Jump to content

Smtkrsln

Üyeler
  • İçerik sayısı

354
  • Son ziyareti

6 Takipçi

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

2633 profil görütülenme

Smtkrsln üyemizin başarıları

1. Smtkrsln

Beni de aranıza alın :D

En makulu baktın ters tepiyor diğer geri adım at 2-3 gün sular durursun sonra trollüğe devam :lol: Şahsen ben onu yapıyorum adminlerde bir şey yapamıyor,sonra konu ile alakalı bir şey yazıyorum şimdi yaptığım gibi bkz:Hoşgeldin gökçe Edit flood yapmışsın flood yasak kaldır onu :D Bu site de tek ben flood yapabilirim :S Dün akşam ki adminler izin verdi flood yaptım:T
  2. Smtkrsln

Bırak ulakalık olsun kendin gibi davran kafi,sana en fazla yapabilecekleri ban atarlar daha ne yapabilrler ki : ) Kimseden korkacak bir durum yok dilediğin gibi yorum at, pısırık olma :D Bir de kızsın asıl sen yapayacaksın ukalalık da, ben mi yapacağım kız dediğin zaten biraz burnu havada olmalı, kendine güveni olmalı,her şeye evet diyen adamları zaten sevmem,bu yapan kız ise allah göstermesin :T
  3. Smtkrsln

Bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama yeni gelen üyelerde eziklik psikoloji mi var,Gelen beni de alın yazıyor,almasak girmeyeceksin sanki Egon yerlerde biraz şişir ; ) Hoşgördük bacım :T
  4. Smtkrsln

Merhaba

Sadece bir özürle işler çözülebilseydi,cehenneme gerek kalmazdı :T Kabul etmiyorum özür mözür,5 dk ya postalıyorum seni tamam mı ^_^
  5. Smtkrsln

Merhaba

Başvuru talebiniz reddedildi :S Biz seni daha sonra arıyacağız :T Şimdilik, yedek listede bekleyin, hem sen benden habersiz nasıl konu açabilrsin bir daha olmasın :angry: Edit:Gerçi seni banlayınca bir daha kesin olmayacak,özür dilersen kalmanı sağlayabilirim :T
  6. Dizi izleyeceğim ama önce mangasını okumam lazım :T

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Smtkrsln

Smtkrsln

Edit:Ollmuş bu liar game olmuş

3. Shotdown

Shotdown

Bu japon konusuna ben manga okumuyorum ki okuyan düsünsün yazmıstın daha yeni ohooooo :D

4. Smtkrsln

Smtkrsln

Tamam kapatsınlar bırakırım sorun değil bir akarslan sözünün eridir :T

7. Smtkrsln

Bu gün hangi Manga'yı okudunuz?

Mugen no juunin 4. cilt bitti 40 bölüm priest okudum priest de bitti hayırlı uğurlu olsun :T
  8. Smtkrsln

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Yalancı ilk bölümlerde bleach daha başlamamıştır,O bölümler güzel bile değil : P Ben ne izledim bugün 1 bölüm gintama izlemişim iyi gintama 10'luk sayılır : D
  9. Smtkrsln

Japonyadan şok eden karar!

Saçmalık onlar getiriyor da biz mi almıyoruz, Ülkemizde yayınlanan berserk ciltleri neden gelmiyor sannediyorsunuz, Adamla konuştum diyor ki adam: japonlar işten cağıyor,anlaştığımız fiyatı şimdi kabul etmiyorlar ,anlaşmamızdan daha fazlasını istiyor diyorlar, yeniden anlaşma istiyorlarmış beyfendiler Böyle bir gerçek var sen kendin zorluyorsun korsana japonya sonra da korsancılık diyorsun Siz böyle yapmaya devam ederseniz Ooooooohhhhh Yaşasın korsancılık :T Üstüne binip vurucağım mangaya vuracağım mangaya ( :
  10. Smtkrsln

Size en kötü ihtimal'i söyleyim anime ve mangalar premium olur, Birisi bir hesap alır koyar fansub ya da subs'ına anime manga indirmeye devam, şimdi japonlar türkanimeyi mi arıyacak saçma, manga kültürü olmamış bizim gibi ülkelere dokunmazlar bile :T
  11. Smtkrsln

Aman canım banane manga okuyanlar düşünsün,zaten ben manhwa'cıyım :T
  12. Smtkrsln

Hiçbir şey yapamazlar, efendim anbu ile üzerlerine yürüyor korkmayın.Yılanları alıp kabuto-san önden gitti,efendim yılan gibidir,sokar haberleri olmaz :T O kadar kolay değil bu işler yılanın başını küçükken ezeceklerdi çinliler arada 1 hafta sonraki mangayı kaçırdıklarını bilirim arada op'u 1 hafta önce okumak heyecan vericiydi :rolleyes: Daha çinlileri alt edemezken animelere hiçbir yapamazlar :T
  13. Smtkrsln

2014 Sonbahar Dönemi Animeleri

Bu sonbahar serileri de nanay Pass var güzel,saçma bir fate stay serisi daha,Ekstra dan bir anime göremedim, klasik güz anime programı :T Bir de shall movie var işte :/
  14. Smtkrsln

Ahem. Selamlar.

Sen aslında buraya gelerek... Japonların güzel bir lafı vardır. Omae wa mo shindeiru :T Hoşgelmişen :T
  15. Smtkrsln

Japon Şarkıcı Önerileri

Scandal,Uverworld
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.