Jump to content

HyeLyn

Üyeler
  • İçerik sayısı

47
  • Son ziyareti

1 Takipçi

HyeLyn hakkında

• Doğum günü 25 Mayıs

Kişisel Bilgiler

• Web Sitesi
    http://wattpad.com/HyeLyn

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı bırakıldı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

HyeLyn üyemizin başarıları

1. HyeLyn

Fairy Tail Güç Tablosu

Natsu'ya zeka konusunda haksızlık ediliyor bence. Natsu aptal değil. Diğer herkesten farklı şekilde düşünüyor. (Ki ister inanın ister inanmayın, bu büyük bir zeka göstergesidir.) Bunu en çok gösterdiği yerlerden biri de dövüş sırasında, ve burada da ondan bahsediyoruz zaten. Natsu tezcanlı ve duygularıyla hareket eden biri. Okumaktan çok görerek öğrendiğini düşünüyorum. Bu durumda onu Lucy ve Levy gibi karakterlerle karşılaştırmak çok yanlış olur. Ayrıca mangayı güncel takip eden varsa, Natsu'nun ne kadar olgunlaştığını görebilir. Belli ki geçen bir yıl ona çok şey kazandırmış.
  2. Hazır tatildeyken, isteği olan var mı? ^_^
  3. Scandal :admire2-onion-head-emoticon: (Öhöm, imza ilk spoiler, öhöm) One Ok Rock da çok iyi
  4. HyeLyn

Animelerdeki En Güzel Mekanlar

5 Centimeters Per Second mekan konusunda harbiden müthişti. Direk kapanışını koyayım buraya, spoilerlara dikkat. https://www.youtube.com/watch?v=I4xBZ-CK1NY
  5. HyeLyn

Bu Animeyi İzledin mi?

İzlemedi :P Alttaki Soul Eater izledi mi acaba?
  6. One Piece Ending 1 Şarkı: MemoriesSanatçı/Grup: Maki Otsukiİngilizce: xNot: Lütfen herhangi bir hatam varsa söyleyin, çok fazla içime sinmedi çünkü... *** Türkçe: Ben küçükken, bir hazine haritasıSerilmişti aklımaKimsenin el sürmeyeceğinden emin olarakAradığım o mucizevi yere Şu anda, her gün tozla kaplıBir gün, her şeyi bırakacağımKendi zamanına Eğer dünya değişirseBeni hiçbir şey bilmeyen halime götürünVe anılarımın kaybolmayacağına emin olun Küçüklüğümden beri şarkı söylüyordumHerkesin örnek aldığı o melodiyiDüşleyen kalbi ısıtarakVe bu sefer daha iyi yapılabileceğine emin olarak Şu anda, şarkı söylemeye devam ediyorumKimse yakalayamıyor halaGerçek rüyayı Eğer zaman tersine dönerseBeni gözyaşlarını bilen halime götürünVe yalnızlığın ulaşamayacağına emin olun Eğer dünya değişirseBeni hiçbir şey bilmeyen halime götürünVe anılarımın kaybolmayacağına emin olun Yalnızlığın ulaşamayacağına emin olun *** Japonca: 小さな頃には宝の地図が頭の中に浮かんでいていつでも探したキセキの場所を知らない誰かに負けないように 今ではほこりだらけの毎日いつの日かすべての時に身を委せるだけ もしも世界が変わるのなら何も知らない頃の私に連れていって 思い出が色あせないように 小さな頃から歌を唄って夢見る心あたためてたみんなで真似した秘密のメロディー今度は上手に聞こえるように 今ではため息ついてばかりで誰もまだ本当の夢さえつかめないまま もしも時代が戻るのなら涙を知った頃の私に連れていって せつなさが追いつかないように もしも世界が変わるのなら何も知らない頃の私に連れていって 思い出が色あせないように 連れていって せつなさが追いつかないように *** Romaji: Chisana koro ni wa takara no chizu gaAtama no naka ni ukandeiteItsudemo sagashita kiseki no basho oShiranai dareka ni makenai you ni Ima de wa hokori darake no mainichiItsu no hi ka subete noToki ni mi o makaseru dake Moshi mo sekai ga kawaru no naraNanimo shiranai koro no watashi niTsurete itte omoide ga iro asenai you ni Chisana koro kara uta o utatteYume miru kokoro atatametetaMinna de maneshita himitsu no merodiKondo wa jouzu ni kikoeru you ni Ima de wa tame iki tsuite bakari deDaremo mada hontou noYume sae tsukamenai mama Moshi mo jidai ga modoru no naraNamida o shitta koro no watashi niTsurete itte setsunasa ga oitsukanai you ni Moshi mo sekai ga kawaru no naraNanimo shiranai koro no watashi niTsurete itte omoide ga iro asenai you ni Tsurete itte setsunasa ga oitsukanai you ni
  7. HyeLyn

Bu Animeyi İzledin mi?

