Jump to content

Kaneki Hachiman

Üyeler
  • İçerik sayısı

117
  • Son ziyareti

3 Takipçi

Kaneki Hachiman hakkında

• Doğum günü 12/20/1996

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

1698 profil görütülenme

Kaneki Hachiman üyemizin başarıları

1. Gintama kanketsu film izledim.özellikle hijikata vs idam inin neden olduğu açıklanırken çok iyiydi.hatırladıkça komikkkkkkmm
  2. Kaneki Hachiman

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Grimmgar ı izlemiyorsun sanırım ama bayağı güzel
  3. Ilk başta japon halk müziği gibi olsada sonradan jrock olan ender ending Brave 10 https://youtu.be/z9aQfaR1daI
  4. Kaneki Hachiman

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Yeni başlayan seri "boku dake ga" kesinlikle izleyin Anothera benzeyemez ama ben birazcık bir yönünü benzettim.psikolojik mukemmel
  5. Orduya gerek yok Saitama yı koy en az yarım milyon asker gider saten.şimdi onlar dusunsun derdim ama dusunmelerine zaman kalmayacak C-707 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. Si Ku kesinlikle mukemmel olmuş C-707 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. Kaneki Hachiman

Türk Anime TV !!! (Anket)

1 ) Anime izlemek için bi site arıyordum 2 ) Animeler.insanlar ve ben 3 )nihonanimesi 4 ) 5 Yıldır sitede katıldim kimseyle tanışmadım.özgüven eksikliği var. 5 ) Bilmiyorum 6 ) Site yöneticisini schneizel mi yoksa masqu3 mü bilmiyorum 7 ) favori espeda nız kim 8 ) Bu konuyu begendim. 9 ) bir tane paylasayim dedim 3 yıl önce silindi .vazgeçtim.1 hafta önce yine paylaştım o da silindi.konu açmaktan vazgeçtim. 10 ) Kimsin sen?asıl Sen kimsin?
  8. one piece shanksın mr.d.teach ve eustace kid tarafindan oldurulmesi .
  9. Kaneki Hachiman

Favori Karakteriniz/Karakterleriniz Sebebi

Saitamaaaaa (((i i i i i wanna be saikyouuuu herrrrrroooooo))))) OPM
  10. Kaneki Hachiman

Anime Seçerken Neye Dikkat Edersiniz?

Ilk önce konusuna bakarim güzelse izlerim.ama ciziimlerin de iyi olması lazım.
  11. Hikigaya hachiman a çok benziyorum
  12. Kelime hatası oldu .biraz hızlı yazdım.duzeltmekte istemedim.. Saol watashi no nakama
  13. Kaneki Hachiman

AniFilm (Siz de Katılın) 37 film oldu...

İtsudemo nankashite shiruyo itsudemo....one more time one more chance... 5persecond. Cook iyiydi bana gore C-707 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. Kaneki Hachiman

Selamlar

Ben tolga ..hosgeldin Konnichiwa tomodachi C-707 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. Pazar gunu dogum gunum var herkeze arigatou 20 aralik C-707 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.