Jump to content

Hatake_Kakashi

Üyeler
  • İçerik sayısı

160
  • Son ziyareti

Hatake_Kakashi hakkında

• Doğum günü 01/16/1995

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Yandere kızın sevgilisi.. (Tasuketeeeee...)

Kişisel Bilgiler

Son profil ziyaretçileri

9566 profil görütülenme

Hatake_Kakashi üyemizin başarıları

Hakkında

Kakashi..gif               Profilime Hoş Geldinizz :D               Kakashi..gif

Kısaca kendimi tanıtmak gerekirse (hiçte kısa olmayacak :D)

Adım Taner, 23 yaşındayım, 6 buçuk senedir anime izliyorum :D

Aslında ilk 6 yaşımda izlemeye başladım da diyebiliriz bir bakıma :D

İlk izlediğim anime One Piece :D

Nasıl başladığıma gelirsek, ben 6 yaşındayken (demin de söylemiştim (bundan banane derseniz şaşırmam :D) ve izlemeye başladııımmmm derken dedim bunu Türkçesi vardır belki hala internette diye geçti aklımdan ama sadece birkaç bölümü varmış :D
Açtım o olan herhangi bir bölümlerden birini ve o anda il dediğim şey star tv ben senin ta ........ yapacağın dublajı ...... dedim ve o gün bu gündür her pazar yeni bölüm bekleyecek kadar ilerledim ahahha :D

Cidden animelere dublaj yapmayın yapılcaksa da GERÇEK ANİMECİ'lere yaptırın..

Lastik Lastik Mermiiii!! ----> Bu nedir abi :D

Gomu Gomu no Pistooollll!!! ----> Asalete bak hele ahah :D

Ya tamam kesinlikle ama kesinlikle kendi dilimizi kötülemiyorum yapmam da, ama animenin orjinalini bozmanın da bir manası yok yanii :D :D :D :D

Orjinalini bozmadan yapsalar ya şu dublajları :D :D :D :D

Kendi özelliklerimden bahsedersem ilerde iyi bir Tiyatro oyuncusu olacağım. (kesin eminim başarıcam :D)

Sporcuyum aynı zamanda Taekwondo ve Wing Chun ile uğraşıyorum çok profesyonelce olmasa da :D

Ve sen olarak ta orta düzeyde bir Gamer'ım, orta düzeyde olmamın nedeni ise oyun oynamaya eskisi kadar çok vakit ayıramamış olmam:D :D :D :D

E malum tabi izlenecek bir sürü anime var, provalar var, cosplay çalışmaları var, antrenmanlar var var var her şey varrr :D :D :D :D

Daha da anlatırdım da sıkılırsınız belki diye kısa kesmeye karar verdim. :D :D :D :D

Profilimi ziyaret ettiğiniz için ARIGATOOOO :D :D :D :D

anime-hatake-kakashi-naruto-Favim.com-10

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.