Jump to content

Strix.

Üyeler
  • İçerik sayısı

3228
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

13

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Strix. reacted to Eolo-sama in Disqus'dan ban yemişim?   
    Özel mesaj yoluyla Disqus ID ve mail adresini gönderirsen kontrol edeyim
  2. Üzgün
    Strix. reacted to BURUN in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Menemen,peynir ve yoğurt olmazsa kahvaltı çok boş geçiyor 

3. Beğen
    Strix. reacted to Gorkito in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    hoş geldin.

@Caprihorn kapak foton güzelmiş amabenimki daha güzel 

4. Teşekkür
    Strix. reacted to Caprihorn in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Hoş geldin.Yazık.

Benimki daha iyi.
  5. Teşekkür
    Strix. reacted to Pseudohomophylus in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    @heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutaika @KaladinStormblessed @explorer @Ryosuke @ChaneLaforet @Real-Men-Frrranky @Judgment @mustafalrsm @Lycaenidae @PelikanFaruk @eskiçeviri @kEDRA @Promacherr @Takoyakisama @canatan @Gorjek @908@Ucanbirkedi @tutturuuu @rimmuru @Akame777 @lostlonginus @Asperatus @Beytize @bluegrass @Gallardo @Adige @Amygirl @Toprakezgi @Vega @Eolo-sama  @Zorojuro @Kadir- @1456ha  @Strix.
    Sohbet ettiğim, etmediğim herkese teşekkürler
    İyi ki varsınız
    Yeni yılınız kutlu olsun sağlık mutluluk ve huzur getirsin
    Umarım yeni yılda da sizlerle konuşup eğlenip güzel bir forum yoldaşlığı geçiririz

6. Teşekkür
    Strix. reacted to pegasusejder in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    @Strix. doğum günün kutlu olsun, nice mutlu, sağlıklı, başarılı senelere inşallah. :) 

7. Teşekkür
    Strix. reacted to Pseudohomophylus in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    @Strix. Doğum günün kutlu olsun 

8. Beğen
    Strix. got a reaction from Pseudohomophylus in Profil Kişileştirme ve Özelleştirme ( 2015 )   
    Oldukça eski bir konu bende Forum'da uzun süredir yokum ama bir ara yenilemeye çalışırım 
  9. Beğen
    Strix. reacted to Pseudohomophylus in Profil Kişileştirme ve Özelleştirme ( 2015 )   
    @Strix. Öncelikle zamanında oldukça bilgilendirici olduğunu anladığım bir konu olmuş bunun için teşekkürler
    Hazır gelmişken vakit bulup da bu konuyu güncelleyebilirsen çok makbule geçer 
    Güncelleyemezsen de canın sağ olsun.

10. Beğen
    Strix. reacted to heymely in 6 yıllık üyeliğim   
    Merhaba buraya tekrardan hoş geldin. Umarım keyifli vakit geçirirsin. 
  11. Harika
    Strix. reacted to Beytize in 6 yıllık üyeliğim   
    Vay be gözlerim yaşlı q.q
    Seni tanımaz olur muyuz unutan utansın :D hoş geldin tekrardan   valla  özelmişim be millet geldikçe anlıyorum :D
  12. Teşekkür
    Strix. reacted to Pseudohomophylus in 6 yıllık üyeliğim   
    Yeniden hoş geldin 
    Seni ppn yüzüden hep @MrTeddyile karıştırıyordum.
    Kayıplara karışmadığına sevindim, iyi forumlar  
  13. Harika
    Strix. got a reaction from Pseudohomophylus in 6 yıllık üyeliğim   
    Herkese merhabalar arkadaşlar, aranızda beni tanıyan forum arkadaşlarım ve adminlerim vardır mutlaka uzun bir süredir yoktum ortada tabi. :)
    Üniversite sınavına hazırlanacağım diye bir bıraktım forumları bir daha giremez oldum. Şuan üniversite öğrencisiyim elbet ve maalesef fazla vakit bulamıyorum forumlarda takılmak veya anime izlemek için. bide şu sıralar Kore dizilerine sarınca anime iyice aradan çıktı... en son ne izlemiştim? Demon Slayer ve BHA izlemiştim sanırım. O zamandan beri üniversite dersleri bu yıl tekrar başladığından beri doğru düzgün izleyemez oldum. :) 
    Bir gireyim hal hatır sorayım dedim, fazla aktif olamayacak olsam da haftada birkaç kez turlarım yine bu forumu. :) Diskord adresimiz nedir bu arada? Ben baya uzak kaldım DC adresim falan değişti tabi. :)
  14. Beğen
    Strix. reacted to pegasusejder in 6 yıllık üyeliğim   
    Aramıza tekrardan hoş geldin o zaman. :) Ben elektrik-elektronik son sınıf öğrencisiyim, sen ne okuyorsun şu anda?
    Discord için TürkanimeTv sitesinde bir discord sunucusu var oradan bakabilirsin. 
    Ara ara uğrayıp muhabbet etmek istersen mekana gel konuşuruz. :) 

15. Beğen
    Strix. reacted to Gorkito in 6 yıllık üyeliğim   
    yeniden hoş geldin o zaman, ben 2-3 ay önce katıldım, muhabbet mekanına bekleriz :D
  16. Beğen
    Strix. got a reaction from Singularity in 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı !!!   
    Cumhuriyet Bayramı Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin 29 Ekim 1923'te Cumhuriyet yönetimi ilan etmesi anısına her yıl 29 Ekim günü Türkiye'de ve Kuzey Kıbrıs'ta kutlanan bir milli bayramdır.
    Cumhuriyet Bayramı'nın kutlandığı ülkelerde 28 Ekim öğleden sonra ve 29 Ekim tam gün olmak üzere bir buçuk günresmî tatildir. 29 Ekimlerde stadyumlarda şenlikler yapılır, akşam ise geleneksel olarak fener alayları düzenlenir.
    Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk, cumhuriyetin onuncu yılı kutlamalarının yapıldığı 29 Ekim 1933 tarihinde verdiği 10. Yıl Nutku'nda, bu günü en büyük bayram olarak nitelendirmiştir.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun!

