Jump to content

Furkiş

Üyeler
  • İçerik sayısı

124
  • Son ziyareti

Furkiş kullanıcısının paylaşımları

1. Furkiş

Çizim Çalışmalarım (Anime-Oyun) [+3 çizim eklendi]

Alınma ama boynundan yukarısını kes at 10/10 yüzü pek iyi çizememişsin ama yüz hariç diğer her şey harika olmuş. :D
  2. '._.' Yapanlar çok iticisiniz biliyorsunuz değilmi?

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Furkiş

Furkiş

Şaka kız şaka gel buraya sana sarılıyım yalnızmışsın malum sarılmak güzeldir xddd

3. Centılboy

Centılboy

ııIı '';_;'' ıIıı asdasdfas :D

4. Furkiş

Furkiş

Ceren sana sarılıcam talha ne dediğini anlamadım ama galiba ağlıyon asdqwdasdw

3. Kızlardanda nefret ediyorum

1. Hokage_Minato
    2. LeornKayn

LeornKayn

hahaahahaahaah biri nardoyu çağırsın...

4. Ben insanlardan,insanlarda benden nefret ediyor.Ohh ne güzel.

5. Az önce Slender oynadım ve evde yalnızım...

6. Furkiş

Hime Hime! Çeviri

Öncelikle başarılar dilerim. İki sorum var. :D İstek alıyormusunuz alıyorsanız Toukyou Kushu'yu çevirebilirmisiniz? ve Hime felsefesi nedir? :huh:
  7. Furkiş

İtiraf Köşesi

Ezgi Abla çok ısrar ettin sırf senin için söyleyim. :D Küçükken çok yaramazdım ve Anneanne'min köyünde 17 civ civ öldürdüm.Onları öldürmek hoşuma gidiyordu. :D Bu biraz fazla büyük bir itiraf oldu ama neyse. asdqwdas
  8. Furkiş

İmza Yapıyoruz...

Bak şimdi Üniversite dedin bana bi üşengeçlik geldi.
  9. Furkiş

Merhabalar

Merhaba,bende Furkan kod adı Furkiş. :P Online oyun istiyorsan S4League,Blade and Soul,LoL,Lost Saga,ve Knight'ı tavsiye ederim. :D
  10. Furkiş

İmza Yapıyoruz...

Arkaplanda Touka'nın olduğu 600x200 boyutlarında,Touka'nın o kırmızı gözlerinin gözüktüğü bir imza istiyorum. :D Nick'im yazılmasın gerek yok. :D Yalnız imzanın acelesi yok Tokyo Ghoul FC nin imzası bitince yaparsın.
  11. Furkiş

Zangetsu Gerçek Oldu

Yazıyı okumak için gözlük takmam gerekti bune böyle biraz daha büyük yazsan olmazmı yaşlı biriyim ben :P :P
  12. Ben kesin yakında banlanıcamda hadi hayırlısı...

13. Furkiş

( 05 / 05 ) Hanamonogatari

Bunu baya önce biyerde görmüştüm.Türk Anime TV'de olmayınca hayal kırıklığı yaşadım.Çıkacağını görmek iyi oldu. ^_^
  14. Furkiş

İmza Yapıyoruz...

Centılboy Heeeyy,Centılboy adamım. :D 100 ileti şeysim oldu.Artık bir imza yaparsınız bana. :D
  15. Welcome to Hell

16. Yuri

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Kaxell

Kaxell

scarlet blade indiriyorum şimdi

3. LeornKayn

LeornKayn

Lole gir 2'dk gir sonra çıkartacam geri...bu arada unranked olmayı seviyorum...elmaslar geliyor rakibe sürekli ama olsun <3 :D harbi niye elmas geliyor rakibe len yemin ediyorum gidicem bi lige girecem hadi rakibe geliyor benim takım neden gümüş altın...

4. Kaxell

Kaxell

beceremiyorsan oynama. Geliyorum lole bakalım kim feedliyor.

17. Furkiş

AMV

Şarkı seçimlerin çok güzel çok güzel olmuşlar devamında başarılar dilerim :)
  18. Furkiş

Youtube Alternatifi Anime Tube

Ulan yoichi burdadamı karşıma çıktın :D Ben Furkan Osman :D Hep aynı resmi kullanmaktan bıkmadın yahu face profilin resminde bu .s Neyse kurallara uy banlanırsın büyük puntolu yazılar yasak.
  19. Furkiş

Nasıl Hayalet Görürsün?

Resim op :D Bi okuyalım bakalım yapacak daha iyi bi işim yok :D
  20. Furkiş

Selamlar...

Hoşgeldin :D Ben forumun sevilmeyen Furkiş neden sevilmeyen olduğumu ilerilerde mutlaka anlarsın :D Önereceğim aniimeler Tokyo Ghoul,No Game No Life,Black Bullet. :)
  21. Tartışmaya gerek bile yok.Tabiki de Killua. :3
  22. Furkiş

Yeni Konu Başlatmadan Önce Okuyun!

Sangetha burda beni ti ye almış.Şakaçı şey .s .s
  23. Notice me Senpai!

24. Fate Zero'ya başlayamadım günlerdir nedeni ise Fate Zero'nun mu yoksa Fate Stay Night'mı 1.Sezon bilmediğim için. :( Biri bana yardım etsin çıldırıcam hangisi 1.Sezon? :(
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.