Jump to content

nero_1299

Üyeler
  • İçerik sayısı

9
  • Son ziyareti

nero_1299 hakkında

• Doğum günü 01/01/1994

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

657 profil görütülenme

nero_1299 üyemizin başarıları

1. nero_1299

En Son Bitirdiğiniz Anime?

kiseijuu sei no kakuritsi , seslendirmeleri çok iyi olan, kendine has bir konusu olan bir çırpıda bitirilebilecek bir anime, herkese de tavsiye ederim. : )
  2. nero_1299

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

Claymore ve Rurouni Kenshin beni çok etkilemiştir. Yaşadıkları dramlar, duruşları. öyle işte :D
  3. nero_1299

Merhaba arkadaşlar ben Anıl

memmun oldum hepinizle tanıştığım için :D
  4. nero_1299

En Sevdiğiniz Pokemon?

Tabiki de Mewtwo. :D
  5. nero_1299

çoklu alıntı işini çözdüm arkadaşlar. :D hoşbulduum :)
  6. nero_1299

Anladım, hepinize çok teşekkür ediyorum ve hoşbuldum demek istiyorum, keşke daha önce gelseydim foruma bu kadar sıcak bir ortam olduğunu tahmin edemezdim :) gerçekten iyi ki foruma kayıt olmuşum. :)
  7. nero_1299

hepinize tekrar hoşbuldum demek istiyorum :D bundan sonra hoşgeldin diyecek arkadaşlara da eğer derslerse şimdiden çok teşekkür edip hoşbulduğumu söylemek istiyorum. şimdiden sevdim forumu. tek tek de hoşbuldum da yazarım da şimdi yeniyim ortamı bilmiyorum, post kasıyorsun filan demesin kimse. :D
  8. nero_1299

Hoşbuldum arkadaşlar karşılamalarınız için teşekkür ediyorum sizlere :)
  9. Merhaba arkadaşlar benim adım Anıl, 20 yaşındayım 13-14 yaşımdan beri anime izliyorum, tokyo magnitute, angel beats, tokyo ghoul, rurouni kenshin, death note ve soul eater favori animelerimdir. Ankara'da Türk Dili ve Edebiyatı bölümü 3.sınıf öğrencisiyim. Uzun zamandır herhangi bir foruma girmedim, açıkcası baya bir uzun zamandır, kuralları okudum, ettim. Hepinize içten bir merhaba demek istiyorum umarım beni aranıza kabul edersiniz : )
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.