Jump to content
Türk Anime TV Forum

Hüseyin Döğer

Üyeler
    8
  • Son ziyareti

Hüseyin Döğer hakkında

• Derece
    Level 1

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

134 kez ziyaret edildi
  1. Hüseyin Döğer

( 12 / 24 ) Saiki Kusuo no Ψ-nan 2

13. bölüm wetefe ?
  2. Hüseyin Döğer

Sıkıntı yok hazirana kadar bekleriz benim istediğim açıklamayı yapmışsın başka diyecek birşeyim yook bekliyorzzzz.)
  3. Hüseyin Döğer

Şu hayatta herşeyin eleştirilme olanağı var ben yeni bölüm gelmişmi diye hergün en az 20 defa bakyıorum . Geciksin falan problem değil o olmasa hiç haberimiz olmucaktı böyle güzel serinin çevireni olmucaktı saolsun yorozuya bu kadar kişi borçlu.Ama bir açıklamadır sınavlarım şu şu tarihte biticektir sabredin falan çıt yok . yarıda bırakılmş bir sürü seri gördüm buda öyle değildir inş bölümler zaten çevirmesi zor animelerden bir tanesi aşırı konuşma var eğer bölümler birikir ise işi dahada zorlaşır
  4. Hüseyin Döğer

çevirmen saldı sakdklasfd dahada çeviren olmaz bu seriyi adam şimdi başlasa ne zaman yetişcek kim bilir hiç çevirmese yeni sezonunun olduğunu bilmesek daha iyidi
  5. Hüseyin Döğer

Bro 12. bölümü ne zaman çeviricen :S
  6. Hüseyin Döğer

Kardeşim sen olmasan biz ne yapıcaz çeviri için çok teşekkürler vallahi her gün girip bakıyorum bölüm gelmişmi diye sen adamsın
  7. Hüseyin Döğer

bölümler arka arkaya sıralancak bu gidişle :D hocam ne zaman çevirmeye başlarsın