Jump to content

Stairway To Heaven

Üyeler
  • İçerik sayısı

1245
  • Son ziyareti

4 Takipçi

Stairway To Heaven hakkında

• Doğum günü 11/19/1997

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

61406 profil görütülenme

Stairway To Heaven üyemizin başarıları

1. Gintama- Yoshiwara In Flames > Kimetsu no Yaiba- Yoshiwara Arcı

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

Ahahah ben de arttırayım, Tsukuyo > Kimetsu no Yaiba'nın tüm kadın karakterleri :D

3. Gallardo

Gallardo

Hakkını yemeyelim Daki ve Uzui'nin eşleri oldukça çekici hanımlardır ama Tsukuyo karşısında hiç şansları yok :)

4. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

Ahahaj dostuk kazandı :D

2. Herkesin ellerine sağlık, bayılarak oy kullandım Arada dijital çizimler de var gibi geldi, öyle şeylere ayrıca mutlu oluyorum :'D Teşekkürler tüm katılımcılara ve katılamayımcılara da :P
  3. Kadın Sanatçı: MEİKO KAJİ -_- , Yui Grup: DOES, Remioromen
  4. Stairway To Heaven

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Hiçbi fikrim olmamasına rağmen Durarara! izlemeye başladım -.- garip bi anime sevdim mi sevmedim mi anlayamadım *-*
  5. Uzuuun zaman olmuş yahu *-* yabancılaştım yine :')

2. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

hahahah 2-B sınıfından Yasin arkadaşımızın şarkısını dinliyoruz :D

3. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

sana bi şey yapıcam nedir yaa asdkhas :D 5 bölüm kaldı uyumuyosan bitireyim de öle yap :D

4. Stairway To Heaven
  6. Kamui sen nası bi şeysin ?! *-* Yoshiwara in Flames sen nası bi arcsın ?! *-* Gintama sen nası bi animesin ?! *-*

1. Lynx

Lynx

Keşke herkes izleyip bunları dese. *-*

2. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

İzleyenlerin olumsuz bi şey söylemesi imkansız bence. Ki herkesi gintama izlesin diye örgütlüyorum B)

(iddialı ses): -birgün herkes Gintama izleyecek ! (alkışlar çığlıklar vs vs) ^^

7. Yaşasın sabahın körü! Yaşasın okul! Yaşasın sınavlar -.- #biribenivursun -.-

2. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

gintama bırakılır mı :')

tamam -.-

bizim tartışabildiğimiz tek hoca psikoloji hocasıydı (Caner Hocam :') :3 ) o da gitti -.- sonra gelen hoca da anasınıfı öğrencisiymişiz gibi anlatıyodu filozofları falan o yüzden bu derslere küstüm -.- bende ütopyaları severim -.-

3. houston

houston

Okul sınav derken kaldı öyle :( sonra devam edemedim-.- halada hazır hissetmiyorum kendimi -.-

Peki-.-

Hep öyle hocalar gidiyo zaten :' bizim tarih ve felsefe hocalarıydı onlarda gitti-.- özellikle oluyo bu -.- sanki yönetim bilerek yapıyodu- -

Anasınıfı mı sjdhscj iyi yaptın-.- ütopyalar sevilmez mi yaa -.- platon fârâbî campanella morus fln.. Kendi ütopyamızı yazdırıp okuturdu-.-.-

4. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

Beni üniversite sınavları bile bıraktıramadı B) (bu yüzden üniversiteyi kazanamıycam :') )

oldu o zaman -.-

evet tamamen öğrencinin okulda hiçbi şeyden zevk almaması üzerine kurulu düzen *-*

en güzeli aslında kendi yarattığın ütopya :T

8. Stairway To Heaven

Merhaba :D

Hoşgeldin, Gintama öneririm iyi forumlar -_-
  9. Animelerde her şey daha lezzetli görünüyo *-*

2. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

£ɱŔ£Қה¥Ŕ

Elektirk bantıyla mı sarmışlar bunu ? . :D :D

Demekki tatlıları yiyip gerisini yemiyormuşuz. :D

3. Barış

Barış

ya bu tatma şeyinide mi çakmışlar Allahım hiç orjinallik göremeyecek miyim ben bu türk vlogerlarda yahu

4. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

Ben genelde Japonlar tatlı sevmez diye biliyodum, bi tatlılarının iyi olması çok garip :D (gerçi biz her türlü her şeyi yeriz Başakla gidersek :'D )

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.