Jump to content

No_MerCy

Üyeler
  • İçerik sayısı

90
  • Son ziyareti

1 Takipçi

No_MerCy hakkında

• Doğum günü 06/12/2000

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Müzik,Anime,Futbol

Kişisel Bilgiler

Son profil ziyaretçileri

1256 profil görütülenme

No_MerCy üyemizin başarıları

1. Bakmıştımda göremedim kusura bakmayın :/
  2. Herkeze Selamlar; Kendinizi bulduğunuz bu haraketler aynı bana ait dediğiniz anime karakteri varmı? Benim 'Slam Dunk' taki ''Sakuragi Hanamichi'' karakterini resmen kendimden görüyorum :D yaptığı hareketler olsun vs. istemsizce insanı mutlu ediyor.Sizin görüşerinizi alalım :/ herkeze iyi forumlar.
  3. No_MerCy

Yeni Animeci aranızda :)

Aramıza hoşgeldin barış (bu arada narutoyu sevmemen ilginç her animecinin gönlünde narutoya yer olmalı bence ) :) iyi forumlar !!
  4. No_MerCy

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Arslan Senki. bu arada 2 sezonu ne zaman başlıcak ?
  5. No_MerCy

Naruto vs One Piece

Aslında naruto ıle karşılaştırmak istememiştim direk one piece hakkında düşüncemi yazmıştım nese :/
  6. No_MerCy

Naruto vs One Piece

one piece gereksiz yere uzatılıyor türk dizileri gibi oldu tuttmu konuyu uzatıyolar one pıece aynısını yapıyor suan
  7. No_MerCy

Sizce En Güçlü Anime Karakteri Kim?

Naruto evet daha güçlü olabilir yani son bölümlerde sennin gücü vs. ama sennin gücü olmasa minato daha önde sonuç olarak kyuubinin bi yarısı ondaydı :D suan naruto evet daha güçlü ama 4 5 hafta öncesi minato öndeydi :D
  8. shingeki no kyojini 2 günde bitirmiştim :/ animeyi çok seversem kesinlikle günde +10 bölüm izlerim
  9. No_MerCy

Sizce En Güçlü Anime Karakteri Kim?

Aslında aynı anime içindeki karakterleri karşılaştırmak daha mantıklı veya onun tarzında animelere vs. nese cevabımı söylüyorum Mınato Namıkaze :D
  10. No_MerCy

Anime mi, Manga mı?

Animeden aldiğım zevki mangadan pek alamıyorum anime daha cazip geliyo :D
  11. No_MerCy

【Çizimlerim】

Madem league of legends karekterlerini çiziyosun kendi kendine bi kostüm yaratıp riota atmanı tavsiye ederim bu arada çizimler çok iyi elini sağlık
  12. İnandığın Gibi Yaşayamazsan,Yaşadığın Gibi İnanmaya Başlarsın.

13. No_MerCy

Konusu En Çok Beğendiğiniz Oyun

Bu a Zombi virüsü salgınında ağlayarak ve bağırarak yardım isteyen genç bir bayanın zombisi olduğu düşünülüyor.. Kendisi oyunun en güçlü karakterlerinden birisi. Bu arada left 4 dead konusu yokki sadece hatta kalmaya çalışıyon çok klaşe :D
  14. No_MerCy

Al sana mario :D 10 dk izle gerisi gelir zaten :D Hayatımı yidi bu mario :depressed1-onion-head-emoticon: bro k.b steam nerden aklıma geldi oyun internetten oynanıyodu :D buyur linki :https://www.scirra.com/arcade/adventure-games/there-is-no-game-817 oyun 10 dklık bi oyun aşırı hoşuna gitcek ingilizcen iyise daha çok zevk alırısın
  15. No_MerCy

Yok Oy Zombi virüsü salgınında ağlayarak ve bağırarak yardım isteyen genç bir bayanın zombisi olduğu düşünülüyor.. Kendisi oyunun en güçlü karakterlerinden birisi. Yok baya seri bitirdim :D ac seriside 1 2 3 neyse ıyıdıde sonradan hep aynı şeyi tekrarlıyınca kötü oldu halada bunu yapmaya devam ediyor patapon serisine bakmanızı tavsiye ederim çok seversiniz bu arada kimse nfs serisini deyinmemiş sonuç olarak the run baya iyidi :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.