Ulusal egemenlik öyle bir nurdur ki, onun karşısında zincirler erir, taç ve tahtlar yanar, mahvolur. Mustafa Kemal ATATÜRK

Not: Her yıl Ayrı Ayrı konu açılmasın, 29 ekim bayram mesajlarına buradan devam edilsin.
  17. Beğen
    Strix. got a reaction from Serhat Zeraora in 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı !!!   
    Cumhuriyet Bayramı Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin 29 Ekim 1923'te Cumhuriyet yönetimi ilan etmesi anısına her yıl 29 Ekim günü Türkiye'de ve Kuzey Kıbrıs'ta kutlanan bir milli bayramdır.
    Cumhuriyet Bayramı'nın kutlandığı ülkelerde 28 Ekim öğleden sonra ve 29 Ekim tam gün olmak üzere bir buçuk günresmî tatildir. 29 Ekimlerde stadyumlarda şenlikler yapılır, akşam ise geleneksel olarak fener alayları düzenlenir.
    Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk, cumhuriyetin onuncu yılı kutlamalarının yapıldığı 29 Ekim 1933 tarihinde verdiği 10. Yıl Nutku'nda, bu günü en büyük bayram olarak nitelendirmiştir.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun!

Ulusal egemenlik öyle bir nurdur ki, onun karşısında zincirler erir, taç ve tahtlar yanar, mahvolur. Mustafa Kemal ATATÜRK

Not: Her yıl Ayrı Ayrı konu açılmasın, 29 ekim bayram mesajlarına buradan devam edilsin.
  18. Beğen
    Strix. got a reaction from Gallardo in Öfkelenince Neden Bağırırız?   
    Öfkelenince neden bağırırız?

Bir ermiş öğrencileri ile gezinirken Ganj nehri kenarında birbirlerine öfke içinde bağıran bir aile görmüş. Öğrencilerine dönüp “insanlar neden birbirlerine öfke ile bağırırlar?” diye sormuş. Öğrencilerden biri “çünkü sükûnetimizi kaybederiz” deyince ermiş “ama öfkelendiğimiz insan yanı başımızdayken neden bağırırız? O kişiye söylemek istediklerimizi daha alçak
    bir ses tonu ile de aktarabilecekken niye bağırırız?” diye tekrar sormuş.

Öğrencilerden ses çıkmayınca anlatmaya başlamış: “İki insan birbirine öfkelendiği zaman, kalpleri birbirinden uzaklaşır. Bu uzak mesafeden birbirlerinin kalplerine seslerini duyurabilmek için bağırmak zorunda kalırlar. Ne kadar çok öfkelenirlerse, arada açılan mesafeyi kapatabilmek için o kadar çok bağırmaları gerekir.”
    “Peki, iki insan birbirini sevdiğinde ne olur? Birbirlerine bağırmak yerine sakince konuşurlar, çünkü kalpleri birbirine yakındır, arada mesafe ya yoktur ya da çok azdır.
    Peki, iki insan birbirini daha da fazla severse ne olur? Artık konuşmazlar, sadece fısıldaşırlar çünkü kalpleri birbirlerine daha da yakınlaşmıştır. Artık bir süre sonra konuşmalarına bile gerek kalmaz, sadece birbirlerine bakmaları yeterli olur.
    İşte birbirini gerçek anlamda seven iki insanın yakınlığı böyle bir şeydir.”

Daha sonra ermiş öğrencilerine bakarak şöyle devam etmiş: “Bu nedenle tartıştığınız zaman kalplerinizin arasına mesafe girmesine izin vermeyin. Aranıza mesafe koyacak sözcüklerden uzak durun. Aksi takdirde mesafenin arttığı öyle bir gün gelir ki, geriye dönüp birbirinize yakınlaşacak yolu bulamayabilirsiniz.”

-Alıntıdır-

19. Beğen
    Strix. got a reaction from jans09 in ( 12 / 12 ) Dive!!   
    Bi giriyim dedim Kolay gelsin diyip başarılar dilicektim. Bir baktım Bayan Üyelerimiz doldurmuş. Bu Animede ne var Diye düşünür oldum bi an? :D
  20. Beğen
    Strix. reacted to Barış D. Baryshx in ( 12 / 12 ) Tsurezure Children   
    Günahımı alıyorsun, sadece harem serilerini seviyormuşum gibi göstertiyorsun beni 
  21. Beğen
    Strix. reacted to Etoo in Selam   
    Hoş bulduk kardeşim 
  22. Beğen
    Strix. got a reaction from Etoo in Selam   
    Hoş geldiniz 
  23. Beğen
    Strix. got a reaction from kamatsuritachi34 in Karakterler için Slogan uyduralım   
    Madara: sharingan'la cin çıkarma 10TL Güçlü cinler mangekyou sharingan ile 30TL'ye çıkarılır.
  24. Beğen
    Strix. reacted to Anime WR in Üsteki Üyenin Avatarını ve İmzasını Puanla   
    İmza: 10
    Oreki iyidir  
  25. Beğen
    Strix. reacted to metalblood in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    @Strix. ve @Black Angel doğum gününüz kutlu olsun arkadaşlar.  Daha mutlu yıllar ve yaşlar diliyorum size 
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.