Jump to content

Rosiecy

Üyeler
  • İçerik sayısı

392
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

6

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Rosiecy got a reaction from Red-King for bir durum güncellemesi, Bundan sonra güncel serim (magic kyun) dışındaki serilerimi okuldan dolayı, (Ojamajo   
    Bundan sonra güncel serim (magic kyun) dışındaki serilerimi okuldan dolayı, (Ojamajo doremi ve gilgamesh) sadece hafta sonu çevireceğim. Bilginize...
  2. Beğen
    Rosiecy got a reaction from Barış D. Baryshx for bir durum güncellemesi, Bundan sonra güncel serim (magic kyun) dışındaki serilerimi okuldan dolayı, (Ojamajo   
    Bundan sonra güncel serim (magic kyun) dışındaki serilerimi okuldan dolayı, (Ojamajo doremi ve gilgamesh) sadece hafta sonu çevireceğim. Bilginize...
  3. Beğen
    Rosiecy reacted to Toprakezgi for bir durum güncellemesi, Paten sürüyorum yehuu. Aranızda bilen varsa bana taktik verebilir mi? Sürmeyi kaptım   
    Paten sürüyorum yehuu. Aranızda bilen varsa bana taktik verebilir mi? Sürmeyi kaptım sayılır ama duramıyorum. Sorpfpvpv 
  4. Beğen
    Rosiecy got a reaction from xpector for bir durum güncellemesi, Hadi son 8 bölüm kaldı dayanacağım!   
    Hadi son 8 bölüm kaldı  dayanacağım!
  5. Beğen
    Rosiecy reacted to CiciKedi for bir durum güncellemesi, Yeni 8 bit müzik ugraşı içerisinde   
    Yeni 8 bit müzik ugraşı içerisinde 

6. Beğen
    Rosiecy got a reaction from xpector for bir durum güncellemesi, Aksiyon animesi zannederek çevirmeye başladığım serinin ilk aksiyon zerresinin 11.böl   
    Aksiyon animesi zannederek çevirmeye başladığım serinin ilk aksiyon zerresinin 11.bölümün sonunda çıkması... Hüsran..
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.