Jump to content

Nekorel

Üyeler
  • İçerik sayısı

153
  • Son ziyareti

Nekorel kullanıcısının paylaşımları

1. Keşke şu forumdan bu kadar uzak kalmasam...

2. Yeni tasarım biraz fazla mı karmaşık ne yoksa yeni gördüğüm için mi böyleyim çözemedim T^T

3. Nekorel

İlk İzlediğiniz Anime?

Valla ben izlediğimde 10 yaşındaydım bence normal bozulması :)
  4. Nekorel

İlk İzlediğiniz Anime?

Bilmeden Yu-gi-oh, bakugan (xD) falan bilerek de School Days'i izledim ilk olarak. Tabi bilinçli izlediğimi seçememişim psikolojimi bozdu School Days zor düzeldim :D
  5. Fate/Zero 16. bölümden sonra zaten soğuk olduğum Kiritsugu'nun adını anmak bile ağzımda acı tat. Depresyona soktu beni.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. houston

houston

Kiritsugu candır

3. Estable

Estable

Emiya Kiritsugu, Fate serisinin en lanetli en hain kişiliğidir. Kuul mu? :) Kirei'nin ona verdiği ayardan sonra hangi kuulluk o :D

4. Nekorel

Nekorel

Herkes büyü kullanıyo bu adam hep pusu suikast falan hiç adil değil yok atom bombası atacak yakında herkesi toplayıp :D Hem o bölümde Lancer'ın o şekilde ölmesi hiç adil değildi hüngür hüngür ağladım yani 3 fav. karakterimden biriydi Lancer :') Bir de sonra Ustasıyla nişanlısı ölünce ben sövmeye başladım Kiritsugu'ya _-_

6. Ya ben FT den Natsu'ya sinir olmuştum sırf Gray'le Lucy'nin arasına girip odunluk yapıyor diye. Sonradan gerçek çiftin Natsu ve Lucy olduğunu ve Natsu'nun tipine bittiğimi anladım (ve Natsu hala odun) ^^
  7. Fate series = AŞK ve bunu geç fark eden ben O.O *kafasına su tabancası dayar*

1. Kadir-

Kadir-

Yazık sana :P asdfghjkl :D

8. Tatile gittim yağmurda kaldım var mı böyle bir şey :D

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Sabah Sisi

Sabah Sisi

Asadsdfa hem de ne önemli. :D

3. Lynx

Lynx

Aleykümselam. :D

4. Nekorel

Nekorel

Dolu gibi yağıyo sert sert çok da iyi gelmiyo :D

9. Amerika abartının dibine vurmuş. Nolur ki yani ben de kendime öyle bir defter tasarlamayı planlıyorum hapislik miyim yani :D Öyle şeylerin olması zaten imkansız nebiliyim yani garip <_<
  10. Artık bir Creepypasta hayranı, Jeff The Killer aşığıyım. Her ne kadar okuduktan sonra gece kendi kendine açılan iki kapı görüp sabaha kadar delirecek kadar korkup altıma etme seviyesine gelsem de O.O

1. Paranoiac

Paranoiac

seni smile.dog'a alalım öyleyse ^-^s

2. Nekorel

Nekorel

Okumak istedim ama kendime birkaç gün izin verdim malum delirebilirim :D Bu gece okurum belki *-*

11. Hüzünleniyorum ağlayasım geliyor. Vocaloid den Romeo and Cinderella açıyorum, daha bir efkarlanıyorum yok mu bi çaresi T^T

12. Yolculuk için güzel anime serileri önerebilir misiniz daha çok normal yaşam tarzı olanlardan ^^

1. Amygirl

Amygirl

Hanasaku Iroha

2. Pryda

Pryda

Ben izlemedim ama K-on diye senin istediğin tarzda bir anime vardı güzelmiş diye duydum :D

3. Nekorel

Nekorel

Teşekkür ederim bakayım bir bunlara ^^

13. Nekorel

Hyouka 1. Bölüm (Türkçe Dublaj)

Üye olmadan izleyebileceğimiz bir yer olsa _-_ Mail ru açmıyor ve vk ye üye olmaya üşeniyorum ama nasıl da istiyorum izlemeyi :dying-onion-head-emoticon:
  14. Nekorel

İtiraf Köşesi

En çok korktuğum şey şu yerlerdeki ve havadaki küçük veya büyük böceklerdir gördüğüm an çığlık O.O Ayrıca bildirimleri sevmiyormuş gibi yapıyorum ama acaba bildirim gelmiş midir diye 10sn de bir sayfayı yeniliyorum ya da Forum anasayfasını açıyorum (*hastalık*) q_q
  15. Yasak üstüne yasak yiyorum. İlk önce bilgisayar kısıtlandı sonra da yasaklandı. Şimdi ise iletişim araçları günde iki saat... Sanırsın annemle Mondros ateşkesini imzalıyoruz q_q

16. Nekorel

İtiraf Köşesi

Bir şey daha itiraf edicem gerçi pek te önemli değil ama sinir kontrol sorunum var. Hoşlandığım çocuk bana sapık bişey sorunca onu sırada boğmuştum :^ Yani ölmedi de gününü gördü yinede. Soruyu hatırladıkça ölesim geliyor bir tiksinti yaşıyorum -,-
  17. Nekorel

En Son Bitirdiğiniz Anime?

K-project'i bitirdim. Keşke bitmeseydi <_<
  18. Dün birkaç tane misafirin su içtiği bardakla yanlışlıkla su içtim. Kendimi kirlenmiş hissediyorum T-T

19. Nekorel

İtiraf Köşesi

Senenin başında sevdiğim çocuk sevdiğim kişiyi sürekli merak etti zorlayınca gittim açıldım hala karar veremedi benle sınıftaki cadaloz kızın tekiyle aramızda T-T
  20. Nekorel

Hızlı bir Merhaba

Hızlı bir hoşgeldin Ahmet ^^ Sen durum paylaş yeter sonra Inouem Shinzocuğum ve ben seni durum yorumlarımızla bildirim yağmuruna falan tutarız merak etme kolay alışırsın ^^
  21. Nekorel

Fairy Tail'de en yakışan çift ?

Benim dört büyüğüm var NaLu Gerza Gruvia ve GaLe de var sanırım :D Ama NaLu üstüne tanımam olayı da var :^
  22. Sokaktaki salak çocuklar göre göre birbirlerine bisikletlerle çarpmışlar. Şimdi de önüne baksana diye bağıran çocuğu tutmaya çalışıyorlar. Öbür çocuk bizim arabaya yaslanmış şimdi dikkatimi çekmeyi başardılar izliyorum. -.-

23. Üye Durumu: Okul yüzünden öldü... x_x

24. Nekorel

çizik çizik çizimler :)) 05 (Güncellendiii)

Hepsi çok güzel olmuş ama birkaç ayrıntı var tabi (yıkımcı gibi olmıyım da :D ) 2. resimde Meldy'nin kafası ve 3. resimde Lucy'nin kafası biraz basık olmuş ve 4. resimde Natsu nun tipi bi acayip olmuş ama gene de hepsi çok güzel :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.