Jump to content

CanberkG

Üyeler
  • İçerik sayısı

61
  • Son ziyareti

CanberkG kullanıcısının paylaşımları

1. CanberkG

Yeni Blog(MangAnime)

Yeni bir yazı paylaştım arkadaşlar.Bu bir hafta final projem vardı o yüzden yazı gecikti ancak artık memleketimede döndüm yazıların geliş zaman aralığı azalıcak bundan emin olabilirsiniz ayrıca yorumlarıda esirgemeyin daha iyi bir blog olabilimesi ancak sizin desteğiniz ve görüşlerinizle olur :) Yazıya burdan gidebilirsiniz :http://mangaanimevreni.blogspot.com.tr/2015/06/su-animeye-bir-goz-atalm-5-soul-eater.html
  2. CanberkG

Yeni Blog(MangAnime)

Çok teşekkürlerrrr :D
  3. CanberkG

Yeni Blog(MangAnime)

Çok teşekkürler Şuan için bir yazar alımı düşüncem yok ancak biraz daha takipçi edinebilirsem kadro gibi birşey oluşturabilirim neden olmasın :) Kusurumada bakmayın bu ara foruma pek bakamadım geç cevap verdim :)
  4. CanberkG

Yeni Blog(MangAnime)

Yeni bir yazı daha paylaştım arkadaşlar.Bundan böle finallerde bitti düzene girer yazılar :) Şurdan Gidebilirsiniz Siteyede: http://mangaanimevreni.blogspot.com.tr/2015/06/hepinize-merhaba-arkadaslar-yaklask-4-5.html
  5. CanberkG

Yeni Blog(MangAnime)

Yeni tanıtım sizlerle okumadan geçmeyin :) http://mangaanimevreni.blogspot.com.tr/2015/05/su-animeye-bir-goz-atalm-3.html
  6. CanberkG

Yeni Blog(MangAnime)

Yeni yazıyla güncelledim siteye bir tanıtım daha benden sizlere.Umarım beğenirsiniz ayrıca eski yazılarada bakmayı unutmayın :)
  7. CanberkG

Yeni Blog(MangAnime)

Arkadaşlar Yeni serim olan animelerin hazırlanış aşamalarına başladım sizleride sayfama beklerim.Umarım Beğenirsiniz :)
  8. CanberkG

DevianArt Grubu

Yok tabiki zaten bende finallerim dolayısıyla geç açıyorum çoğu kişininde lys si var hem yeterki daha sonrasında etkin olunsun :)
  9. CanberkG

Yeni Blog(MangAnime)

Bende seninkileri takip ediyorum.ilk seri çok güzel olmuş güzel konu
  10. CanberkG

Yeni Blog(MangAnime)

ilk yazıyı yazdım bir göz atın bakalım nasıl olmus.Yorumlarınızıda esirgemeyin :)
  11. CanberkG

DevianArt Grubu

Arkadaşlar ayın 1 inde grubu açıcam ve linki buraya atıcam isteyen kaydolsun ama gerçekten hani uğraşıcak insanlar arıyorum baştan bunu kararlaştıralım ilk.Ayrıca katılacklar buraya yazarsa sevinirim bi görelim kişi sayımızı en azından şöle böle
  12. Merhabalar arkadaşlar, Geçenlerde bir blog açtım bu birkaç gündürde düzenlenmesi ile uğraşıyordum ancak şablon henüz bulabilmiş değilim içime sinen yakın zamanda bulur eklerim.Takip ederseniz çok sevinirim.Yapmak istediğim çok şey var ama bunlar ancak sizin desteğinizle olabilir.Gezinip yorum atmayı ve beğenirseniz önermeyi unutmayın hepinize iyi günler dilerim :) http://mangaanimevreni.blogspot.com.tr/
  13. CanberkG

Çizimlerim !!!!

