Jump to content

Witch

Üyeler
  • İçerik sayısı

3845
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

18

Witch kullanıcısının paylaşımları

1. çok teşekkür ederim, refleks olarak buraya bakmaya girdim, kutlandığını görmek çok mutlu etti.
  2. Okul bitsin, yaz gelsin ve Japonca'ya devam edeyim diye yaşıyorum sadece resmen. >:(

3. Buraya kayıt olduğumda 12 yaşında olduğum dank etti. :oniondesuplz:

4. Witch

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Psycho Pass 14 ve 15. bölümler, ilginçleşmeye yeni başladı.
  5.  

6. Sadece Kakegurui'nin mangası animeden kat kat daha güzel demeye geldim. :floating-crazy-rabbit-emoticon:

1. Estable

Estable

Tamda yeni bitirmiştim, mangası mı varmış yahu netflixte gördüğümden dolayı yoktur sandıydım. Bildiğim iyi oldu :)

2. Witch

Witch

Çok geç gördüm üzgünüm... Evet mangası baya güzel gidiyor, tek başına Yumeko'nun çizimi bile yeter animede sümük gibi çizmişler kızı. ?

7. Yaşadığımı belli eden gönderi. 

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. bbbbbbbbbbbbbbbbb

bbbbbbbbbbbbbbbbb

osuya devam edelim ben yeniden başlicam xd

3. Witch

Witch

Yaa oynamayalı o kadar oldu ki, gireriz ama birlikte. :'D Ne yapayım okul falan aynı devam ediyorum. 

4. bbbbbbbbbbbbbbbbb

bbbbbbbbbbbbbbbbb

iyiymişşş discorddan konuşuruz

8. Witch

Selamlar

Hoş geldiin, umarım kalıcı olursun.
  9. @Singularity İYİ Kİ DOĞDUN! Evet creep gibi sırf kutlamak için gün saydım ve foruma girdim. Doğum günü hediyesi olarak Erza çizimimi renklendirmeyi düşünebilirdim ama sanırım 2.5 yıl bekledikten sonra sıkılmışsındır..? Seni çok özlediim! Yeni yaşın umarım sana istediğin her şeyi getirir.
  10. Witch

Bu gün hangi Manga'yı okudunuz?

Vagabond 23'e kadar geldim. Üçüncü ciltte olmama rağmen çizimleri beni mest etti diyebilirim, cidden nasıl bu kadar güzel olabilir?
  11. Witch

( 13 / 12+ ) 91 Days

Emeğinize sağlık!
  12. Witch

'Back Street Girls' Mangası Anime Oluyor

Yavv biliyorum, ama aynı yere çıkmıyor mu... İdollük açısından diyorum...
  13. 'Back Street Girls' Mangası Anime Oluyor Kodansha Yayınevi'nden çıkan Weekly Young Magazine, Jasmine Gyuh'a ait olan Back Street Girls'ün anime adaptasyonu olacağını duyurdu. Konu: Üç kişiden oluşan yakuza grubu, patronlarını son kez hayal kırıklığına uğratmıştır. Önemli bir işi mahvettikten sonra, patronları onlara iki seçenek sunar: Onurlarıyla intihar etmek, ya da Tayland'a gidip cinsiyet değiştirerek kadın 'idoller'e dönüşmek. Bir korkunç yıl süren stajyerlikten sonra, bu korkularının aksine çok başarılı bir çıkış yaparlar. Böylece, gerçek trajedileri başlamış olur. Back Street Girls, 2015'in Mart ayında yayımlanmaya başlamıştır. Günümüze kadar dokuz cildi çıkan seri, yaklaşık yarım milyon satış gerçekleştirmiştir. Kaynak: https://myanimelist.net/news/53238847 Çeviri: Witch Ç/N: Özellikle serinin ilgimi çekmesinin sebebi Güney Kore ve Japon idol sektörünü yakından takip etmem oldu. Kore'de trans idol örnekleri bulunuyor, bakalım Japonlar bunu nasıl işleyecek?
  14. Merhaba, yüzyıldır falan girmiyorum hadi bana güncelleme spamlayın... Neler oldu?:onion_head___smooch___by_elorae_chan:

2. sShoguNn

sShoguNn

Herkes gitti :sad__sad__onion_by_elcerbero:

3. Witch

Witch

Ağlıyorum... Ben dönmeyi düşünüyordum oysaki.:bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:

4. Rakuncuk

Rakuncuk

Sadece yoldaki poşetler uçuyor onun dışında her yer boşaldı. 

15. Dün Inglourious Basterds (2009) izledim. Hakkında söyleyecek çok şey var ama şu an başlasam duramam. Çok sevdim~.
  16. Witch

Takip Ettiğiniz Twitch Yayıncıları?

Yaass işte güzel bir konu. Twitch'i keşfetmemi sağlayan kişi kesinlikle Beril Sergün'dür. Çok ters bir yerden girmişim evet ıdklsdf :c ama olsun,, çok sık açmasa da korku oyunları ve Mstar yayınlarını takip ediyorum._. (Gamze ve Solufain'e de buradan credit.) İkinci olarak arkadaş zoruyla yayınlarına girdiğim (shoutout to pal Burak) vıtıcın var. Cidden seviyorum düzenli takip edemesem de. Niye bu kadar az oldu bilmiyorum zaten bütün yayınları kaçırıyorum (öhöm), bunlar dışında ben de yukardaki kişileri plus yorekok, Theokoles, cringe dolmak için Crytek, konuştuğundan tek kelime anlamasam da (ve sadece Overwatch oynasa da) Nun'umu -çok nadir de olsa- izliyorum.
  17. Witch

Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

Nisekoi~
  18. Witch

Tanışalım!

Hoş geldin Seokjin-ya daha fazla kpopper oleyy. Umarım iyi vakit geçirirsin~
  19. Witch

Bu Animeyi İzledin mi?

İzlemedim~ Alttaki Byousoku 5 Centimeter izledi mi?
  20. Witch

Birlikte japonca öğrenme/öğretme

Merhaba! Forumda geçenlerde yine böyle bir konu açılmıştı, toplaşıp grup falan mı kursak forum mesajlarında acaba diye düşündüm. Tabi size kalmış, ben de broken N5'imle yardımcı olabilir/katılabilirim.
  21. R0DjrZ.jpg

Beni mutlu etmek çok kolay cidden ya bakar mısınız şuna? :angel2-onion-head-emoticon:

1. Witch

Witch

Etkinlik TAK'ta Byousoku 5 Centimeter gösterimi btw, var mı gelen musallat olayım?

2. Witch

Witch

Kadıköyde kuzum. :bike-onion-head-emoticon:

22. Size el yapımı Hachimaki yapacak bir arkadaş bulun kesinlikle. ??

2. Witch

Witch

Kesinlikle hocalara baş kaldırma girişimi planımız yok. :'D Ganbarimasu!! ;u;

3. Yuki-chan

Yuki-chan

aaaaa bende istiyoruuum. Tam vize haftası ama benim kendim yapmam gerekecek :(

4. Witch

Witch

Karşılığında arkadaşa ramen ısmarlayıp azcık Japonca öğreticem, quite luckyy~ Kolay gelsin sana da, bizim de sınav haftası ama bunlarla uğraşıyoruz işte öyle :bike-onion-head-emoticon:

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.