Jump to content
Türk Anime TV Forum

eskiçeviri

Üyeler
  • İçerik sayısı

160
  • Son ziyaret

• Başarı

1

eskiçeviri kullanıcısının paylaşımları

1. Eski Çeviri

Godannar - Bölüm 10 yayınlandı.
  2. Eski Çeviri

Herkese merhaba arkadaşlar, Fansub olarak önceliğimiz çevirilmemiş/unutulmuş/yarım bırakılmış/çok eski olan animeleri (eğer softsub mevcut ise) çeviriyoruz, Türk Anime camiasına katkıda bulunuyoruz. Şu ana kadar çevirisini tamamladığımız ve halen daha çevirdiğimiz animelere buradan ulaşabilirsiniz. Çevirmen başvuruları için ise buradan ulaşabilirsiniz. Çoğu serimiz tamamlandıktan sonra arşivinize katmanız için Mega.Nz, Google Drive ve benzeri siteleri yüklenmektedir, bütün serilere erişiminiz hardsub olarak sağlanmaktadır. Çevirmekte olduğumuz serilerin yavaş gelmesi veyahut yavaş çalışmamızın nedeni çevirmen olmamasıdır arkadaşlar, çevirmen olmak isteyen arkadaşları aramızda görmek isteriz. Teşekkürler.
  3. Eski Çeviri

InuYasha - 141'inci bölümü ve Betterman - 6'ıncı bölümü yayınlanmıştır.
  4. Çevrilmesini İstediğiniz Animeler

Buradan bize ekmek çıkar. :)
  5. Hiç başlanmamış anime serileri arıyorum, önerilere açığım. 

1. Önceki yorumları görster  %s tane daha
    2. Mücahidem Şehide-i Cahide

Mücahidem Şehide-i Cahide

hiç çevrilmemiş bir seri mi düşünüyorsunuz?

Gekijouban Heart no Kuni no Alice ~Wonderful Wonder World~

peki buna ne dersiniz?

Tabii Shoujo çevirmek isterseniz.

Bi kaç gün önce denk gelip buldum. Tr çevirisi bulamadım ben de ing altyazılı izledim. Baya üzüldüm tr çevirisi olmadığı için. Ama sizin durumunuzu görünce bi umut dedim.

Shoujo olması sıkıntı omazsa size rica ediyorum........

Tek bölümlük, çok güzel olduğunu düşünüyorum. Çevirirseniz çok mutlu olurum...

images?q=tbn:ANd9GcQX_FGfFgEoxLeCh8Pqdif

71WWNTFtE1L._SY445_.jpg

3. eskiçeviri

eskiçeviri

@Mücahidem Şehide-i Cahide Softsublarını bulursam çeviri listesine ekleyeceğim, teşekkürler.

4. Mücahidem Şehide-i Cahide

Mücahidem Şehide-i Cahide

asıl ben teşekkürederim :)

6. Eski Çeviri

InuYasha - 140 Betterman - 5 Yakitate Japan - 10 Devilman - 20 Godannar - 9 Bölümleri yayınlanmıştır, bazı serilerin bölümleri geç gelebilir sebebi bazı çevirmenlerimizin eğitim hayatı olduğundan dolayıdır, bu konuda anlayışınızı beklemekteyiz, iyi seyirler.
  7. Eski Çeviri

InuYasha animesi 130'uncu bölümüne kadar yayınlanmıştır, final en yakın zamanda yayınlanacaktır.
  8. Eski Çeviri

Gene bir şeyler çevirip yayınlıyoruz.
  9. ( 26 / 26 ) Tokyo Underground

Hayırlı olsun.
  10. Eski Çeviri

Çevirdiğimiz animelerden birkaç bölüm verdik, bakmak isterseniz "buradan".
  11. Çevirmen lazım çevirmen :( 

12. Çevirmen lazım daha çok çevirmen...

