Jump to content

Milli Midilli

Üyeler
  • İçerik sayısı

1247
  • Son ziyareti

Milli Midilli hakkında

• Doğum günü 08/15/2014

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Uyumak mesela ya da uçmak sayılıyor mu?

Son profil ziyaretçileri

5497 profil görütülenme

Milli Midilli üyemizin başarıları

1. Deneme bir iki.

Bak tam 1 yıl oldu gideli. Gelsen artık biraz? Hiç mi? Hiç? :cry-baby-milk-bottle-emoticon: Çıldıvacağım.

2. Gelir misin artık? Gelsene. İçip içip durum köşene dadanırım.

3. Neredesin ;-; Gelsene hadi gel bak bütün emoticonlar aqlıyor. ;-; ;-; ;-; ;-; ;-; ;-; ;-; ;-; ;-; ;-; ;-; ;-; ;-; ;-; ;-; ;-; ;-; ;-; ;-; ;-; ;-;

4. Avatar: 7. (Seçilmiyor onlar kim?) İmza: AAAAAAAAAAAAAAA AĞAĞAĞAĞĞ 10000000 Spoiler: hı hı hı hı seni hınzır (8) (s.a. witch)
  5. Avatar 4 İmza 7 Spoiler 1 göremiyorum açamadım Spoiler 2 kgsjsjgaafsss 10
  6. Milli Midilli

Ne Kadar Zekisin?

130 yarısını salladım ;-; herkes benden zeki ;-; zemin kattan atacağım kendimi ;-;
  7. Mikoto Suoh - K project B)
  8. Milli Midilli

Birisiyle Evlensen Hangi Animeden Olur

Direk Uta geldi aklıma ama evlnilmz onln bi kre eve ekmk diye göz gtirir o .s Ben de sayamam liste uzun ve hepsinin yeri ayrı :')
  9. Tüm annelerin Anneler Günü kutlu olsun. Seni seviyorum anneciğim

1. Yuki-chan

Yuki-chan

Lan oda arkadaşımın annesi burda akşam sarıldı yattılar. annemi özledim. :/

2. Milli Midilli

Milli Midilli

;-; çok acıklı

10. Durumumu göremiuorum noldu acaba? 14 ileti falan bir tuhaflık var. Normalde 5'i geçmezdi. Sayısal Loto mu oynasam?

11. Katılacaklara bol şans, destekliyoruz :D keşke katılabilsem ama malum iş-güç.. :( Neyse, bol şans, Türkiye'yi güzel temsil edin lütfen :)
  12. hayatım yalanmış Uchihayı Uchicha diye okuyordum (naruto izlemedim sakin)

13. ALLAHIM!!1 SONUNDA!!1 Artık "Diabolik Lovers ne zaman çıkacak, yoksa bitti mi?' sorularını aramaktan canım çıkmıştı *-* İyi güzel de ne zaman? Hangi ay? Kafamda deli sorular ;-; Ama olsun, çıkacakmış o yeter :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.