Jump to content

Strix.

Üyeler
  • İçerik sayısı

3228
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

13

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Strix. got a reaction from Kikuchi for bir durum güncellemesi,   
  2. Beğen
    Strix. got a reaction from Red-King for bir durum güncellemesi, yüzümü gösterdiğim ilk videom :D Heyecandan kekelemek :D   
    yüzümü gösterdiğim ilk videom :D
    Heyecandan kekelemek :D

3. Beğen
    Strix. got a reaction from Heimatlos for bir durum güncellemesi, Vicudumuz'da ki bakteriler... »Yaşadığınız sürece vücudunuzda bulunarak organizmanıza   
    Vicudumuz'da ki bakteriler...
    »Yaşadığınız sürece vücudunuzda bulunarak organizmanıza arkadaşlık eden bakteriler, öldüğünüzde size tamamen düşman olacaklar!
    »Vücudumuzda, organizmamızın yaşantısını düzenleyen birçok bakteri mevcuttur. Siz bu bakterilere yaşayacak ortamı sağlarsınız, onlar ise sizin yaşamanıza yardımcı olurlar. Buna simbiyotik yaşam denir. Oldukça sevimli görünüyor değil mi? Durun bir dakika. Öldüğünüzde işler tamamen değişiyor. Artık onları engelleyecek hiçbir şey kalmadığından, vücudunuzdan faydalanmak istiyorlar ve var güçleriyle üremeye başlıyorlar. Ürediklerinde ise kendi metabolizmalarından dışarıya gazlar gönderirler. İşte ölülerden gelen pis koku bu yüzden ortaya çıkar. Sizin esas katilleriniz içinizde yaşıyor. Umarız onlara iyi davranırsınız.
  4. Beğen
    Strix. got a reaction from xemerius for bir durum güncellemesi, Vicudumuz'da ki bakteriler... »Yaşadığınız sürece vücudunuzda bulunarak organizmanıza   
    Vicudumuz'da ki bakteriler...
    »Yaşadığınız sürece vücudunuzda bulunarak organizmanıza arkadaşlık eden bakteriler, öldüğünüzde size tamamen düşman olacaklar!
    »Vücudumuzda, organizmamızın yaşantısını düzenleyen birçok bakteri mevcuttur. Siz bu bakterilere yaşayacak ortamı sağlarsınız, onlar ise sizin yaşamanıza yardımcı olurlar. Buna simbiyotik yaşam denir. Oldukça sevimli görünüyor değil mi? Durun bir dakika. Öldüğünüzde işler tamamen değişiyor. Artık onları engelleyecek hiçbir şey kalmadığından, vücudunuzdan faydalanmak istiyorlar ve var güçleriyle üremeye başlıyorlar. Ürediklerinde ise kendi metabolizmalarından dışarıya gazlar gönderirler. İşte ölülerden gelen pis koku bu yüzden ortaya çıkar. Sizin esas katilleriniz içinizde yaşıyor. Umarız onlara iyi davranırsınız.
  5. Beğen
    Strix. reacted to xemerius for bir durum güncellemesi, Mangalara bakmak amaçlı girdiğim kitapçıda birazda okuyayım dedim ve biri geldi dedik   
    Mangalara bakmak amaçlı girdiğim kitapçıda birazda okuyayım dedim ve biri geldi dediki "Anne şu çince şeylerden alır mısın ?" -__- Anneside "Önce kendi kitaplarını bitir." dedi xD
  6. Beğen
    Strix. reacted to xemerius for bir durum güncellemesi, Bu okul yılı çok hızlı geçti ... T-T -,-   
    Bu okul yılı çok hızlı geçti ...  T-T -,-
  7. Beğen
    Strix. got a reaction from Heimatlos for bir durum güncellemesi, Ah şu TTnet midir TürkTelekom mudur nedir iyice cıvıttı.   
    Ah şu TTnet midir TürkTelekom mudur nedir iyice cıvıttı.
  8. Beğen
    Strix. got a reaction from Heimatlos for bir durum güncellemesi, Titin, bilinen ''en büyük'' proteindir. 34.350 aminoasidi vardır. Kimyasal formülü: C   
    Titin, bilinen ''en büyük'' proteindir. 34.350 aminoasidi vardır. Kimyasal formülü: C132983H211861N36149O40883S693'tür. Yani 422,569 tane atomu bulunmaktadır. Titin, büyüleyicidir.
  9. Beğen
    Strix. reacted to Anime WR for bir durum güncellemesi, - Oraya ölmek için gitmiyorum , yaşayıp yaşamadığımı görmek için gidiyorum...   
    - Oraya ölmek için gitmiyorum , yaşayıp yaşamadığımı görmek için gidiyorum...
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.