Jump to content

Keremx9999

Üyeler
  • İçerik sayısı

97
  • Son ziyareti

Keremx9999 hakkında

• Doğum günü 07/28/1999

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

2878 profil görütülenme

Keremx9999 üyemizin başarıları

1. Keremx9999

En gereksiz anime karakterleri ?

Akame Ga Killden Tatsumi
  2. Keremx9999

Code Geass OVA’sının 3. Bölüm Fragmanı

Lulu değil miydi o? :D Lelouch animede ölmüştü ama ovada yaşatırlar diye düşünmüştüm ^^
  3. Keremx9999

Ne yapardınız?

1- Başımın ağrıması hafifleyene kadar beklemek en mantıklısı olur. Hafifleyince yerimde doğrulur ve evi kolaçan etmeye başlarım. Çıkış yolu bulduğumda evden çıkarım ve yeni bir hayat yazarım. 2- Gökyüzünde masmavi bir görüntü varsa acıyı takmadan uzanırım. Kız/Erkek gelince yardımını kabul ederim ve buranın neresi olduğunu sorarım. Sonra Onu (Kız/Erkek) Takip ederim onunla yaşarım. 3- Kılıcı kendime doğru çekerim. Kız diyeyim , Kızın elinden düşerse kılıcı alır ve ona doğru doğrulturum ve kim olduğunu sorarım. Elim için yapacak bir şey yok acımasına katlanacağız artık ^^
  4. Keremx9999

Favori Anime Müzigin ?

Noragami,Tokyo Ghoul ve HighSchool of the dead'ın openingleri güzel. ^^
  5. Aslında Nickim Kerem9999 du ancak x'i şekil olsun diye kullanıyorum :P Kerem ismim 9999 bir oyunda yaptığım skordu. ^^
  6. Asosyal olmak sizi iğrenç insanlardan uzak tutar. Ki bu da sorunlarınızın olmamasını sağlar. Her türlü asosyallik iyidir.
  7. Keremx9999

Merhaba Millet.

Hoşgeldin. Umarım doğru arkadaşları bulursun ^^
  8. Keremx9999

Karalamalarım :) ; güncellendi

Abi onları nasıl çiziyorsunuz Ben çöp adamı zor çiziyorum Güzel devamını bekleriz ^^
  9. Keremx9999

İtiraf Köşesi

İtiraf ediyorum bir oyuna çok bağlanmıştım
  10. İlk serisi güzeldi bakalım bu seri nasıl olacak ^^
  11. Keremx9999

12 Japon Korku Efsanesi

Aslında saçma oldukları biraz belli değil mi Ağzı yarık kadın falan saçma geldi bana açıkçası Ancak iyi korku şakaları ve hikayeleri çıkar bunlardan
  12. Keremx9999

Tokyo Ghoul 2. Sezonu Ocakta Geliyor

Demek güzel haberler var ^^ Bekliyoruz bakalım nasıl olacak beyaz saçlı Kaneki'miz :D
  13. Keremx9999

Herkese Selam

Hoşgeldin
  14. Keremx9999

En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri

Kendini olduğu gibi kabul edemeyenler başarısız olmaya mahkumdur. -Uchiha İtachi
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.