Jump to content

xemerius

Üyeler
  • İçerik sayısı

907
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    xemerius reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, Vay arkadaş, instagramda bir Boruto sahnesi gördüm. Naruto ve ailesinin fotoğraf albü   
    Vay arkadaş, instagramda bir Boruto sahnesi gördüm. Naruto ve ailesinin fotoğraf albümü duvarı idi. Sonra Naruto'nun ilk bölümleri geldi aklıma gözlerim doldu. Sanal karakterlerin hayatlarının ruha dokunması dışarıdan bakınca komik görünüyor, kabul. Ama dokunuyor işte :D
  2. Beğen
    xemerius reacted to Perfectum for bir durum güncellemesi, Her yenilik aslında birer endişedir insan için. Ya olmazsa? Ya yolunda gitmezse işler   
    Her yenilik aslında birer endişedir insan için. Ya olmazsa? Ya yolunda gitmezse işler? Ama, aynı zamanda bir merak da yaratır peşinden sürükleyen. Bilinmez. Şu an otobüs penceresinden dışarıyı izlerken hissettiklerim aynen bunlar. Sanırım içimde bir yerlerde bir romantik yatıyor. :D
  3. Beğen
    xemerius got a reaction from Kikuchi for bir durum güncellemesi, offf gerçekten buraya baktıkça anime izleyen küçüklüğümü hatırlıyorum... neyse beni t   
    offf gerçekten buraya baktıkça anime izleyen küçüklüğümü hatırlıyorum... neyse beni tanıyan çok yok ama ben de üniversite kazandım sonunda :D (buraya 7. sınıfta baslamısım tuhaf oldu sımdı)
  4. Beğen
    xemerius got a reaction from Dj-Morphosis for bir durum güncellemesi, offf gerçekten buraya baktıkça anime izleyen küçüklüğümü hatırlıyorum... neyse beni t   
    offf gerçekten buraya baktıkça anime izleyen küçüklüğümü hatırlıyorum... neyse beni tanıyan çok yok ama ben de üniversite kazandım sonunda :D (buraya 7. sınıfta baslamısım tuhaf oldu sımdı)
  5. Beğen
    xemerius got a reaction from Kikuchi for bir durum güncellemesi, Fairy tail'in başladığını yeni ögrendim... ÇOK tuhaf hissediyorum... ama sanırım izle   
    Fairy tail'in başladığını yeni ögrendim... ÇOK tuhaf hissediyorum... ama sanırım izlemicem :D
  6. Beğen
    xemerius reacted to Singularity for bir durum güncellemesi, Yamato Nadeshiko Ending candır.   
    Yamato Nadeshiko Ending candır.

7. Beğen
    xemerius reacted to LeornKayn for bir durum güncellemesi, Isao Takahata için diyeceğim tek şey erkekler hayalleriyle ölürler.   
    Isao Takahata için diyeceğim tek şey erkekler hayalleriyle ölürler.
  8. Beğen
    xemerius reacted to Red-King for bir durum güncellemesi, Bu millet ne zaman ki aşk, entrika, kötü çocuk konulu yazıları hypelamayı bırakacak,   
    Bu millet ne zaman ki aşk, entrika, kötü çocuk konulu yazıları hypelamayı bırakacak, bende o zaman güncel yazarlardan okuyacağım. Genç yeteneklerin tespiti bile üst seviyede memlekette, bunalım... Yayın evlerine de buradan kucak dolusu sevgiler, hepsi de kaliteli yazarları keşfeden editör ve menajerlere sahip. :D
  9. Beğen
    xemerius reacted to Red-King for bir durum güncellemesi, Bitmesini istemediğim bir rüya gibiydin sen! Evet sen, türk anime forum xD   
    Bitmesini istemediğim bir rüya gibiydin sen! Evet sen, türk anime forum xD
  10. Beğen
    xemerius reacted to Strix. for bir durum güncellemesi, Arkadaşlar merhaba. Bildiğiniz gibi uzun süredir ortalıkta Görünmüyorum sebebi ise aş   
    Arkadaşlar merhaba. Bildiğiniz gibi uzun süredir ortalıkta Görünmüyorum sebebi ise aşikar...
    Üniversite hayali ile Hem anime izlemeyi azalttım hemde derslerime odaklanmaya başladım inanır'mısınız Facebook bile kullanmıyorum kaç aydır. bu gece fark ettim ki uzun süredir giriş yapmadım foruma Siz değerli forum arkadaşlarıyla Sohbet etmeyi ve farklı konularda tartışmayı ne kadar çok özlesem de Bu sene gerçekleşecek YKS sınavı ( üniversite Sınavı ) Benim için çok önemli.... artık sınavdan sonrada girer miyim pek emin değilim ama Ne olursa olsun sizleri çok özleyeceğim aşikar. Kendinize iyi bakın Yeniden görüşmek dileği ile Hoşça kalın...

