Jump to content

asdasd6

Üyeler
  • İçerik sayısı

81
  • Son ziyareti

2 Takipçi

asdasd6 hakkında

• Doğum günü 12/09/1997

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

1275 profil görütülenme

asdasd6 üyemizin başarıları

1. Zaman geçtikçe siz yeni şeyler öğrenip düşünce şeklinizde değişiklikler meydana geldikçe eski hatalarınızın sizi rahatsız etmesi normaldir. Bence güzeldi böyle ufak tefek şeyler dili çok iyi bilseniz de olabilir. Kendinizi kötüleyip üzülmeyin. Şimdiye kadar yaptığınız çeviri için teşekkürler. Umarım birini bulursunuz.
  2. asdasd6

Mahouka Türkçe Light Novel

Bir an şok oldum word her yerin altını çizince hatayı bul bulabilirsen diye ;) Cümle uzun oldu cidden, alternatif bir halini önerirseniz düzeltebilirim. Böyle anlaması zor olabilir biraz ama benim Türkçe'm tükendi. :)
  3. asdasd6

Kusura bakmayın dün bitti işim anca kedime geliyorum. Az önce saatlerdir çevirdiğim yer bir yerden tanıdık geliyor diyorum meğer zaten yazdığım kısmı yapıyormuşum deli oldum :( Yarın başlıyorum.
  4. asdasd6

Ben hortlatıcam geri az kaldı :)
  5. asdasd6

Sousei no Onmyouji Anime Adaptasyonu Duyuruldu!

:D Ben de tokayı görünce acaba aynı kişi mi çizdi diye düşündüm daha çok baktım diğer taraflar da bayağı benziyor.
  6. asdasd6

Kapıştırmaca!!!! (İlk Mesajı Okuyunuz)

Mina Tepes baya iyiydi ama Krul Tepes'de özellikle çok hoşuma gitti. :) Daha fazla konuşmalıydı Krul. (Tepes benzerliğini yeni farkediyorum) :D No Game No Life'da [ ] mu kazanır Tanrı mı?
  7. asdasd6

Yanlış anlaşılan anime müzikleri

parasyte 'ninki çok müsaitmiş ya, iyi olmuş :D
  8. Güzel bir blog ve kitap da hoş duruyor ben de okurum bi ara. LoyalBlue'nin dediği gibi o olay seni etkilemez hatta ingilizcesini de etkilemiyor. Sadece yasal iş yapan bakatsuki gibi sitelerden kaldırılıyor. Çevirisini bulabilmen muhtemel ama Black Bullet için durum nedir bilemiyorum çevirmeni normal basım olacağı için gereksiz görüp bırakmış olabilir.
  9. asdasd6

Önemli değil. Ben de anca fırsat bulabildim :)
  10. asdasd6

Tam kalkıyordum şu cümleyi de yazıyım dedim pek dikkat edemedim oraya :) Teşekkürler uyardığın için, düzelttim.
  11. asdasd6

Tabii, sorun değil. Hatta mutlu olurum daha fazla okuyan kişinin olmasından. :)
  12. asdasd6

%2-3 lük şekilde yazmayım dedim :D
  13. Guilty Grown bu listelik değil sanırım ama izlenmesi gerekiyor gerçekten güzel. En büyük sıkıntı, dediğiniz gibi ana karakter gıcık.
  14. İlkin bu olması fena olmuş :D İyi yazmışsın, şunu ekleyim school days tam bir travma :smile_oleyo: :cruch-onion-head-emoticon: :depressed2-onion-head-emoticon: :crying3-onion-head-emoticon: :head-crazy-rabbit-emoticon: Ama yine de pişman değilim herkesin bilmesi izlemesi gerek. :ragecomic08:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.