Yorum icin tesekkurler anatomite kendimi tam hazir oldugumu hissettigimde baslamak icin bekliyordum daha yeni yeni geciyorum yakinda gorursunuz onlarida :)
  14. CanberkG

DevianArt Grubu

Benim düşüncem belli bir kişi sayısına ulaşınca skype olsun ona benzer bir ortamdan bir muhabbet ortamı oluşturmak çünkü en önemlisi bu bence bu tarz topluluklarda herkesin fikrini sölemesine şans tanınması önemli.Sonuçta bu hepimizin grubu olucak.Tanıdığınız çizer olur bu tarz sanat dali olur uğraşan varsa söyleyin toplıyalım.Dediğiniz gibi bu işe kendini vericek çizimle uğraşmayı seven insanları almak en iyisi
  15. CanberkG

DevianArt Grubu

kesinlikle,Grubu doldurabilicek üyelere sahibiz burda beni hareketlendiren bu oldu çizer sayısı oldukça fazla sitede ve aktif olarak devamlı çizim paylaşılıyo aynı düzen ordada kurulabilir.Kendim fikri atan olarak konuşıyım özellikle yazda yaklaşıyo bu tarz işlere iyice yoğunlaşıcam gereken aktifliği göstericem tabiki üst rütbede olucaklardanda bunun devamlılığını isticez.yeter ki istekli arkadaslarımız olsun.
  16. CanberkG

DevianArt Grubu

aynen amaçladığımızda o tarz bir samimi ortam olmalı millet birbirinden bişeyler öğrenebilsin destek olsun en güzeli öle olur
  17. CanberkG

DevianArt Grubu

hıı anlıyorum kişi sayısı fazla olursa tekrar öle bir sayfa açarsak güzel olur
  18. CanberkG

DevianArt Grubu

Baktım ama hiç bir sonuç bulamadım ya hem olsada biz yeni bir grup açarız.
  19. Öncelikle hepinize merhaba arkadaşlar.Konuyu nereye açsam karar veremedim bende en son dedim buraya açıyım .Çoğu çizimle uğraşan insanın bildiği gibi Devianart adlı bir site var.Bu sitede çizim ve fotografçık gibi sanat dallarıyla uğraşan insanların paylaşımları var.İnsanların çizimlerini yada buna benzer uğraştığı sanat dallarını paylaştığı ve başka sanatçılarla tanışma fırsatı bulduğu bir ortam.Son zamanlarda heleki o son sakura çizim yarışmasından sonra düşündüm ve DevianArtta birçok güzel grup var ülkeler arasında british,poland gibi gruplarda var.Bunu gördükten sonra bende dedim ki acaba bizde Anime ve Manga üzerine bu tarz bir grup açabilir miyiz.Gördüğüm kadarıyla aramızda çizimle uğraşan bol ve yetenekli birçokta insan var.Sizlerinde görüşünü alıp böle birşeye adım atmak ister misiniz diye bir yorum almak istiyorum.Böylece bu gibi sanat dallarıyla uğraşan insanlar olarak bir arkadaş grubu oluşturadabiliriz.DeviantArtla ilk kez tanışan duyan çizimle yada bu tarz bir sanatla uğraşan arkadaşlar için ise grup olurda girmek isterseniz kayıt olmasına kadar herşey kolay ve ücretsiz hiç merak etmeyin.Çizime yeni başlamışsanızda sorun değil burda kendinizi geliştirmenize yardımcı olucak birçok şeyde bulabilirsiniz.Yorumlarınızı bekliyorum :)
  20. CanberkG

Çizimlerim !!!!

Yeni çizim ilk sayfada umarım beğenirsiniz :)
  21. En sevdigim mangakalardan kendisi gercekten cizimleri ve hikayeyi ele alisini cok guzel bu seriyide merakla bekliyorum :)
  22. CanberkG

Çizimlerim !!!!

Naruto and his family (spoiler icerir mangayi okumadiysaniz acmayabilirsiniz ) http://canberkg.deviantart.com/art/Naruto-and-His-Family-532271812 Bakuman(renlendirme bitince onuda atarim )http://canberkg.deviantart.com/art/Ashirogi-Muto-Bakuman-532037150
  23. FLMN tamamiyle hakkiyla kazanmis ilk paylastigindada emindim ondan gercektende ellerine saglik diger arkadaslarida tebrik ederim :)
  24. CanberkG

Çizimlerim !!!!

Sağolasın kardeşim :)
  25. CanberkG

Çizimler (Düzenlenip , güncellendi)

Gerçektende çalışmayla güzel bir noktaya gelirsin yeter ki pes etme ;)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.