11. Beğen
    xemerius reacted to bbbbbbbbbbbbbbbbb for bir durum güncellemesi, Çok fazla jimin cute moments izledim yüz felci geçiriyorum galiba :'(   
    Çok fazla jimin cute moments izledim yüz felci geçiriyorum galiba :'(
  12. Beğen
    xemerius reacted to asci for bir durum güncellemesi, Napsak da buralar eski cıvıl cıvıl, Fairy Tail lonca binası gibi, günlerine geri döne   
    Napsak da buralar eski cıvıl cıvıl, Fairy Tail lonca binası gibi, günlerine geri dönerdi ki..
  13. Beğen
    xemerius reacted to jans09 for bir durum güncellemesi, Neymiş Haikyuu! ya 4 ağustosta yeni OVA geliyormuşşşş!!!!! Banzaiiii banzaiiii   
    Neymiş Haikyuu! ya 4 ağustosta yeni OVA geliyormuşşşş!!!!! Banzaiiii banzaiiii
  14. Beğen
    xemerius reacted to sShoguNn for bir durum güncellemesi,   
  15. Beğen
    xemerius reacted to bbbbbbbbbbbbbbbbb for bir durum güncellemesi, Şu an dönüm noktasındayım. Ya artık aynı kararları almaktan bıkıp çalışmaya başlayaca   
    Şu an dönüm noktasındayım. Ya artık aynı kararları almaktan bıkıp  çalışmaya başlayacağım. Ya da bu durumda devam edip hayatımı daha da zora sokacağım. Okuldan alınabilirim, daha çok psikoloji baskı altına alınabilirim, hayallerime veda edebilirim ve bulunduğum yerden kurtulamayabilirim. Eğer böyle devam edersem bunların hepsi olacak biliyorum ama üstümde çok farklı ir yorgunluk var kendimi ifade etmekten yoruldum etsem de yazar gibi  bulunduğu o ortamda asla dinlenilmeyen aynı zamanda dinlenilse bile bu eylemi protokol olduğu için yapan insanlara karşılaşıyorum ,onların arasında nefes alıyorum,yemek yiyorum ve yalnızlıktan onlarla konuşmak zorunda kalıyorum ya da adaptasyon sağlayıp kendime saygımı kaybediyorum  bunları bildiğim halde yerimde duruyorum. Artık kalkma vakti geldi  galiba. Kişiliğimde bir hata olan hırs eksikliğini az da olsa düzeltmeliyim  aşırı hırslı olmak istemem hiçbir zaman ama bulunduğum ortam beni buna itiyor. Hayatımdaki en önemli amacı gerçekleştirmek için bu yollardan geçmem gerekiyor galiba. Çok zor olacak şu ana kadar yerinde durup kendine sözler veren birinin artık değişmesi. Bu dönüm noktasını kaçıramam kaçırmamam lazım.
  16. Beğen
    xemerius reacted to Kikuchi for bir durum güncellemesi, Yarın okul var Mal mal öğretmenler , gereksiz insanlar ve daha kimler kimler ...   
    Yarın okul var 
    Mal mal öğretmenler , gereksiz insanlar ve daha kimler kimler ...  
  17. Beğen
    xemerius reacted to Kikuchi for bir durum güncellemesi,   
  18. Beğen
    xemerius reacted to Kikuchi for bir durum güncellemesi, 7 gün uçtu , gitti 7 gün kaldı   
    7 gün uçtu , gitti 7 gün kaldı 
  19. Beğen
    xemerius reacted to bbbbbbbbbbbbbbbbb for bir durum güncellemesi, zezé. Günün birinde acıyı keşfeden küçük bir çocuğun öyküsü. Kitabın sonuna kadar ağl   
    zezé. Günün birinde acıyı keşfeden küçük bir çocuğun öyküsü. Kitabın sonuna kadar ağlayan ve size "en sevdiğim kitap" bile dedirtmeyen çünkü bu vasıftan bin kat daha değerli olan kitap. Bir insanı 2 yıl Portekiz'de yaşatacak güçte bir kitap. Her sene saygıdan ve verdiğiniz o doğaüstü değerden dolayı bir daha okuyacağınız bir kitap. Hıçkıra hıçkıra ağlyacağınız ağladığınızı farkedemeyeceğiniz bir kitap. Üstüne söylenecek çok sözü olan ama elinizin ya da ağzınızın oynayamadığı bir kitap...
  20. Beğen
    xemerius reacted to Kikuchi for bir durum güncellemesi, Büyük gün geldi çattı: İnternet kafeler dolacak , Burger king , McDonalds kuyrukları   
    Büyük gün geldi çattı:
    İnternet kafeler dolacak ,
    Burger king , McDonalds kuyrukları olacak ,
    Biletler tükenecek ,
    Ve ben evde kalıp polinom çözeceğim 
  21. Beğen
    xemerius reacted to Tarık Örenli for bir durum güncellemesi, .   
    .

