Jump to content

NekoPowaaa

Üyeler
  • İçerik sayısı

23
  • Son ziyareti

NekoPowaaa hakkında

• Doğum günü 03/17/1995

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

1626 profil görütülenme

NekoPowaaa üyemizin başarıları

1. NekoPowaaa

Always Remember Me

valla :D yeni başlıcam sogukanlı ya gitcem :D
  2. NekoPowaaa

Oyunlarda Ölen Karakterler [Spoiler içerir]

Jokeri öldüren batmani öldürüp cehenemde gebertip gitiği yerde geberdip yok ederdim lan allahın küçük memelisi jokeri öldürüyo joker albert ainstein in gelecekteki halidir lan batman cücük tür Jokeri nasıl öldürürler zaten ! ! -_- -_- -_- -_- -_- -_-
  3. NekoPowaaa

Gerçek Kedi Kız :D

valla en doğrusu atalarından biri kedi şey etmiştir :D doğmuştır yada kedi yemiştir bizler tarafından lanetlenmiştir böle bi anime vardı kedi tanrısının evini yıkıyodu kedilerle konuşup kediye dönüşüyodu yavaş yavaş :D alerjisi vardı detaylarım şekil bide şişko tembl olsa iyi olurdu kedisi vardı :D
  4. NekoPowaaa

Sims 1,2,3

Sen çok tatlısın DOCTOR İZLİYOSUN YA DOCTOR WHO DOCTOR İS ZAMAN YOLCUSU :D
  5. NekoPowaaa

Oyun Önerileri ve Sohbet Alanı

Rust iyidir :D ama yeni bi oyun çıktı the forest diye :D adamlar gelip yanına bekliyolar :D ben baltayla karınlarını deşiyiroum aynen pewdiepie gibi rusta şuana kadar 1 defa öldüm 445 defa öldürdüm :D oda bi tuhaf neyse o 1 defa arkadaşın teki evimi yaparken gelmiş kapıyı tam açtım taşla vurdu ama öldürdüm ÖLDÜM ÖLDÜRDÜM DURUMU
  6. NekoPowaaa

Sims 1,2,3

:D sims 3 te tavşan varmı göremedim :3 1 de glb balyanço vardı bide 2 de tavşan 3 dede cüce varda o biraz tuhaf onu almak için tuhaf şeyler yapıyon :D :D azrailin tekiyle poker oynadım parti verdim arkadaşım oldu partilere çağırıyorum artık :D azraile gıcıklık olsun diye adamı kapatım içeri bonehildayı koydum :D bonehildanın kutusu gitmiş bikaç gün sonra karısı olmuş :D evleri olmuş wt. dedim bug oldu kesin diyip haritayı sildim :D
  7. NekoPowaaa

Nyan cat demişken 10 hours caramell in 1 saatini ayırıp tavşan kulakları yapıp (korkarım tavşanlardan korku oyunlarda ön plandadırlar :D) oyunla alakalı bi kısmım var yani :D dans ettim :D tirledim kalp'im titriyo tansiyon hastasıyım elimde olmadan yaptım halada yapma içgüdüsü duyuyorum :D :3 bize heryer 999 666 nın karşıtı :D bize heryer 999 !
  8. NekoPowaaa

MMO/RPG/FPS/MS Edinimleriniz

Yeni bi efsane (Ben :3 hihihihihihi :D Joke joke) hani mmorpg oynucaksınız başlamanız gereken oyunlardan 1.cisi ! (Lucent Heart diye bi oyun çıkmışta nedense indire basınca işte dırrrdır yapıyo niyedir) yani inmiyo 404 not found gibi bişi oluyo
  9. NekoPowaaa

Ücretsiz Unlimited Naruto Online Game

Böle oyunlarda en çok sinir oldugum şey herkez aynı farklı 1 şey yok :( bu durumdan nefret ediyorum yoksa pc onlarla dolu olurdu :D
  10. NekoPowaaa

Sadist'mi satanist mi -_- satanist'se şeytana tapıyon sadist'se *_- bekle a geliyom basıcam evini ! sadist lik görcen :3 (Deadpool gibiyimdir kaççç :d dışım melek içim :D satan house :: :D Gene kedi soyundan diilmi ?_?
  11. NekoPowaaa

kedi kedidir ! ! ! met edilcek ırk değilmi kedi'ye tapılır kediler kutsaldır !!!
  12. Archage'de ırk olarak kedi insanlar var onlar yetmezmi :/ :P

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.