Jump to content

Witch

Üyeler
  • İçerik sayısı

3845
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

18

Witch kullanıcısının paylaşımları

1. @Barış D. Baryshx @Singularity @Yuki-chan @Leffwn @Barbarosa Hepinize teşekkür ederiiiim (╹◡╹)iyi ki varsınız~ ʅ(◞‿◟)ʃ
  2. Peliiin (*´Д`*) çok teşekkür ederim! Ben de seni seviyorum. Bir ara konuşalım hatta hemen konuşalım (´-`) @Yuki-chan Nice senelere~
  3. Witch

Tanışma

Hoş geldin. Umarım eğlenirsin forumda. :')
  4. Witch

Rus Anime Karakterleri ve Gümüş Saçları

Eli'yi gri hayal ettim de... Harasho!
  5. Witch

⠀⠀⠀⠀

Ağzından bal damlıyor ayol. Ya yaşasın yaşasııın. :'3 Geçen gün aklıma düştüydü demek bundanmış. İyi para kırıyolarmış he. :'x
  6. Witch

Osoi Subs

Yaa işte bu kız Homunculus diye diye baş eti yiyor, sonra takip etmiyor. T_TT Elinize emeğinize sağlık çok az kalmış. *0* İnsan imreniyor ben olsam üşenip bırakmıştım çoktan misila... Çok teşekkürler emek veren herkese~.
  7. Bugün JLPT'ye girecek herkese bol şans~ Bir iki tüyo verirsiniz di mi? :,)

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Witch

Witch

Teşekkür ederiiim♥ dinleme yavaş olunca kaçırıyorum hızlı olunca da kaçırıyorum o kısmı gözden çıkardım zaten. ;_; Kusoh

Kanjide incik cıncık soruyorlarmış bizim denemeye bakılırsa, öyleyse biraz ağlayacağım.

Yaşasın gramer en sevdiğim gramer:admire2-onion-head-emoticon:

8. Witch

Karakterlerin Görüntüleri ile Kahreden Uzuvları!

Homunculus mangasından Manabu Ito reyiz. Burun denince aklaaa, hemen onun adı geliiivr
  9. Hoş gelmişin Bareborossu-san. :'D
  10. Dişim ağrıyor benim ya :bad-atmosphere-onion-head-emoticon: aaaaaaaaaay pense getirin bana çekicem hepsini. :beaten-onion-head-emoticon:

2. Witch

Witch

Dişçi mi benden korksun :bike-onion-head-emoticon:

3. Witch

Witch

Tontiş montişler ama mekanın kokusundan dekoruna sinir oluyorum korkunç. :scared-onion-head-emoticon:

4. Perfectum

Perfectum

dissiz-unluler-8.jpg

Dişler önemli :D

11. Witch

PS3 Hala Alınır mı ? (09/2016)

Arkadaki filmlere bakmaktan dikkatimi veremedim. :'D 'Reçıt' diye okunuyor bu arada... Video güzel olmuş, emeğine sağlık~
  12. Witch

( 12 / 12 ) RWBY Volume 2

Yaşasın yaşasın yaşasıııın~ Seriyi çok seviyorum. İyi ki çevirmişsiniz, ellerinize emeğinize sağlık♥ #TeamBlack
  13. Witch

Bu Animeyi İzledin mi?

İzledim! Seride ayrı, filmde ayrı ağladım. Gelecek üye acaba Re-Kan! izlemiş mi? Ben izlemedim:'(
  14. Witch

Merhaba

Hoş geldin! Buraya daha çok k-popper lazım~ Jiyeonnie
  15. Heh. Heheheh. Heh heh.

Spoiler

1. UykuluAizen

UykuluAizen

heh

16. Pokemon GO indirmeye çalışırken intihar etti dersiniz. <3

2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

pokemon go apk yazın android ve ios bulursunuz

3. Witch

Witch

Yeni Zelanda'ya uçup indirip geldim. xd

Pikachu bir 10 dakika yürüdükten sonra çıkıyor. :')

Yumittooooğ

17. Witch

''Tekrar Tekrar İzleyebilirim!'' dediğiniz Animeler

Gönül rahatlığıyla yine başladı bu diyebilirsiniz ama jdsıpfoskl en çok Jitsu wa Watashi wa. Bölümleri defalarca okudum izleyebilirim de. *-* Bıkmam. Death Note bir de, 2 kere izledim halihazırda, daha da izlerim üşenmesem. :'p Bir şey unuttum diyordum! Aynen copy paste şeyapıyorum. Kesinlikle. *-* Kaç kere izledim sayamadım. Ay Eolo-sama adın kayboldu ay Q_Q
  18. @Byperest Doğum günün kutlu mutlu olsuuun~ Keşke dönsen bir de.
  19. Witch

Selam, evet yeni üye.

Hoş geldiin, forumu azcık kurcalarsan istediğini bulursun bence. Anime Genel/Geyik alt forumları mevcut Manga için de. Bulamadığın bir şey olursa özel mesaj atabilirsin. ^-^
  20. Bugün @Beng-chan'ın doğum günüsüüü~ Her ne kadar aylardıır girmiyor olsa da. -baya olmuş şimdi baktım da...- Bengisu seni kocaman seviyorum ve özledim. Yeni yaşın mutluluklar getirsin sana, bir de dön litfin rici idiyirim.
  21. Görsel roman değil mi, yanlış okumadım? Tanıdık isimler gördüm sevindim. *-* Hadi bakalım, iyi çalışmalar size~
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.