İzlemedi. Hımm... Alttaki arkadaş Pandora Hearts izlemiştir? (Benim uzun süredir listemde, hala izlemedim. :P)
  8. Çok sevgili okul yüzünden vaktim olmuyor o yüzden birkaç haftadır güncellemedim. Sanırım sıradaki şarkı One Piece'ten Memories olacak. Herhangi bir isteği veya önerisi olan varsa belirtebilir! :bye1-onion-head-emoticon:
  9. Olabilir aslında, istek olursa düşünürüm. Teşekkürler ^_^
  10. Avatar: 10 İmza: 10 :admire2-onion-head-emoticon:
  11. HyeLyn

Bu Animeyi İzledin mi?

İzledim!! Alttaki Natsu-iro Kiseki izlememiştir :evil-smile-onion-head-emoticon:
  12. Avatar: 9 İmza: 10 FMA :bled1-onion-head-emoticon:
  13. Bleach Ending 30 Şarkı: Mask Sanatçı/Grup: Aqua Timez İngilizce: x ve x Not: Uzun zamandır bunu çevirmeyi istiyordum aslında. Videosu da sözleri kadar güzel, izleyenler bilir. :hell-yes-onion-head-emoticon: *** Türkçe: ''Hiç yaralanmamış bir kalbi nereden bulabilirim?'' Diye sormuştu rüzgar, boynuma üfleyip geçerken. Bu soru için düzgün bir cevabım yok, Yalnızca tek bir kişinin hayatını yaşıyorum. Biraz fazla mavi olan bahardan bunalmış bir şekilde, Aynı yazın ışığına doğru gayret ettik. Umarım seçtiğin yolda inanç olur, Böylece birgün tekrar birbirimizın yolunu aydınlatabiliriz. ''Hiç kara bulut olmadan yaşamanı istiyorum, Bu yüzden yağmurdan nefret etme.'' ''Yalan söylemek zorunda olmadan yaşamanı istiyorum, Çünkü seni yalnızlaştıracak.'' Vücudun, içine gizlenmiş sevgiyi taşımak için var Daima, doğduğun günden beri. Ben, sen, o ve diğer herkes, hiçbir şey söyleyemeden dolaşıyor. Birgün, birgün, kelimelerimiz hedeflerine ulaşmış olacak. Diğer insanların arasına karışamayan bizler güçsüz bırakıldık. Yalnızlık isimli bir kaideden, mevsimlerin birbiri ardına geçişini izliyoruz. Karşıdan esen rüzgarın kolları arasında çürüme arzusu, Bir tek, tutunduğumuz düşüncelerimize yerleşecek. Buradan başka bir yere kaçmak istiyoruz Kendimizden başka biri olmak istiyoruz. Bunca zamandır gülümseyen bir maske takmak zorundaydık. İnsanlar gerçekte neyi arzular ki? Çimlerde uzanırken, Biraz ağladıktan sonra, Bir çöreğin ortasındaki delikten baktım, Masmavi gökyüzünü görüp kalbimin içerdiklerine ağladım. Zaman makinesine değil, şimdinin değerini bilmeye ihtiyacım var. Ama, ama, pişmanlıklardan kurtulamadım, Başka birini ararken yalnız kaldım, bütün olmaya çalışırken parçalandım. Evet, doğru Umarım, hayatımla kısıtlı zamanda başarabilirim. Bana verdiğin düşüncelerin güzel isimleri olmasa bile, Anıların gökyüzünde dans etmeye devam edecekler. ''Hiç kara bulut olmadan yaşamanı istiyorum, Bu yüzden yağmurdan nefret etme.'' ''Yalan söylemek zorunda olmadan yaşamanı istiyorum, Çünkü seni yalnızlaştıracak.'' Yolumu kaybettiğimde beni buldun ve yalnızlığımı kucakladın, Şimdi ağlamamın sakıncası olmadığını söyledin. Kendimi ne kadar üzgün olsam da gözyaşlarımı tutmaya alıştırmıştım. Ama bunca zamandır, ağlamayı