Jump to content

sage

Üyeler
  • İçerik sayısı

135
  • Son ziyareti

4 Takipçi

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

4152 profil görütülenme

sage üyemizin başarıları

1. sage

Bu Manga veya Manhwa Anime Olmalı Dediğiniz!

tower of god- noblesse-zippy ziggy
  2. esmiyo esmiyo diye diye yaz bitti memnunmusunuz ha

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. houston

houston

doğru diyosun, bende balkondayım hala

3. Misafir

Misafir

deniz esintisi çokzel geliyo şuanda :d

4. sage

sage

havalar soğumaya başladı yavaştan okullarda açıluıyo ve ben azcık bile tatil yapmadım onun dramındayım

3. sage

One Piece 2016 Anime Filmi Duyuruldu

benim favorim movie 10 du öyle bişey olsun strong world ve Z gibi giyim tarzları farklı olsun ve karizmada zirveye çıksınlar :D
  4. sage

Bul Getir!

Bana herşeye tamam diyen sorunların hepsini içine atan bi kız karakter getirin :D http://i.hizliresim.com/vY11RA.gif ben illumi istiyorum veya hunter x hunter 2011 animesinden harangi bir karakterde olabilir :D
  5. sage

( 12 / 12 ) Durarara!!x2 Shou

izlediğim en iyi anime çok iyi be :D
  6. şu yeni animelerden cidden nefret ediyorum hepsi ecchi oluyo saçma sapan karakterlerle güldürmeye çalışıyolar karakterlerin

1. SiyahDranza

SiyahDranza

Dragon Ball Super ya da Charlotte izle kardeş öneririm ikisi de zevkli seriler, Charlotte'nin izleyici kendine çeken bir havası var

2. sage

sage

dragon ball efsane zaten daha ilk sezondayım gerçi .d

7. sage

One piece Manga Tartışma (SPOİLER içerir)

tayda 10 kişi oluyo böylelikle :D ya abi bunlar kıyıya gidiyo ama sanjiler başka adaya gitmedimi gemi dressrosada değilki nasıl kaççaklar :D
  8. karar vermsi çok zor ama en sevdiğim erkek şarkıcı canfeza sanırım diğerleri aklıma gelmiyo leyla the band grubunu olabilir en sevdiğim grup
  9. obon fesitvali çok iyi bişey değilmi 3 gün boyunca bütün ülkede tatil var türkiyedede obon isiyoğm

1. SiyahDranza

SiyahDranza

Bizde de Kurban bayramı,Ramazan bayramı var :D onlarda var mı bu ?

2. sage

sage

ahahaha aynen x2 tatil :D

10. overlord animesini her gördümde overlok olarak okumamuın sebebini biri bana açıklasın :D

2. Dj-Morphosis

Dj-Morphosis

Overlok makinesi ayağınıza geldi, halı kilim yolluk paspas kenarına, halı fileks kenarına overlok çekilir. 5 dakikada yapılır hemen teslim edilir :P

3. Kadir-

Kadir-

Openingini dinlemek için youtube a Overload yazan ben -_-

4. sage

sage

sen izlemiişin ben sadfece adını gördüm fgdgfdgf

11. adı üstünde filler animeyle alakası yok bazen güzel yapıyolar ama genellikle çok kötü ben hep atlarım ama one piecede güncel olmayanlar için uyarı asla fillerleri atlamayın
  12. fan-art yarışması gibi bir etkinlik yapabiliyommu yoksa yöneticiler falanmı yapabiliyo böyle şeyleri

1. Dj-Morphosis

Dj-Morphosis

Adminler ile görüş, onay verirlerse elbette düzenleye biliyorsun.

13. sage

Mangakalar Bleach’i Çizdi

hmm eichiro odanın katılmaması kötü olmuş Akira Amano ve Tadatoshi Fujimaki ve sondaki ikisi hariç gayet güzel olmuş masashi kishimoto çok hoşuma gitti :D Yoshiyuki Nish şirin birşey olmuş :3 Yusuke Murata tarzını sevdim diğer mangakalar one piceyide çizmişti sanırım onu linkt atarsanız sevinirim
  14. sage

Sözlerini beğendiğiniz anime müzikleri

bleach 12. opening müzik çok iyiydi oppeningi atlamıyodum eşlik ediyodum izlerken :D tam hatırlamasmda sözleri çok iyiydi
  15. bleach veya fairy tailin movieleri güzelmi?

2. Barış

Barış

bleach'in cehenneme indikleri filmi baya iyi

3. xpector

xpector

aynen son filmi o galiba güzel bir power-up almıştı yine

4. SiyahDranza

SiyahDranza

FT'nin moviesi dandik ya bir anka kuşu yapmışlar ne olduğu belli bile değil çizmeğe üşenmişler ne olduğu anlaşılmıyor demirden böyle belli olmayan bir yaratık çizmişler

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.