1. Kudaran

Kudaran

çevirmene de bişeyler lazım ona bile lazım.. xd

13. Yeni Yılda, Yeni Türk Anime

Mobilde birkaç arkadaş sanırım alternatif değiştiremiyor veyahut izleyemiyor, bu sorunu yaşayanların çoğu Android kullanıcılar. Şimdilik çözüm olarak GoogleStoreden ya da artık uygulama indirdikleri yerden Chrome uygulamasını indirip daha sonra TürkAnime sitesine giriş yapsınlar, izleyecekleri animeyi açıp Chromada sağ üstte ayarlar kısmından "Masaüstü İste" kısmı bulunmakta, bu seçeneğe tıklayarak animeyi izleyebilirler.
  14. ShadowFansub

Hayırlı olsun.
  15. Eski Çeviri

Yeni bir şeyler çeviriyoruz ama buraya yazmadım uzun süre birikti. Siz bakmak isterseniz direkt buradan bulabilirsiniz.
  16. Gakkou no Kaidan - Animeler şarap gibidir, eskidikçe değerlenir.

Öncelikle seri gerçekten güzel lakin çok uğraş isteyecek bir seri elimizde çok sayıda anime mevcut lakin çevirmen sayımız az. Bu seri vobsub olarak yayınlanmış altyazısını .ass ve .srt yapmak biraz uğraştırır. Seriyi çeviririz ama elimizdeki seriler azaldıktan ve çevirmen sayımız arttıktan sonra.
  17. Bir gün çevirilmemiş (hardsub hariç) seri bırakmayacağız, herhalde bırakmayız :D 

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Gambatte ne :P Benim gönderdiğim seri ne alemde 

2. FeeLing7d

FeeLing7d

Sanmıyorum :P çünkü yeni sezonlardan bile çevirilmemiş 2-3 tane kalıyor. Bubuki Buranki, Soushin Shoujo, Anitore, Bernard-Jou, Idol Memories, Teekyu 8, Hagane Orchestra, Time Bokan, Koneko no Chi, Cardfight G Next vb vb... Çoğu short ama normaller de var.

3. jans09

jans09

Bırakmayınnnn... İzlemekisteyip de yetişemediğimiz o kadar çok anime var ki!!! Elinize sağlık.

18. Bugünde anime çevirmekten yorulduk. 

19. Türk Youtaite'ler! Yamimireta ve daha fazlasi!

Bazı seslendirmelerde sanki hecelenerek söylenmiş şarkılar, bunun yerine normal söylense daha iyi olmaz mı? Tabii, sadece bir fikir, saygısızlık gibi algılanmasın bu yorumum. Bunun dışında gayet güzel, emeğinize ve ağzınıza sağlık.
  20. Üşengeçliğim olmasa çok hızlı bölüm upload edeceğim ama üşeniyorum :( 

21. En iyi upload (Dosya Saklama) için kullanabileceğimiz site bilen var mı? Mega tarzı, uzun ömürlü olan.

2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Mail.ru var, Cloudy var. Mediafire şifrelersen dosyaları uzun süre saklanıyor ama 200mb boyut sınırı var, onuda dosyaları part part bölerek aşarsın.

3. aliunlu48

aliunlu48

mail.ru hesap silmiyormuydu ? @Barış D. Baryshx yoksa vk miydi o ?

4. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Hesap silsede dosyalar duruyor diye biliyorum, yeni hesaplar alır.

22. Ücret isteyen çevirmenlere bayılıyorum, kendimi Ali ağaoğlu gibi hissediyorum. 

1. Silesama

Silesama

Çılgın şey XD

23. Seriyi yarım bırakıp kaçan çevirmenlere öpücük yolluyoruz :( 

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Bende öpüyorum kendilerini

24. Neymiş efendim illa manga çevirisi yapacakmışız yoksa fansub sayılmazmışız. :( 

1. aliunlu48

aliunlu48

sub açılımı ne ? subtitle o ne demek altyazı :D alt yazı denen cihaz nerede bulunur ? videolarda manga video mu ? değil o zaman alt yazı olmaz fansub ne yapar video çevirir manga da video olmadığında funsub manga çevirmez :D

2. CryBou

CryBou

Ali naptın sen öyle :boring-crazy-rabbit-emoticon:gönlümüzün fansub ısınız siz takmayın onları:cheer3-onion-head-emoticon:

25. Her önüne gelen fansub açıyor, şaka gibi...

2. Kirei

Kirei

anoia8.jpg

3. aliunlu48

aliunlu48

hah tamda demek istediğim buydu :D

4. jans09

jans09

Hem de çok kötü bir şaka...