Jump to content

mutou

Üyeler
  • İçerik sayısı

25
  • Son ziyareti

1 Takipçi

mutou hakkında

• Doğum günü 03/18/1997

Kişisel Bilgiler

• Web Sitesi
    http://moonlightsculptortr.blogspot.com.tr/

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Türkçe'yi severim.

Son profil ziyaretçileri

723 profil görütülenme

mutou üyemizin başarıları

1. mutou

( 26 / 26 ) Gilgamesh

çok güzel görünüyor çevirisine devam ediliyor mu?
  2. Konuyu yeni gördüm. Ama kız çok tatlıııııııııııııııııı. Demek gerçek Light Novel lar böyle oluyormuş. :D
  3. Yu-Gi-Oh en çok sevdiğim serilerden biridir. Tekrar izleyeyim diye düşünmüştüm ama yüzlerce bölüm görünce gözüm korkmuştu. Bu serinin ana karakteri Yugi kadar tatlı görünmüyor. :(
  4. Bende sanırım 5. bölümün sonunu çevirmiştim bir tek. Aslında çok eğleniyorum çevirirken fakat çoğu yeri anlamıyorum o yüzden çok zorlanıyorum. Şey açıkçası ingilizce notlarım 5-10-15 şeklinde gittiği için zorlanmam normal. :blush: :blush:
  5. Çeviriye uzun süre devam etmediğim için çok özür dilerim. :( Ama tekrar geldiim. ^.^
  6. Keşke sesim bu işleri yapabileceğim gibi olsaydı. :(
  7. Hehehhhe daha çok bağlandırıp devamını çevirmeyip acı çektirmeyi planlıyoruz (Şaka bir yana bilgisayara o kadar az oturuyorum ki yasaklar yasaklaaar)
  8. Hoş buldum :) Fenerbahçeli bir arkadaşımla beraber maça gitmiştik hatta ama karşı tribünlere :D
  9. Hoşbuldum acaba bu forumda ki çoğu kişi asosyal mi :D Hoşbuldum teşekkürler
  10. Öhhh iğrenç ya o yüzden neysen osundur diyorum ve sözü kime bırakacağımı bilemiyorum :/ Hayatta çok kaybetid hiç vazgeçmemiş (anlık çılgınlıklar sayılmaz :D ) biri olarak haklısın diyorum.(Yinede öcüler konusunda ısrarlıyım) Farklı kişiliklerdir hayatı güzelleştiren (efet şu an felsefe yaptım) :D
  11. Hoşbuldum ^.^ Hoşbuldum. Bunu yazarken bayağı zaman harcadım xd Arkadaş olalım tabiki. Böylece asosyallik katsayım azalmış olur ^.^Cesur olmam konusunda karanlıktan korkan bir cesur? :D
  12. Öncelikle herkese teşekkürler. ^.^ hiii :D Sana ayrıyeten teşekkürler :D Yazarken evet konuşurken tek kelimemi anlayamazsınız (BKZ. mıy mıy mıy konuşma) :D Hoşbuldum :) Teşekkürler, neyi yemezler? Hımı ismimi vermedim evet :D Sena ben :D Hoşbuldum :) TEŞEKKÜRLER :D :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.