Jump to content

cemalfrize

Üyeler
  • İçerik sayısı

16
  • Son ziyareti

1 Takipçi

cemalfrize hakkında

• Doğum günü 07/07/1998

Profil Bilgileri

Kişisel Bilgiler

cemalfrize üyemizin başarıları

1. siz bekleyin goku bu listeyi gördü yeni animesi geliyo 1 numara olacak B) çalışan goku kaybetmez hadi goku seneye 1.sin.
  2. ilk videoda 20 saniye zoom yapıyo bir şey anlamadım bu videodan:D
  3. cemalfrize

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4

adamlar oyunu çıkardı da 3.oyunuyla bu oyunun anime bölümü arasında fazla bir şey yok oyunun konusunu filler bölümlerden mi yapacaklar? :D
  4. cemalfrize

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4

bende önceki oyunları var ps3 aldım sırf bu oyunlar için şimdi gördüm ps3'e çıkmıcakmış üzüldüm baya :( :angry: <_< :unsure: :blink:
  5. Bence assasination classroom daha üste olmalıydı zaten mangası çok zamandır var J-Star victory Vs'de de var ana karakter öyle oyuna girebilecek bir anime bence daha üstlerde olmalıydı:D
  6. cemalfrize

Ninja Slayer Animesinin İlk Gösterimi

Videoyu izleyince bir şey satacaklar zannettim.adam hayatımı değiştirdi dedi valla.
  7. cemalfrize

Bleach Animesinin 10. Yılı

çok güzel olmuş. bleach 10 yıl oldumu şimdi düşününce harbiden olmuş ben animede güncele geldiğimde daha aizen vardı ıchigo güçsüzdü neler neler oldu fark etmeden anime serisi sonlanmış ne zaman devamı gelir artık o bilinmez:D :)
  8. İyi olmuş bence tadında bırakmak lazım böyle bir 5-6 yıl daha devam etseydi zihinlerde kötü bir izlenim bırakabilirdi ama tadında bırakmışlar sonunda herkes öle öle zaten öldürecek karakter bile bulamıyabilirlerdi:D :)
  9. başta ön yargılıydım ama ilk bölümü izledim çok iyi olmuş böyle devam ederseniz türk kanallarında çıkmaya başlarlarsa şaşırmam:D ağızlarınıza sağlık
  10. cemalfrize

Dünyanın ilk Türk mangakası!

Resimleri çok iyiymiş :D
  11. cemalfrize

Bu gün hangi Manga'yı okudunuz?

rosario vampire 2. cilt aldım bide full metal alchemist 8.cilt okudum
  12. cemalfrize

Türkçemize kazandırılan "Manga"lar !

bende hepsi var ama berserk i unutmuşlar 2 cilt çıktı devamı gelse bari:D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.