Jump to content

Zoro-Sama

Üyeler
  • İçerik sayısı

18
  • Son ziyareti

2 Takipçi

Profil Bilgileri

Zoro-Sama üyemizin başarıları

1. yey ben Terazi burcuyum (Arkamdan aşk üçgeni yapma aq)
  2. Zoro-Sama

Hack & Time (rework 5.Bölüm eklendi)

Bu arada önemli bir detayı sormayı unuttum, Bu detay o kadar önemli ki adeta seriyi baştan yazman gerekebilir. .Soruyorum.... Kendinizi hazırlaryın.... : Emir Nihat Hatipoğlu ndaki Hekır boy mu?
  3. Zoro-Sama

belkide emir'in hafızasını quinn'e yerleştirirler böylece bu sefer quinn emir'e ev sahipliği yapar
  4. Oramagomaburamago

5. Zoro-Sama

Adını okuyamadığım ama tahminimce Lucifer olan arkadaş: Şenin ne geniş bir hayal gücün vardır yaw
  6. Zoro-Sama

1 hafta okumaya üşendim ama sonra çok ekşınlı bir seri olduğunu farkettim. Cidden harika olmuş . Bir çizer bulsan mangasını da okurum. Bide 9. bölümde Kurumi imana mı geldi?
  7. Benim yön duygumda o kadar kötü ki FF ararken buraya geldim. Yaz benide reyiz Bu arada yaşıda şimdi ben düzelttim. Wiki şimdi yeniden yapılanma halinde hele mugiwara tayfasının zaman aşımı fotolarını ben eklemiştim 2-3 ay önce o wikinin yeni admini benim tanıdığım olur (Tanıdığım derken wikiyi kurmakta sadece resimlerde ve giflerde ona yardım etme sözü vermiştim)
  8. Zoro-Sama

Naruto Last Battle ( Manga Spolier )

Kishiye kalsa zaten bütün anime sasuke ama final fight olduğu için belki Naruto farklı bir P-UP alabilir ama Last Naruto filminin yayınlanan çizimlerine göre sasuke ölmeyecek
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.