Jump to content

Weckli

Üyeler
  • İçerik sayısı

32
  • Son ziyareti

1 Takipçi

Weckli hakkında

• Doğum günü 09/18/1998

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Anime, voleybol, bilgisayar oyunları, karakalem

Weckli üyemizin başarıları

1. Hayırlı olsun, bol kazançlar.
  2. Weckli

İtiraf Köşesi

5. Sınıfa kadar geceleri altıma işiyordum. Halbuki 5. Sınıfa kadar çok popülerdim, 5.sınıftan sonra görünmez oldum :D Keramet çişteymiş :D
  3. Weckli

Size Göre En Güzel Kız Anime Karakteri ?

Kyou kara maou- Gisela
  4. Weckli

Japonyada Popüler Olan 10 Fetiş (+15)

Çok korkunç arkanı hep sağlama almak lazım annene bile güven olmuyor :D
  5. Weckli

Anime Dünyasındaki Karakterlerin Benzerlikleri

Anime izlemeye başlamadan önce bu ikisini aynı kişı biliyordum :D
  6. Weckli

Japonyada Popüler Olan 10 Fetiş (+15)

Yaoi sonsuza :D Ve gerçekten su yaoilerdeki abi kardeş ilişkisi beni kusturuyor Sanirim kardeşim olduğu için bana çok itici geliyor :(
  7. Weckli

Sizde Death Note olsa kullanır mıydınız? neden?

Kesinlikle kullanmazdım. İnsanlara pek düşkün biri değilim ama insan canı ucuz değil. Kimsenin cezası ölüm olamaz. Her insan hata yapar öldürmek yerine değiştirmeye çalışırdım onu, hem daha eğlenceli olurdu :D Bu yüzden L taraftarıyım :D
  8. Weckli

Animeciler, Acaba Kaç Yaşındasınız ?

Eylül 18 de 16 olucam sanırım. Daha 3. Sınıftaki halimi hatırlıyorum gerçi büyümüşüm gibide gelmiyor. :D
  9. Kişilik olarak Angel Beats, Noda Sevdiğim insana dokunanı keserim Bensu, bensu *,* Görünüş olarak esmer kızların olduğu bi anime görmedim gördüysem de benzetemedim. Sırf bu yüzden cosplay sıkıntısı cekicez azıcık esmer karakterler yapın yav
  10. Weckli

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Aynen ama ben baya beğenmiştim Biraz sulugözüm zaten her kötü sahnede ağladım :D Türü shounen Ai, müzikti sanırım. Gravitation* Sadece biraz çizimlerini sevemedim pembe kafanın giyinisi beni çok rahatsız etti :D Ama 10 alır benden :D
  11. Bu aralar animelerin openinglerini dinleyerek gaza geliyorum. Kendi halimce çalışmalar yapmaya başladım. Yardım etmek isteyen de hiç çekinmesin :D

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Weckli
    3. Pingu

Pingu

istersen bi animede ki karakteri tasarlarken video cekersen bizim müzikle birlikte videoya ekleyebilirim

4. Weckli

Weckli

İyi fikir aslında ama kendimi geliştirmek lazım biraz :D

12. Weckli

( 13 / 13 ) Hen Zemi

İzleyeceklerimin arasındaydı, konusunda hoşuma gitti zaten. İyi bisey bekliyorum :D
  13. Günaydın diyerek mi kapatayım forumu iyi geceler mi? Bu saatte hep bu gelgiti yaşıyorum.

1. Yuuko Aika

Yuuko Aika

güneş doğmadıysa ii geceler de,doğduysa günaydın de :D:D düz mantık ^.^

2. Weckli

Weckli

Günaydın :D

3. LeornKayn

LeornKayn

Genaydınlar de

14. Weckli

Aşık Olunan Anime Karakterleri

Naoya Teshigawara Senin anan benim için doğurmuş °°° Ye beni çocuk Wolfram Kız güzeli *,*
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.