Jump to content

eskiçeviri

Üyeler
  • İçerik sayısı

254
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

12

eskiçeviri kullanıcısının paylaşımları

1. eskiçeviri

Eski Çeviri

Yaptık yine bir şeyler.
  2. eskiçeviri

Eski Çeviri

Ekledik yine bir şeyler.
  3. Bayağı bir geç gördüm :( Teşekkür ederim ^^
  4. eskiçeviri

Eski Çeviri

Çeviri istekleri açılmıştır, çevrilmesini istediğiniz serileri söyleyebilirsiniz.
  5. eskiçeviri

Eski Çeviri

Sitemiz yenilenmiştir.
  6. Kalitenin tek adresi. 

7. Güzel bir etkinlik olmuş, kadın karakterler biraz yetersiz olmuş gibi pek aradıklarımı bulamadım üzdü :(
  8. 2019-2020 serilerinin arasında en tuhaf bulduğum serilerden birisi. Hikaye, Zen adında bir Japon Savcının, bir ilaç firma büyüklerinden birinin suçlarını araştırmasıyla başlıyor. İnceleme Özeti: Babylon animesini tek kelime ile özetleyecek olsaydım kesinlikle bu kelime “hayal kırıklığı” olurdu, yeni bir stüdyo olan Revoroot yaptığı iş ve animasyon gerçekten kaliteli. Babylon animesi ilk altı bölüme kadar iyi olsa da maalesef sonrası yukarıda belirttiğim gibiydi benim için. Animenin ahlaki düşüncelere sokması ve biz izleyicilerin dış dünyayı nasıl gördüğümüzü sorgulatması gerekir iken bize böyle vasat bir deneyim yaşatmaları üzücü. Anime’yi izledikten sonra şu sorular kafamda canlandı direkt. İntihar bir suç lakin ötenazi bir suç değil mi? İntiharın evrensel bir yasa olmasına izin vermek organ bağışı sorununu çözecek mi? İntihar evrensel bir yasa olur ise nüfusun toplu intihar etmesinin önüne nasıl geçilecek? Beğendiğim yönleri: Animenin vermek istediği ambiyansı veriyor. Konuşma içerisinde veyahut ara sahnelerdeki fonlar animenin içeriği ile uyumlu. Görsel/Çizim olarak yılının animelerine göre gayet başarılı. Op/Ed Beğenmediğim yönleri: Bölüm sayısına göre animeyi çok yavaştan almışlar ve bu serinin akıcılığını bitirmiş. Çok fazla diyalog. Ve eldeki harika bir konuyu berbat etmeleri.
  9. Çevirdiğimiz serilerin indirme linkleri sitemize eklenmiştir. Arşiv yapan arkadaşlara duyurulur. 

10. eskiçeviri

Anime İstek ve Önerileri

Log Horizon, Simbad
  11. Fansub sitemiz yenilenmiştir. 

1. heymely

heymely

Omedetou gozaimasu :yeah-crazy-rabbit-emoticon:

12. İyi geceler.
  13. eskiçeviri

Berserk

Animeler bittikten sonra kesinlikle mangadan devam etmelisin.
  14. Oranın kışı çok sert geçiyor, birkaç kez bulunmuştum. Bol şans
  15. İstanbul.
  16. Geceden beri yağmur yağıyordu...
  17. Hava kapalı ya ondan dedim kasvetli diye
  18. Yorgun ama iş başında. Seni sormalı?
  19. Kasvetli bir günden herkese esenlikler.
  20. Günaydınlar.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.