemediğim animeler ise Ecchi - dram ve gerilim.
  3. ıhlamuru gündelik zamanda da içebilirsin sağlıklı içecektir, çaydan daha iyi. Soğuk zamanlarda ıhlamur limon vazgeçilmez ama üşüttüysen nane limon paha biçilemez.
  4. hoş bulduuuk
  5. bencede kuralım, hafif kırgınlık hissetsem hemen nane limondan şifayı alıyorum
  6. geçmiş olsun dikkat et bu zamanda kendine nane limon candır iç iç şifadır
  7. iyi geceler
  8. iyi geceler
  9. hayırlı akşamlar arkadaşlar
  10. fabrikada IT müdürüyüm
  11. Canım nasıl isterse o şekilde takılıyorum maalesef
  12. 2011'den beri TürkAnime'deyim,
  13. Pek yeni sayılmam aslında :D iyiyim teşeşkürler sizden naber ?
  14. Selam Bende bir yazayım dedim
  15. Pek bir değişiklik ya da yenilik olmasına gerek olmadığını düşünüyorum, sadece altyapısı geliştirilse yeterli. Eskisi gibi animelerin izlenme sayısı ve listelemede İzleme sayısına göre sıralama olması güzel olabilir. İzleyecek anime bulmakta zorlanıyorum bu yüzden izlenme sayısına göre izlemek isterim tekrardan. (Ne güzel eskiden böyle birşey vardı)
  16. 4Respect

Uzun bir aradan sonra

Tekrar anime izlemeye başladın demek ? bu 2018 animelerin çoğunu izleyebilirsin hep http://www.turkanime.tv/anime/hyakuren-no-haou-to-seiyaku-no-valkyria bununla başlayabilirsin.
  17. 4Respect

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Güzel bir anime idi. Sonu pek tatmin edici bitmedi ama izlediğim kadarı ile 2. sezon gelebilir gibi duruyor. ☺️ http://www.turkanime.tv/anime/isekai-maou-to-shoukan-shoujo-no-dorei-majutsu
  18.  

1. Gallardo

Gallardo

Kulağım alışılnca güzel parça ?

19. Bu sıcaklarda anime izlemek bile zor geliyor:hot1-onion-head-emoticon:

20. 4Respect

Ne kadarda güzel

Bu bölümde ilk ve tek konu ama yinede sağol. :)
  21. 4Respect

( 13 / 13 ) Jikan no Shihaisha

Güzel bir seriydi çeviri için teşekkürler. :3
  22. Acaba bu animenin 2. sezonu gelir mi çok ilginç bitti anime ya.
  23. 4Respect

AniKaze Çeviri Ekibi [AKÇE]

Yıllardır hep eskileri yarım bırakılmış serileri tamamladık. Anikage projelerine bir bakarsan görebilirsin. :) Şimdi Anikaze olarak yapacağız, kendini bilmez terbiyesiz bir kaç kişi sayesinde anikage ismini tekrar alamıyorum izin vermediğim halde o ismi aldılar. Tabii ki hiç rahat bırakmayacağım onları ama :) Kısaca işte eskiler bizi bekler. :D
  24. 4Respect

AniKaze Çeviri Ekibi [AKÇE]

Eskisi gibi unutulmuş yarım bırakılmış ya da daha önceden hiç çevirisi başlanmamış serilere el atacaz ama ben güncel serilere bir girişicem.
  25. Merhaba arkadaşlar. Bildiğiniz gibi Anikage kurucusu olarak bir çok seriye el atmış bir grup oluşturmuştum. Şimdi anikaze olarak çevirilere el atmayı planlıyorum. Fansub yeni kuruldu şuan ekip alımlarımız vardır. başvuru yapmak isteyen arkadaşları beklerim. anikaze.com fansub adresimiz.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.