Jump to content

AkaiKnight

Üyeler
  • İçerik sayısı

54
  • Son ziyareti

3 Takipçi

AkaiKnight hakkında

• Doğum günü 09/23/1998

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Kitap okumak,Uyumak,Pc de takılmak,Beyaz kaplanları severim
    Mavi rengini de severim sanırım ejderhalara da ilgi duyuyorum ayrıca İssei-Senpai nin idealleri de iyi gibi ayrıca yazmayı unutmuşum simya ve genetik ile de ilgilenirim şimdilik sadece tez olsada ilerde gerçekleştirmek istedigim şeyler var sanırmı 8 yıl beklemem gerekcek :/

Kişisel Bilgiler

Son profil ziyaretçileri

12200 profil görütülenme

AkaiKnight üyemizin başarıları

1. AkaiKnight

En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri

Ben uyandırılmış olan Tanrının egemenlik ilkesini çalan Kutsal Ejder'im. Sonsuzluğa güldüm ve rüyalarımın üstesinden geldim. Ben Hüküm'ün kırmızı Ejderhası olurum. Seni kızıl Araf'ın derinliklerinde boğmalıyım. -Hyoudou İssei Ben uyandırılmış olan Tanrı'nın egemenlik ilkesini tümüyle kaybetmiş Kutsal Ejder'im. Sonsuzluğu kıskanırım ve rüyalara hasret duyarım. Egemenliğin yolundaki Beyaz Ejderhası olurum. Size, masumiyetin en uç sınırlarına doğru yol gösteririm. -Vali Lucifer
  2. Wow. baya değiştirmişler burayı ya. Güzel olmuş güzel başarılarınız devamını dilerim. Ha! bu yazıyı yazma amacıma geleyim herkesin de bildiği gibi kitap yazmaya başladım (sadece belirli çevren biliyo biliyosun di mi? -Ya karışmasana sen sanamı kaldı bu...) Tabii bunu Wattpad adında bir sayfada paylaşabiliyorum henüz bitmedi ama yorumlarınız almak amacıyla hepinizi okumaya davet ediyorum umarım beni kırmassınız.

https://www.wattpad.com/story/63487317

3. Leyla İle Mecnun'a başladım güzel diziymiş izleyin bir iki şey öğrenirsiniz.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. AkaiKnight

AkaiKnight

Önemli değil Absentia. Biliyorum HolySpirit kavuşurlarsa dünyanın sonumu ne gelicekti. Sora Daha yeni izlemiyorum sadece düzenli olarak ilk bölümden izlemeye daha yeni başladım.

3. Fornax

Fornax

Her seyi icinde barindiran tek turk dizisiydi belkide.Kesinlikle izlenmesi gerek denilenlerden

4. Misafir

Misafir

Ya sen git bırak izlemeyi sınavda onu sorcakalrdı zaten -_-"

4. sosyalleşmek:failed

2. Misafir

Misafir

Denemen bile bir hata ajajshgsa

3. AkaiKnight
    4. Misafir

Misafir

Hain dedi bana :ooooo

5. "Pokemonu nası yasaklarsınız lan çocukluğumu öldürdünüz" diye camdan atlasam pokemon yayına geri konurmu acaba ?

6. acaba ilkler nası gerçekleşti herkes benim gibi olsa ilkler diye bişi olurmuydu

2. Misafir

Misafir

ne demeye çalışmıştın :dd

3. AkaiKnight

AkaiKnight

acaba herkes bir şeyler yapmaya üşense ilkler olurmuydu diyorum

4. Misafir

Misafir

şimdi oldu D:

7. vee tekrardan ben sosyalleşmeye kaldığım yerden devam ediyorum nabıonuz uzun damandır görüşemedik.

8. gene ben ve gene bir mesaj (sadece 1 tane oldugundan emin diyilim sizce bitanemi yoksa dahamı fazla)

1. AkaiKnight

AkaiKnight

53 dk oldu ve yorum yok çok yalnızım :(

9. öldügünü sandıgım ama ölmemiş olan kedm gene ortalıkta yok sanırım bu sefer öldü neyse artık kedim yavrulagıdına göre ona ihtiyacım kalmadı :(

2. Kadir-

Kadir-

Öldü mü ölmedi mi? :D

3. Kadir-

Kadir-

Kediye yazık

4. AkaiKnight

AkaiKnight

bilmiyorum ama yaşıyosa unutmuştur beni hayırsızın teki oldu cıktı

10. 3. dünya savaşını tartışmak isteyen varmı

11. MİNNAA TADAİMAAAAA bayadır siteye girişte problem yaşıyodum özlediniz dimi beni tmm tmm aglamayın döndüm bende sizi seviyorum ;)

12. Telefondan siteye girince şarkı çalmıyooo!!!! :(

2. Witch

Witch

Acaba-kun hos geldin 0*0 kediler hala miyav diyor mu? Btw hastanede bi kedi var kimsenin yanina gitmiyo bana geldi B) yedim onu ehe Aysegul Berna Tarcin slm

13. öldügünü sandıgım kedim ölmemiş nası oldu bende bilmiorum nese burdan bütün neko-chanlara selam

2. MiranamiTsuki

MiranamiTsuki

Kedilerin 9 canı var 8 canı daha kalmış. Dikkatli kullansın

3. Milli Midilli

Milli Midilli

Hayalettir o musallat olmuş *-*

14. şt geçen köydeyiz 1 kedi gördüm kediiiiiii diye üstüne koştum kaçtı neden hayla anlayamadım

1. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Kedi korkmuş :D :D :D Sen yine iyisin, kediler varlığımı hissedince kaçıyorlar..:D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.