istemiştim. Özgürce gülümsemeyi istemiştim hep, kalbime maske takmak zorunda olmadan. *** Japonca: 傷一つない心が どこにあるのだろうか 首元を通り過ぎる 風に尋ねられた まっとうな答えなんて 持ち合わせてはいない 一人一つの命 生き生きと生きるだけ 少しだけ青すぎた春に打ちのめされて 同じ夏の光を 共にかきわけてきた 君の選んだ道に 前向きさよ、はびこれ またいつか灯し合えますように 「曇らずに生きてほしい だから雨を嫌わないで」 「嘘はつかずにいてほしい 寂しくなるだけだから」 君の体はその内側に愛を 潜ませて運ぶためにあるんだ ずっと ずっと 生まれた日からずっと 僕も君も彼も誰もみんな 言葉にできず彷徨ってるんだ いつか いつか 届けられるようにって 人の輪に入りそびれ どうすることもできず 孤独という拠点で 季節を着替えるだけ 逆風に抱かれながら 息絶えてく願いは それぞれが持つ想い の中にだけ住み着く ここではないどこかに 逃げてしまいたくって 自分じゃない誰かに なってしまいたくって とりあえず貼り付けた 笑顔の一枚奥 人は何を欲しがるのだろう 寝そべった芝生の上 少しだけ泣いた後に ドーナツの穴からのぞく 空があまりに青くて 今度は思い切り泣いた タイムマシンがなくたっていいんだ 今を大事にできたらいいんだ けど けど 後悔を手放せず いつか寄り添うために 独りになった 一つになるため かけらになった そうさ そうだよ 一生のうちに 間に合うようにって 君がくれたあの想いに 綺麗な名前などなくても 君がくれたあの想いは 記憶の空を舞い続ける 「曇らずに生きてほしい だから雨を嫌わないで」と 「嘘はつかずにいてほしい 寂しくなるだけだから」と 僕の中で迷子になった孤独を 君は探し出して抱きしめてくれた もうね 泣いていいんだよって こらえ切れるようになってしまって 悲しいのに泣けなかった 僕ずっと 僕ずっと 泣きたかったんだなぁ 心に何も 被せないで 思い切り 笑いたかったんだ *** Romaji: Kizu hitotsu nai kokoro ga doko ni aru no darou ka Kubi moto wo toori sugiru kaze ni tazunerareta Mattou na kotae nante mochiawasete wa inai Hitori hitotsu no inochi ikiiki to ikiru dake Sukoshi dake aosugita haru ni uchi no mesarete Onaji natsu no hikari wo tomo ni kakiwakete kita Kimi no eranda michi ni maemuki sa yo habikore Mata itsuka tomoshi aemasu you ni Kumorazu ni ikite hoshi dakara ame wo kirawanai de Uso wa tsukazu ni ite hoshii sabishiku naru dake dakara Kimi no karada wa sono uchigawa ni Ai wo hisomasete hakobu tame ni aru n da Zutto zutto umareta hi kara zutto Boku mo kimi mo kare mo dare mo minna Kotoba ni dekizu samayotteru n da Itsuka itsuka todokerareru you ni tte Hito no wa ni hairisobire dou suru koto mo dekizu Kodoku to iu to tende kisetsu wo kigaeru dake Gyakkuu ni dakare nagara ikitaeteku negai wa Sorezore ga motsu omoi no naka ni dake sumitsuku Koko de wa nai dokoka ni nigete shimaitakute Jibun janai dareka ni natte shimaitakute Toriaezu haritsuketa egao no ichimai oku Hito wa nani wo hoshigaru no darou Nesobetta shibafu no ue sukoshi dake naita ato ni Donatsu no ana kara nozoku sora ga amari ni aokute Kondo wa omoikirinaita Taimu Mashin nanka nakutatte ii n da Ima wo daiji ni dekitara ii n da Kedo kedo koukai wo tebanasezu Itsuka yori sou tame ni hitori ni natta Hitotsu ni naru tame kakera ni natta Sou sa sou da yo isshou no uchi ni maniau you ni tte Kimi ga kureta ano omoi ni kirei na namae nado nakute mo Kimi ga kureta ano omoi wa kioku no sora wo maitsudzukeru Kumorazu ni ikite hoshii dakara ame wo kirawanai de to Uso wa tsukazu ni ite hoshii sabishiku naru dake dakara to Boku no naka de maigo ni natta kodoku wo Kimi wa sagashidashite dakishimete kureta Mou ne, naite ii n da yo tte Koraekireru you ni natte shimatte Kanashii no ni nakenakatta Boku zutto boku zutto nakitakatta n da naa Kokoro ni nani mo kabusenai de Omoikiri waraitakatta nda
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.