22. Beğen
    xemerius reacted to LeornKayn for bir durum güncellemesi, Kirigaya Kazuto+Emiya Shirou=Natsuki Subaru....Natsuki Subaru / Re.Zero = Kirigaya K.   
    Kirigaya Kazuto+Emiya Shirou=Natsuki Subaru....Natsuki Subaru / Re.Zero = Kirigaya K. Emiya S.
    Emilia=Asuna
    Rem=Saber
    Şimdi gelelim bunlar bana ne ifade ediyor Kirito'ya gıcığım sevmem , Emiya Shirou hayal kırıklığı nefret ettirme noktasına gelmiştir kendisine...Natsuki Subarı bunların karışımıdır ama ikisinden biraz biraz aldığı için tam böyle kötüleyeceğim bir özellik oluşturamamış normal şeyler ifade eden bir karakter olmuştur.Emilia'yı severim tıpkı Asuna gibi belli iyi özellikleri var ama ergenliği yok değil o ergenliği olmasa zaten sanırım serideki en sevdiğim insan olacaktı...Rem,Rem gerçekten çok fedakar biri masaldaki mavi dev resmen,sırf çocuğun ilk aşkı değil diye çocuktan vaz geçip mutluluğuna adadı kendisini saygı duyulası bir karakter...Saber'a gelirsek kendisi Fate serilerinde genellikle sevdim Emiya onu bozana kadar sevdim diyelim Emiya' en sonunda kızın yapısını bozdu çünkü neyse...Re/zero'ya gelirsek başlangıcı gerçekten çok sağlam fakat ana karakter tıpkı Fate/stay ve Sao'da olduğu gibi serinin içine edibilecek bir ergen ki etmediği yerler yok ama yinede kendisinden sevmedim diyemem,karakterleri boş bırakıp sadece olaya ve evrene bakarsak evreni resmen mmorpg'den fırlamış gibi oldukça iyi özellikle o 2 tane bücür ordu komutanları yok mu çok iyiler...Mimi,Hetaro ve Tivey sanırım favorilerim olacaklar seride.
  23. Beğen
    xemerius reacted to bbbbbbbbbbbbbbbbb for bir durum güncellemesi, Dünya iyice kötüye doğru gidiyor. Biz ne kadar kendimizi oyalasak da öyle. Nesil bozu   
    Dünya iyice kötüye doğru gidiyor. Biz ne kadar kendimizi oyalasak da öyle. Nesil bozuluyor, insanlar psikopatlaşıyor ona buna zarar veriyor ya da kendine zarar veriyor. Hırs önplana çıkıyor.  Herkes açgözlü olmuş. Kimse birbiriyle iletişim kurmuyor herkes kendini kapatıyor ya da sanal aleme giriyor. Bunların dışında çocuklara tecavüz ediliyor, insanlar pazarlanıyor satılıyor. Her yer beton yığını olmuş. Takım elbiseli insanlar ordan oraya  koşturuyor  tek dertleri iki kuruş maaş almak. Zaten emekli olana kadar perti  çıkacak muhtemelen 5-10 yıl sonra ölecek.Mutsuz et torbası sayısı artıyor ama yine  mutlu olmaya çalışıyoruz gerçekleri görebiliyoruz ama oyalıyoruz kendimizi, birbirimizi.
  24. Beğen
    xemerius reacted to Zombie for bir durum güncellemesi, snk 2.sezon tamam güzel hoşta bu ne arkadaşım   
    snk 2.sezon tamam güzel hoşta bu ne arkadaşım 

25. Beğen
    xemerius reacted to Luluna for bir durum güncellemesi, Yuzuru Hanyuu hem Agape hem Eros ile kaymış, özellikle agape performansı müthiş!!!! B   
    Yuzuru Hanyuu hem Agape hem Eros ile kaymış, özellikle agape performansı müthiş!!!! Buradan lütfen : 

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.