Jump to content

Hüseyin Döğer

Üyeler
  • İçerik sayısı

8
  • Son ziyareti

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

474 profil görütülenme

Hüseyin Döğer üyemizin başarıları

1. Sıkıntı yok hazirana kadar bekleriz benim istediğim açıklamayı yapmışsın başka diyecek birşeyim yook bekliyorzzzz.)
  2. Şu hayatta herşeyin eleştirilme olanağı var ben yeni bölüm gelmişmi diye hergün en az 20 defa bakyıorum . Geciksin falan problem değil o olmasa hiç haberimiz olmucaktı böyle güzel serinin çevireni olmucaktı saolsun yorozuya bu kadar kişi borçlu.Ama bir açıklamadır sınavlarım şu şu tarihte biticektir sabredin falan çıt yok . yarıda bırakılmş bir sürü seri gördüm buda öyle değildir inş bölümler zaten çevirmesi zor animelerden bir tanesi aşırı konuşma var eğer bölümler birikir ise işi dahada zorlaşır
  3. çevirmen saldı sakdklasfd dahada çeviren olmaz bu seriyi adam şimdi başlasa ne zaman yetişcek kim bilir hiç çevirmese yeni sezonunun olduğunu bilmesek daha iyidi
  4. Bro 12. bölümü ne zaman çeviricen :S
  5. Kardeşim sen olmasan biz ne yapıcaz çeviri için çok teşekkürler vallahi her gün girip bakıyorum bölüm gelmişmi diye sen adamsın
  6. bölümler arka arkaya sıralancak bu gidişle :D hocam ne zaman çevirmeye başlarsın
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.